Весёлая морковка• Изменено 02 января в 09:26
Яку вагу ганиель взяти для початківця?
Для занять вдома. Зі спортом не дружила взагалі, почала займатися буквально у місяці. Хочу додати гантелі. Яку вагу взяти на початок?
В опитуванні вказана вага однієї гантелі
Результат:
вже голосів:
11 (39.29%)
2 кг
9 (32.14%)
1 кг
5 (17.86%)
3 кг
3 (10.71%)
Результат
ХвилювАллочка• 02 января в 09:32
Разборные гантели очень неудобные, поэтому лучше в магазине примериться, я бы такие не брала себе.
Іллюха Перчик• 02 января в 09:35
Для чого жінці гантелями качати біцепс?Робіть фітнес вправи.Різінки візьміть різні.
Кросівки оригінал• 02 января в 09:35
Ответ дляІллюха Перчик
Щоб не були руки пелікани з віком
Іллюха Перчик• 02 января в 09:36
Ответ дляКросівки оригінал
Щоб не були руки пелікани з віком
Ну візьміть різінки купіть набір
МастерЮля• 02 января в 09:37
Ответ дляІллюха Перчик
Чому лише біцепс? Гантелі для різних груп мʼязів, в тому числі й ноги
Іллюха Перчик• 02 января в 09:37
Ответ дляМастерЮля
Для ніг можна задіяти біг, присідання.
МастерЮля• 02 января в 09:38
Ответ дляІллюха Перчик
Для ніг можна задіяти біг, присідання.
А чому гантелі неможна?
Кросівки оригінал• 02 января в 09:38
Ответ дляІллюха Перчик
Ну візьміть різінки купіть набір
А гантельки чим вас не влаштовують?
Кросівки оригінал• 02 января в 09:39
Ответ дляІллюха Перчик
Для ніг можна задіяти біг, присідання.
Та можна все, але гантельки для рук це база, і на біцепс і на тріцепс і на всі дельти і для спинки згодяться
Іллюха Перчик• 02 января в 09:42
Ответ дляКросівки оригінал
А гантельки чим вас не влаштовують?
В мене самого є дві гантельки по Torneo по 0,5 кылограм.Я ними выдпрацьовував вправи по боксу (по Кості Дзю).Перших декілька занять я не міг після цих вправ підняти руки.Хочу вам сказати що для початку буде достатьо таких гантельок,ви не зможете навіть виконати тих вправ.Потім в мене є дві гантелі колишні по 5 кілограм то я ними час від часу роблю махируками (від пояса до верху),качаю плечі і є дві гантельки по 12 кілограмів на біцепс та плечі.Але я чоловік.Я не знаю чи воно дівчині потрібне саме такі вправи.Якщо хоче то може купити розбірні на 5 кг і качатися.ДІло ваше так скажемо.
Весёлая морковка
• 02 января в 09:43
Ответ дляІллюха Перчик
Для ніг можна задіяти біг, присідання.
Кардіо протипоказані по здоров´ю.
Ви тренер?
Кросівки оригінал• 02 января в 09:44
Ответ дляІллюха Перчик
Так нашо пишете якщо не знаєте)))
Так, жіночий тренінг використовує гантелі
Іллюха Перчик• 02 января в 09:46
Ответ дляВесёлая морковка
Кардіо протипоказані по здоров´ю.
Ви тренер?
Якщо кардіо протипоказані по здоров´ю, то я не беруся далі нічого радити.Я не тренер але я все своє життя займаюся і вже багато чого пройшов і вивчив і дивився.Я навіть дійшов до того що людині без протипоказань надмірні навантаження не бажані та навіть протипоказані.
Love_Love_Love_• 02 января в 09:56
Ответ дляІллюха Перчик
Для чого дурні питання задавати?
Іллюха Перчик• 02 января в 09:57
Ответ дляLove_Love_Love_
Для чого дурні питання задавати?
Ой,де та любов.Де вона...
МаксХмара• 02 января в 10:02
у меня набор 22 кг, штанга-гантели. И то это мало( сейчас бы купила на 40
как тебе такое илон маск• 02 января в 10:20
Я занимаюсь с гантелями на руки беру 3 кг , на ноги 4-5 кг
Весёлая морковка
• 02 января в 10:21
Ответ длякак тебе такое илон маск
Це загальна вага 2-х гантель?
как тебе такое илон маск• 02 января в 10:25
Ответ дляВесёлая морковка
Це загальна вага 2-х гантель?
Нет каждая , на каждую руку по 3 кг , начинала с 2 кг , быстро перешла на 3 кг очень редко делаю с 4 кг . А вот на ноги могу и больше
КоКоКоКоКоКо...• 02 января в 11:34
Ответ длякак тебе такое илон маск
А як гантелі на ноги?
как тебе такое илон маск• 02 января в 11:47
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А як гантелі на ноги?
Гантели в руках ну упражнения на ноги я имела введу выпады, приседания с гантелями , ягодичный мостик и так далее
КоКоКоКоКоКо...• 02 января в 12:00
Ответ длякак тебе такое илон маск
ааа, точно )))
Не обижаюсь• 02 января в 16:47
Ви зовсім-зовсім початківець? Тоді починаєте з 0,5 кг, або пари пластикових пляшок по 0,5 з водою. Потім 1 кг, потім уже більше, як піде. Добре мати розбірні гантелі. Наприклад, у мого чоловіка розбірні, я брала в руки найменші диски - це 1 кг, потім диски 3 кг, і литі гантелі 3 кг у мене були, потім набирала вже більше кг на гантелю. Максимум в житті працювала з 8 кг одна гантеля.