КартаБезКомиссий• 02 января в 20:24
Прийшов мій подарунок на НР
Хто шукає собі щось на весну, на таку погоду, як зараз, щиро раджу бомбер. І зараз ціна приємна.
Впгалася між білим і цим, зупинилась на бєжевому. Дуже зручний, якісно зроблений, для верхнього одягу ціна супер.
Спілий баклажан• 02 января в 20:27
Мені не подобається навіть на каталожному фото. Можно фото вживу?
КартаБезКомиссий
• 02 января в 20:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Гарний
Дякую, я на нього ще з осені дивилася, бачила в ТЦ, але жлобилася, а це буквально 29.12 побачила знижку і замовила.
Флюорография гуся• 02 января в 20:31
Ответ дляТа никада в жизни
На зараз? Жартуєте?
Автор написала ’ на весну ’. Люди чим ви читаєте?
КартаБезКомиссий
• 02 января в 20:31
КартаБезКомиссий
• 02 января в 20:31
Ответ дляФлюорография гуся
Вже знайшла. Нормальний склад
Так, я теж вважаю, що непоганий.
Флюорография гуся• 02 января в 20:33
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так, я теж вважаю, що непоганий.
Якщо вдало скомбінувати то непоганий варіант
Та никада в жизни• 02 января в 20:33
Ответ дляФлюорография гуся
’на таку погоду, як зараз’
Звоночек• 02 января в 20:33
Заходила і все що міряла в них - якесь криве, квадратне.... Лекала невдалі. Далеко не на більшість типів фігур
КартаБезКомиссий
• 02 января в 20:33
Ответ дляТа никада в жизни
На зараз? Жартуєте?
+10 було, він на підкладці, тканина цупка, під низ кашемір, чи мерінос і чудово. Я на ковзанці була, то в пуховику тонкому зажарилася і дитина в єврозимі куртці теж зажарився.
Спілий баклажан• 02 января в 20:34
Ответ дляТа никада в жизни
’на таку погоду, як зараз’
Сьогодні було по-весняному тепло, +7. Сонячно і без вітру
Флюорография гуся• 02 января в 20:35
Ответ дляТа никада в жизни
’на таку погоду, як зараз’
А яка зараз? Точно не зимова, весняна.
Захекалася читать• 02 января в 20:35
КартаБезКомиссий
• 02 января в 20:35
Ответ дляФлюорография гуся
А яка зараз? Точно не зимова, весняна.
Може десь зима є.
ЖенаАйтишнеГа• 02 января в 20:35
Ответ дляСпілий баклажан
Не ну сегодня было тепло как для зимы. Но явно не по весняному и не для такого продуваемого куртофана
Рогнеда Карповна• 02 января в 20:36
Ответ дляКартаБезКомиссий
фото
Дуже гарний. Вітаю з вдалою покупкою)
Пишна молодиця• 02 января в 20:36
Ответ дляКартаБезКомиссий
фото
Я чомусь боюсь такої тканини. Візуально здається що швидко покашлатиться. В мене є шерстяний бомбер від зари по типу вашого, то я його за осінь вдягнула один раз і замерзла, все не можу знайти для нього вдалої погоди. Сама модель мені подобається.
Захекалася читать• 02 января в 20:36
Ответ дляРогнеда Карповна
Дуже гарний. Вітаю з вдалою покупкою)
Спасибо! Ещё только заказала
КартаБезКомиссий
• 02 января в 20:37
Ответ дляЗахекалася читать
Я такие туфельки заказала ,подойдёт под вашу куртопейку
Ні, до них біла буде пасувати. Я його під боти планую носити, під них брала, але ще не дійшли, і кросівки є бєжеві кучеряві.
КартаБезКомиссий
• 02 января в 20:40
Ответ дляПишна молодиця
Побрию, за 3 тис.+ я б теж боялася, а за 1700, як один з кількох хай буде.
Захекалася читать• 02 января в 20:41
Ответ дляКартаБезКомиссий
А ссылку можно?
КартаБезКомиссий
• 02 января в 20:42
Ответ дляЗахекалася читать
А ссылку можно?
На сайті стімми пошукайте. Зараз скину.
Доктор Хаос• 02 января в 21:03
Ответ дляЗвоночек
Гг, а на мне сидит все идеально, что ни надену все супер. Брюк несколько и костюм и флисовый, все очень удачное
Протру пилюку• 02 января в 21:17
Я мерзляк, для меня это накидушка на прохладный летний вечер😅