Аль де Барановна• 02 января 2025

Пришел налог на межэтажную кладовку

Девочки у кого такое было, что это за бред, у меня есть квартира 40кв и кладовка на этаже 3.5 квадрата, оформлена отдельно.
Мне с налоговой пришло письмо заплатить налог на эту кладовку за 2023 год, что это такое, типа нежилая недвижимость....
Они там совсем ку-ку. При том кладовка в другом городе.
Кто-то с таким сталкивался
Ms. Сама прямота• 02 января 2025
Ответ дляДлинноНожка
У меня 2 шт сверху и снизу от моего этажа, просто спросили у соседей и у председателя, и построили, никаких документов у меня нет, даже не знала что должны быть
То це самозахват. В нас так куток де сміттєпровід перегородили і зробили кладовки.
Сміттєпровід недіючий
Ms. Сама прямота• 02 января 2025
Ответ дляБолтушка Му
Читаю и ох... удивляюсь. Что нас ждёт дальше!? 🙃
В шо вас дивує в податку на нерухомість ?
ТигрЛьвович• 02 января 2025
Ответ дляАль де Барановна
Я знаю, что вкладываюсь.
Там нет телефона и звонить в налоговую ещё то развлечение, а ехать ради такого тоже не хочу пока что
Ну то пишіть їм на електронку
Ліплю вареники• 02 января 2025
Ответ дляБлиск думки
Дівчата, навчіть заходити в кабінет платника податків. Там ключ вимагають, де його брати?
Якщо є карта приват то в Приват24
Райф теж можна
Викупана• 02 января 2025
Ответ дляБолтушка Му
транспортировку газа обсудили тут? в 4 р подорожает. у меня в городе около 60 грн, а в области на даче (20 км от дома) 546 грн транспортировка. єто мне что потом больше чем 2000 платить?єто пипец
Викупана• 02 января 2025
Ответ дляАль де Барановна
Так нерухомість навіть не в тому місті, яке рахунок виставило
та так и должно біть. вам приходит туда где прописані и неважно где ваша кладовка(главное что в украине она)
Докладальниця• 02 января 2025
Ответ дляКусачая Я
вы вкладываетесь в норму на которую не должно быть начислений. Что вам мешает позвонить и узнать. Могут быть ошибки, эти письма рассылались автоматически
причем здесь норма, в старпосте написано налог на нежилую недвижимость
Конфиденциальность• 02 января 2025
Ответ дляАль де Барановна
У меня новострой , там оформляли отдельно
У нас в новобудові кладовка врахована в паспорті на квартиру. Тобто загальна площа....м.кв. (разом з кладовкою). А в переліку: всього..., житлова..., кухня..., санвузол..., балкон..., кладова...(Чи як вона, лінь вставати)
всегдаДаДа• 02 января 2025
Ответ дляКонфиденциальность
И кладовка находится у вас тоже отдельно от квартиры, в другом месте этажа?
Конфиденциальность• 02 января 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Майже навпроти. Тобто через загальний коридор. Планом передбачені кладові для кожної квартири. Але були такі, які їх не купляли (щоб дешевше), бо плата як за кВ.м квартири. То такі продавалися окремо. Як їх оформлювали, вже не знаю.
П.с. ми свою брали в кредит, то йшла вся площа, разом з кладовою, як і передбачено плануванням. Тобто, що квартира, що кладова - ще під кредитом (звісно ж, одним)
всегдаДаДа• 02 января 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Может действительно ваш нюанс в том, что к каждой квартире прилагалась кладовка по задумке, потому и оформлялась одним целым...
Конфиденциальность• 02 января 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Може. Зате платимо як за квартиру , бо входить в загальну площу
всегдаДаДа• 02 января 2025
Ответ дляКонфиденциальность
да, это выгодно
автор Аль де Барановна • 02 января 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Я тоже плачу за нее как за квартиру, только без отопления
Конфиденциальность• 02 января 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Ось так виглядає (фото з продажу іншої квартири) в техпаспорті
автор Аль де Барановна • 02 января 2025
Везде пишут, что этот налог снимается по месту расположения объекта, так что пусть идут лесом
Конфиденциальность• 02 января 2025
Ответ дляАль де Барановна
В нас в ’площу для опалення’ не входить лише балкон. Згідно нових законів. Типу: все навколо кладової нагріли, тому платіть. Але опалення по лічільнику, плюс той клятий мзк
всегдаДаДа• 02 января 2025
Ответ дляАль де Барановна
У вас есть даже квартплата за кладовку? У меня нету.
ДлинноНожка• 02 января 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Сміттєпровід недіючий
Ну и хорошо
всегдаДаДа• 02 января 2025
Ответ дляАль де Барановна
А у вас в платежке указаны реквизиты не того города, где расположена кладовка?
Конфиденциальность• 02 января 2025
Ответ дляАль де Барановна
Вам його нарахували по місцю розташування, просто відправили за вашою ’пропискою ’. Подивіться на відправника
всегдаДаДа• 02 января 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Вот и я так подумала.
Конфиденциальность• 02 января 2025
Ми, до речі, теж налог платимо. Бо в нас більше за 60 кВ. Але там копійки, 200 з чимось гривень за надлишкові 4-5 кВ (точніше не скажу, бо власник чоловік, все йому приходить).
Тень льва• 02 января 2025
Я плач і давно за гараж, при чому власники гаражів біля приватних будинків не платять, а якщо окремий гараж (у нас квартира і окремо купила ділянку, будували, вводили в експлуатацію, пайовий внесок у благоустрій і оце все) - то щороку податок.
Тень льва• 02 января 2025
Ответ дляНайщасливіша
Так, а в чому прикол? Ви одноосібно користуєтеся площею загального коридору. Що ви вбачаєте в цьому нереального? От якби вашим сусідам прийшли платіжки за вашу кладовку, ото було б дивно.
Це не площа загального коридору, це нежитлове приміщення, яке продавались, так само, як продають паркомісця квартири, цоколь під комерцію. Уявіть собі, це не спільне приміщення, а початкових забудовник планував під продаж. Але от на нього є податок, навіть якщо площа невелика. А на квартири та будинки - лише від певної площі
автор Аль де Барановна • 02 января 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Да есть. Около 50 грн в мес выходит, все как на квартиру считают минус отопление, но там вроде есть пункт отопление мест общего пользования
Тень льва• 02 января 2025
Ответ дляДлинноНожка
А от Ви якраз незаконно захопили, юридично, то таки приміщення спільного користування всіх мешканців
Тень льва• 02 января 2025
Ответ дляАль де Барановна
Вот я тоже в шоке, дело не в сумме, просто ощущение , что где нае...т, но вилите, не мне одной пришло
Я вже років 4 за гараж плачу
автор Аль де Барановна • 02 января 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Нет)
Кладовка в Одессе, а реквизиты Винницы( где раньше я жила), хотя адрес написан правильно
Тень льва• 02 января 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Можливо, тому що воно одним техпаспортом, то вважається одним об´єктом в тому не рахують податок, бо загальний метраж не перевищує норму (для квартир є норма метражу). А те, що окремим об´єктом по боках нежитлове - відразу податок. У нас лише 2022 була нульова ставка через війну