Труп нареченої• 02 января 2025

хто замовляв корм по 30 грн, це що якась підробка? гуманітарка?

Корм має бути типу Італія, на пачці виробник Німеччина, без адресу виробника, без штрих коду, з помилками, хтось давав вже котам? все ок?
якось наводить на нехороші думки що підробка чи попакували гуманітарний корм і розпродують

цікаво те що на сайті теж немає адреси потужностей виробництва
фото заводу з сайту по Гугл фото видає ще якісь рос. сайти з тим самим фото
Odetta Furs• 02 января 2025
мне для кошек тоже сегодня пришел но еще не забирала - вам он тоже в 50 вышел? может просрочка?
klaraneill• 02 января 2025
на днях была тема про него, что там сроки почти подошли, может поэтому распродают
автор Труп нареченої • 02 января 2025
Ответ дляOdetta Furs
30 грн я відразу оплатила і чоловік ще замовив теж 30
marinamagic• 02 января 2025
Ответ дляOdetta Furs
Я ще не забрала, але в додатку НП пише, що вартість 50 грн (комісія за пересилку коштів)
Odetta Furs• 02 января 2025
все верно!
автор Труп нареченої • 02 января 2025
Ответ дляklaraneill
ну в мене на пачці до 1 травня дійсний але все інше дуже насторожує
ніби сайт одноденка, який типу з 2022 року а інста з березня 2023 і все під час війни
в інших плстачальників навпаки його ніде немає цього корму
Odetta Furs• 02 января 2025
Уличных подкормим
Odetta Furs• 02 января 2025
Ответ дляТруп нареченої
та ну..полно его везде - я прежде чем оформлять загуглила
klaraneill• 02 января 2025
Ответ дляТруп нареченої
я на оф сайт зашла, там нет таких цен
Odetta Furs• 02 января 2025
https://shinshilka.ua/g113702390-benvenuti-germani...
автор Труп нареченої • 02 января 2025
Ответ дляklaraneill
я на оф сайт зашла, там нет таких цен
яких?
klaraneill• 02 января 2025
Ответ дляТруп нареченої
яких?
по 30 грн, везде пачка по 200 грн
Odetta Furs• 02 января 2025
Ответ дляklaraneill
я на оф сайт зашла, там нет таких цен
уже нет акции по 30 грн был по 1 кг в пачке
автор Труп нареченої • 02 января 2025
Ответ дляOdetta Furs
фасовки по кг ніде немає🤷🏼‍♀️
коротше мутно щось я схиляюсь що розпродають гуманітарку яку на початку війни фурами для тварин везли, от і підходить строк придатності
klaraneill• 02 января 2025
Ответ дляOdetta Furs
а на каком сайте все его покупали по 30?
Марина-10• 02 января 2025
Ответ дляmarinamagic
У меня в кабинете новой почты появился,но не выслали ещё. Взяла для дворовых котиков.
Odetta Furs• 02 января 2025
Ответ дляТруп нареченої
фасовки по кг ніде немає🤷🏼‍♀️
Odetta Furs• 02 января 2025
Ответ дляklaraneill
https://benvenuti-pets.eu/for-cats/ тут было но уже все
автор Труп нареченої • 02 января 2025
Ответ дляOdetta Furs
фото
це на ВАГУ
polski• 02 января 2025
Ответ дляТруп нареченої
фасовки по кг ніде немає🤷🏼‍♀️
Ладно люди заказали уличных покормить. А Вы автор ,что своим брали? Ну и как там говорят ’мед та щей ложкою ’ и гуманитарку сюда выпихнули которую украли и теперь распродают ...
liuba• 02 января 2025
Ответ дляOdetta Furs
Підкажіть, будь ласка, де можна замовити?
Odetta Furs• 02 января 2025
Ответ дляТруп нареченої
це на ВАГУ
ну да - вам тоже его запаковали по 1 кг - для ознакомления и заманухи - понравится будете брать по полной цене- я так думаю - вот была акция на проплан - там хорошие наборы для стерилизованых были и бесплатно
автор Труп нареченої • 02 января 2025
доречі ще на пачці має бути вказано термін придатності 12 міс наприклад цього теж немає і умов зберігання
автор Труп нареченої • 02 января 2025
Ответ дляOdetta Furs
ні вони і продають його по 1 кг типу в пачках але ви так захищаєте ніби ви там в долі))
Nataliia• 02 января 2025
Ответ дляТруп нареченої
А Вы так рады халяве, а потом ещё и обгадить руку дающего.... Это промо акция , там вполне может быть иная упаковка. Зачем Вы гуманитарку которую продают аж по 30 грн сюда тащите !!!!. Учитывая, что заказывали на оф.сайте производителя...
Лизочек• 02 января 2025
я почему-то этот корм вижу только на укр.сайтах, на иностранных о нем ни сном, ни духом. Или я плохо гуглю
автор Труп нареченої • 02 января 2025
Ответ дляЛизочек
та дуже підозріло все
але тут набігли захищати вже і не бачать головного що потужностей виробництва немає все про що можна говорити
Nata2907• 02 января 2025
так где заказывали по такой цене, никто и не написал.... Мне тоже для уличных надо
катерина12009• 02 января 2025
Ответ дляNata2907
Там нет акции уже и не всем отправили, мне так нет
Ane4ka-9cee• 02 января 2025
Ответ дляNata2907
Це була акція на їх сайті перед Новим роком, по 30 грн/кг, доставка безкоштовно. Вже немає цієї акції