любименькая• 02 января 2025

Відстрочка і довідка ОК-5

Комусь відмовили у відстрочці (догляд за інвалідом) через відсутність довідки ОК-5 інваліда і довідки про доходи військовозобов´язаного, який його доглядає? З яких це пір ці довідки входять в перелік обов´язкових документів?
Чоловік подав документи на відстрочку ще 2 місяці тому (повторно). І ось лише зараз прийшла відмова, бо немає цих довідок...
маска Ілона• 02 января 2025
яка проблема взяти ці довідки?
Свезло так свезло• 02 января 2025
Через Дію можна ок-5 зробити.
Швидка Настя• 02 января 2025
Ответ длямаска Ілона
яка проблема взяти ці довідки?
наверное должен быть крайне низкий доход у пенсионера и военнообязанный был в состоянии его содержать, как-то так.
Там в законе непонятка с терминами есть - в одном абзаце ’утримання’ в другом ’догляд’ за инвалидом, и ТЦК сейчас все берет на вооружение чтоб отказ влепить... утримання это ж про финансы
автор любименькая • 02 января 2025
Ответ длямаска Ілона
яка проблема взяти ці довідки?
Та не проблеиа. Але до нової подачі лишається аж місяць... І наскільки ця вимога взагалі правомірна? Поки буде довідки брати і знов подавати доки, можуть і повістку вручити.
маска Ілона• 02 января 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Через Дію можна ок-5 зробити.
або електронний кабінет пенсійного фонду
автор любименькая • 02 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
Але цих довідок немає в переліку. Мали б ще при подачі доків сказати, що їм потрібні ці довідки. І при першій подачі не потрібні вони були...
Свезло так свезло• 02 января 2025
Ответ длялюбименькая
Насправді не має значення правомірна вимога чи ні. Навряд чи ви щось зможете довести в тцк.
Швидка Настя• 02 января 2025
Ответ длялюбименькая
у моих 2 знакомых отказ что они не доказали отсутсвие невоеннообязанных которые могли б ухаживать. А как их доказать? Один приносил справку с сельрады что его мать никогда не была замужем и он ее единственный сын, все равно отказ влепили.
автор любименькая • 02 января 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Ну, адвокат каже, що можна подавати до суду. Але це процес на 2 міс мінімум. І гроші, звісно... тому не варіант. От думаємо, чи брати зараз і вже подавати, чи чекати 7 лютого?
автор любименькая • 02 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
Капець...
Свезло так свезло• 02 января 2025
Ответ длялюбименькая
І не факт, що суд виграєте. А поки суд повістку випишуть.
автор любименькая • 02 января 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Отож...
маска Ілона• 02 января 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Я можу помилятися, але поки йде суд, то повістку виписати не можуть.
Уточніть у адвоката.
автор любименькая • 02 января 2025
Мені просто цікаво, чи хтось ще з таким мав справу?
Швидка Настя• 02 января 2025
Ответ длялюбименькая
мой знакомый судится, подал в суд еще в августе, судья переносит дело каждый месяц. Нигде не прописаны нормы сколько можно дело переносить, поэтому так... удобно
Швидка Настя• 02 января 2025
Ответ длямаска Ілона
Уточніть у адвоката.
не могут только если удовлетворено ’клопотання про забезпечення провадження’, оно подается вместе с позовом. И вот, судья в нем отказывает сразу, а суд переносит полгода
Свезло так свезло• 02 января 2025
Ответ длямаска Ілона
Уточніть у адвоката.
Можуть.
маска Ілона• 02 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
Це добре, якщо на 2 місяці лише.
В Голосіївськму суді переносили знайомим на рік, бо все забито і ’вікно’ лише через рік.
автор любименькая • 02 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
Тобто, якщо клопотання немає, то повістку можуть вручити, вірно?
Швидка Настя• 02 января 2025
Ответ длямаска Ілона
Це добре, якщо на 2 місяці лише.
Ну ттут суть та же, переносится на пару месяцев, а потом опять переносится просто, разницы нет, на год или постоянно на месяц-два
Швидка Настя• 02 января 2025
Ответ длялюбименькая
не просто немає, а немає прийнятого клопатанн. То есть вы в любом случае его должны подать, если хотите иммуниет пока суд длится, но вам могут отказать, насколько я знаю сейчас всем отказывают.
И не просто поветску вручить, ее вам вручить могут даже если уже отсрочка, а мобилизовтаь могут.
Вон укропчтой приходят повестки всем подряд, только ходишь по тцк и показываешь им отсрочку чтоб с розшуку сняли
автор любименькая • 02 января 2025
Ответ длямаска Ілона
Це добре, якщо на 2 місяці лише.
От це якраз Голосіївський і відмовив. Першу заявку на відстрочку теж 2 місяці майже розглядали.
Я про ТЦК
автор любименькая • 02 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
Все в нас якось через одне місце...
маска Ілона• 02 января 2025
Ответ длялюбименькая
Я про ТЦК
Зрозуміла. Щасти Вам з ними....
Багато про них знаю поганого. Проходила їх перевірку на роботі минулого року.
автор любименькая • 02 января 2025
Ответ длямаска Ілона
Зрозуміла. Щасти Вам з ними....
Та вони там взагалі якісь притрушені. Мою особову справу взагалі загубили. Потім знайшлась чомусь в Печерському районі...
Дуже багато скарг на них((
Люблю_смаколики• 02 января 2025
Авторе, по суті у Вас є лише два варіанти:
1) Оскаржувати відмову до суду;
2) Зібрати пакет документів з цими клятими двома довідками і подати заново.
В першому варіанті плюс в тому що є шанс довести неправомірність дій ТЦК, а мінуси - втрата кількох місяців часу та коштів на оплату судового збору, гонорару адвоката.
В другому випадку мінус в тому, що доведеться заново витратитися на нотаріальні копії, а плюс - в економії часу.
Люблю_смаколики• 02 января 2025
Відмова по суті дійсно неправомірна, цих довідок немає в Додатку 5 до Постанови № 560.
По строкам - думаю, що краще подавати заново якомога раніше. Поки розглядається заява на відстрочку, чоловіка не можуть мобідізувати. Якщо ж йти до суду, всі ці довгі місяці він буде незахищеним.
Идууу--уууу блин• 02 января 2025
Ответ длялюбименькая
Додаток 5 до постанови 560 изучите
Идууу--уууу блин• 02 января 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Либо подключать адвоката
Идууу--уууу блин• 02 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
У нас суд только раз переносили