Заздрість то погано• Изменено 02 января 2025
Чи помічали ви вплив вітаміну D на нервову систему?
Чи змінювалося ваше самопочуття коли приймали?
Заздрість то погано
• 02 января 2025
Ответ дляМельничукОля
Так, набагато краще.
І я таке помітила. Шось останнім часом дофіга тривоги, п´ю магній і вітамін д, дуже чую результат
Звездолётчица• 02 января 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
А який ви пили і скільки? Аналіз здавали?
Как_б_не_так• 02 января 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
а здавали аналізи до прийому і які?
Радостина• 02 января 2025
Я утром нормально просыпаюсь , когда пью витамин д, без него я утром не могу проснуться
Покращена• 02 января 2025
Ответ дляРадостина
Мабуть варто спробувати, бо я можу лягати далеко за пів ночі, а от вставати вранці, це якась проблема.
ЯкаКраля• 02 января 2025
Так, і магній разом почала, лікар призначив після моєї розповіді про сампочуття та аналізів. Поліпшився стан
Стриптизерка• 02 января 2025
Нет, не заметила. А вот когда восполнила дефицит железа - сразу стала спокойная, прекратила орать и рыдать по мелочи.
Блондинка в Законе• 02 января 2025
Ответ дляСтриптизерка
А чем восполнили дефицит железа?
Заздрість то погано
• 02 января 2025
Ответ дляЯкаКраля
А який ви магній п´єте?
Пуки-куки• 02 января 2025
На нервову систему наче не помітила, а от на бадьорість і фігуру - так.
Ваша прЭлесть• 02 января 2025
Ответ дляПуки-куки
яку дозу приймали?