Труп нареченої• 02 января в 14:19

хто замовляв корм по 30 грн, це що якась підробка? гуманітарка?

Корм має бути типу Італія, на пачці виробник Німеччина, без адресу виробника, без штрих коду, з помилками, хтось давав вже котам? все ок?
якось наводить на нехороші думки що підробка чи попакували гуманітарний корм і розпродують

цікаво те що на сайті теж немає адреси потужностей виробництва
фото заводу з сайту по Гугл фото видає ще якісь рос. сайти з тим самим фото
Ane4ka-9cee• 02 января в 14:58
Мені сьогодні прийшло, термін до травня, віддала свекрухеним котам, розслідування, що за корм, звідки не проводила. Жеруть із задоволенням
Nataliia• 02 января в 15:02
Ответ дляТруп нареченої
та дуже підозріло все
але тут набігли захищати вже і не бачать головного що потужностей виробництва немає все про що можна говорити
Там указан производитель NANO_VET_GMBH можно загуглить чем занимается основана/зарегистрирована к слову в 2021 году в Мюнхене) не исключаю, что это агрозоовет ко орые импортёр сам себе открыл торговую марку корм низкого качества типа Практика . В Германии такого корма не встречала))))
автор Труп нареченої • 02 января в 15:03
Ответ дляNataliia
дякую так і корм в пачці цього зоовета прийшов з ветеринарними препаратами, корм скоріш за все дуже низькопробний
Nataliia• 02 января в 15:10
Ответ дляТруп нареченої
Ну вот вначале Вам бы стоило разобраться в вопросе, а уже потом строчить, что продают гуманитарку.... Надпись германия не всегда говорит о том, что производитель и стандарты германии. Как к примеру с этим брендом, никто не запрещает регистрировать юр.лицо и ТМ в Европе
автор Труп нареченої • 02 января в 15:50
Ответ дляNataliia
так це не відміняє того що я написала 🤷🏼‍♀️
Nataliia• 02 января в 15:50
Ответ дляТруп нареченої
Чего? Что продают гуманитарку????? Или просто кто то в конце года решил нормально оформить и списать финансы
oleshenka• 03 января в 18:36
Ответ дляТруп нареченої
а ви думали по такій ціні це преміум?