Я в дамках• 04 января в 15:53

Земельний податок за пай, що в зоні бойових дій

Добрий день всім. Маю пай в Запорізькій області. Договір оренди був до 2020 року. Коли договір оренди закінчився, бухгалтер по телефону мені відповіла, що договір автоматично буде пролонгований (не мала можливості туди поїхати). В цьому році мені прийшло повідомлення з податкової, що маю сплатити земельний податок за 2023 рік. Всі телефони орендаря не відповідають. На сайті телефон вказаний стаціонарний (село Добропілля воно майже все знищене).
Які мої дії далі?
Йти до податкової? Але в мене нема договора оренди, щоб довести, що оренда подовжена. Чи в податковій можуть подивитись, в оренді земля чи не в оренді?
Чи може оскільки земля в зоні БД то взагалі не нараховується податок.
Наверняка• 04 января в 15:56
так ви мали в грудні оплатити.
А вже січень.
Взагалі ви можете просто зареєстроватися на сайті податкової і все буде видно
автор Я в дамках • 04 января в 15:58
Ответ дляНаверняка
так ви мали в грудні оплатити.
А вже січень.
Мені тільки вчора принесла поштар повідомлення. Податкова Запорізька вислала. Я живу на іншому кінці країни.
автор Я в дамках • 04 января в 15:59
Ответ дляНаверняка
так ви мали в грудні оплатити.
А вже січень.
Що саме буду видно? В оренді моя земля чи не в оренді?
Податок згідно договору має платити орендар.
Зоя Жорівна• 04 января в 16:04
Ответ дляНаверняка
так ви мали в грудні оплатити.
А вже січень.
За що вона МАЄ платити???? За те, що їй тепер не належить? Це як транспортування газу в розбитий будинок нараховують
Шмоточницаца• 04 января в 16:08
Ответ дляЯ в дамках
Скорее всего, арендатор ничегг не зарегистрировал, а он впм аренду вообще платит?
По поводу налога: есть перечень конкретных населенных пунктов, в которых этот налог во время вп не платится, этот перечень меняется, найдите его
Шмоточницаца• 04 января в 16:09
Ответ дляЗоя Жорівна
Власники розбитого будинку теж мають розірвпти договір на постачання газу, інакше так, прийдеться платити
Зоя Жорівна• 04 января в 16:17
Ответ дляШмоточницаца
З ким розривати? І хтось підписував взагалі договір?)))
Шмоточницаца• 04 января в 16:19
Ответ дляЗоя Жорівна
З поставщиком послуг, газконтора, звісно підписували договір, ніяк інакше
автор Я в дамках • 04 января в 16:23
Ответ дляШмоточницаца
Дякую. Останній раз пай я отримала у грудні 2021 році за 2021 рік. Потім війна почалась, пай мені не виплачувався, т як в тих селах були активні БД. В мене був тільки тел бухгалтера, її номер поза зоною досяжності. Тел фірми, що орендувала вказаний в них на сайті. Номер не обслуговується.
Зоя Жорівна• 04 января в 16:25
Ответ дляШмоточницаца
Газконтора розбита, в такому ж стані як і будинок. Але в приваті комуналка нараховується. Ніхто платити звісно не буде, як жити в Україні. Хоть би здоровий глузд інколи вмикали
Seehund• 04 января в 16:33
Ответ дляШмоточницаца
А если газ там уже поставляется с рашки, тоже обязаны платить, услуга ведь не выполнена.
Шмоточницаца• 04 января в 17:27
Ответ дляЗоя Жорівна
То увімкніть здоровий глузд і зверніться в газконтору в облцентрі
Шмоточницаца• 04 января в 17:29
Ответ дляSeehund
Ну, если оккупация, что то сомневаюсь, что там прям так раша наладила газобеспечение
Зоя Жорівна• 04 января в 19:32
Ответ дляШмоточницаца
Для чого? Хтось не вмикає і в розбитому місті нараховує комуналку, а я цим маю перейматися? Я не в Україні, і ніколи вже там не буду. Дякую ін державі за нове житло і нове життя
Твоя космішна• 05 января в 14:10
Ответ дляЗоя Жорівна
Побачимо вашу « подяку» новій державі, як і там стане скрутно)) такі як ви всюди однакові
В вас мало клепок, щоб розуміти, що ви є то, з чого походите
І якщо ваші батьки алкаші- ви дитина алкашів
І якщо ваша Україна така невдячна, то ви й сама така, бо то навіть в паспорті написано
Зоя Жорівна• 05 января в 14:57
Ответ дляТвоя космішна
Удалено администрацией...
Твоя космішна• 05 января в 15:06
Ответ дляЗоя Жорівна
Удалено администрацией...
Твоя космішна• 05 января в 15:09
Ответ дляЗоя Жорівна
Удалено администрацией...
Зоя Жорівна• 05 января в 16:14
Ответ дляТвоя космішна
Удалено администрацией...
Зоя Жорівна• 05 января в 16:16
Ответ дляТвоя космішна
Удалено администрацией...
Жодного договору на транспортування газу я не укладала. На цьому все. Ви не люд на, ви ботяра звичайна
Твоя космішна• 05 января в 23:29
Ответ дляЗоя Жорівна
Удалено администрацией...
Зоя Жорівна• 06 января в 05:59
Ответ дляТвоя космішна
Удалено администрацией...
Твоя космішна• 06 января в 08:36
Ответ дляЗоя Жорівна
Удалено администрацией...
Зоя Жорівна• 06 января в 08:37
Ответ дляТвоя космішна
Удалено администрацией...
Твоя космішна• 06 января в 08:41
Ответ дляЗоя Жорівна
Удалено администрацией...
Зоя Жорівна• 06 января в 15:17
Ответ дляТвоя космішна
Удалено администрацией...
Тепер вже твоя черга
Твоя космішна• 06 января в 21:13
Ответ дляЗоя Жорівна
Тепер вже твоя черга
Удалено администрацией...