любименькая• 02 января 2025

Відстрочка і довідка ОК-5

Комусь відмовили у відстрочці (догляд за інвалідом) через відсутність довідки ОК-5 інваліда і довідки про доходи військовозобов´язаного, який його доглядає? З яких це пір ці довідки входять в перелік обов´язкових документів?
Чоловік подав документи на відстрочку ще 2 місяці тому (повторно). І ось лише зараз прийшла відмова, бо немає цих довідок...
Свезло так свезло• 02 января 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Либо подключать адвоката
Більшість з них це просто марна трата грошей.
Идууу--уууу блин• 02 января 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Нам помогла
автор любименькая • 02 января 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Либо подключать адвоката
Ну от адвокат і сказав, що вимога неправомірна
автор любименькая • 02 января 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Відмова по суті дійсно неправомірна, цих довідок немає в Додатку 5 до Постанови № 560.
По строкам - думаю, що краще подавати заново якомога раніше. Поки розглядається заява на відстрочку, чоловіка не можуть мобідізувати. Якщо ж йти до суду, всі ці довгі місяці він буде незахищеним.
От ми теж так думаємо. В понеділок знов подасть