маска Ілона• 02 января в 15:29
Хто їхав з Чернівців в Болгарію, скільки годин займала дорога влітку?
Влітку, з Чернівців в Болгарію, Золоті піски, наприклад. За 20 годин нереально доїхати?
Обстановщица• 02 января в 15:31
Никто Вам не скажет. Можно на границе 3 часа простоять, а можно 13. Тут рулетка. Мы ехали из Одессы - 26 часов, из них 9 на границе
Червона рута• 02 января в 15:33
Хто його знає. Ви на машині чи в автобусі . Головне наш кордон з Румунією пройти. А там далі вже кордонів не буде. З цього року Румунія і Болгарія в Шенгені.
маска Ілона
• 02 января в 15:35
Ответ дляЧервона рута
Автобусом. Це означає, що буде довше тепер все?
Червона рута• 02 января в 15:36
В серпні 2024 доїхали на автобусі зі Львова до Албени за 22 години. Довго на кордонах не стояли. На нашій була запис Єчерга, а з Болгарами десь 1,5 години
Обстановщица• 02 января в 15:36
Ответ длямаска Ілона
Наоборот, должно быть быстрее
маска Ілона
• 02 января в 15:37
Ответ дляОбстановщица
Наоборот, должно быть быстрее
Зрозуміла, дякую
Червона рута• 02 января в 15:38
Ответ длямаска Ілона
Скоріше буде.
Ленивица-красавица• 02 января в 15:38
А чем вы будете ехать? Автобусы стояли, не пропускали часов 7. А легковые проезжали спокойно. За 20 часов вы точно доедете, возможно даже с запасом. Даже автобусом. Мы ехали из Киева, где-то часов 7 до Черновцов. А всего 25 до Золотых Песков. Из них 7 часов на границе. То есть 25-7 в любом случае меньше 20 часов дороги.
Лепешечка• 02 января в 15:44
З Чернівців реально, навіть швидше якщо черги не буде великою на кордоні(автобусом). Якщо авто, там є пункти пропуску де черг майже не має, можна швидко проскочити. Автобуси в основному на Порубне їдуть. Плюс якщо між Румунією і Болгарією не буде кордону, то ще один плюс. Бо колись ми і там стояли.
Турагенція Tourdream• 02 января в 16:13
З минулого року відбулося два покращення, які пришвидшують дорогу з України до Болгарії. По-перше впровадили електронну чергу на кордоні. Автобуси приїжджають під призначений час. Це дозволяє проходити кордон швидше, ніж було раніше. Ми, наприклад минулого літа, коли їхали з дітьми у табір до Болгарії, пройшли кордон Порубне – Сірет десь за 3 години. А 2 роки тому там само стояли у загальній черзі більше 5 годин.
По-друге, у Румунії та Болгарії вже повноцінно запрацювали привила шенгенської зони, тому контроль на кордоні між цими країнами скасовано. А це ще минус 2, а то й більше годин у дорозі.
Телячі ніжноСті• 02 января в 16:54
Ответ дляЧервона рута
Они в Шенгене по воздушному пространству, поэтому граница будет.
Червона рута• 02 января в 19:49
Ответ дляТелячі ніжноСті
не буде, з 01,01,25 все демонтують. читайте новини
НеКонец-Света• 05 января в 09:43
Літом автобусом щ Святого Власна виїхали в 15 годин і в Чернівцях в 7 ранку була на границях не стояли майже по 29-30 хвилин ( дуже повезло)