Тантрический кекс• 02 января 2025
Найважчі кризи в сімейному житті
Які вам довелося пережити
кураГАЛЯ• 02 января 2025
Ну, пережить мы не смогли, походили к психологу, научились не ненавидеть друг друга и расстались друзьями
Я не чарівниця вам• 02 января 2025
Були випробування, криз не пам´ятаю за 25 років. Випробування найбільші - хвороба дитини, невиліковна, пізніше - війна (переїзд в інше місто, зміна роботи, потім 1.5 роки окреме з чоловіком проживання)
Пупс• 02 января 2025
Я сама створила кризу, чоловік не виправдав моїх очікувань я виросла, а він ні, навпаки нічого робити не хоче, тільки для себе живе. Добила все зрадою, з коханням з минулого тепер не знаю що робити мене гризе совість, скоріш за все наша криза йде до розлучення
Тантрический кекс
• 02 января 2025
Просто в нас якщо якісь проблеми ( реальні серйозні із здоровʼям)то ми наче окремо, він мене не підтримує морально
Омлетик• 02 января 2025
Ответ дляТантрический кекс
У нас аналогично. Сколько Вы лет вместе?
Тантрический кекс
• 02 января 2025
Ответ дляОмлетик
Разом 23, в шлюбі майже 19.
Я себе почала ловити на думці, що, мабуть, мені з дітьми було б краще без нього.
Тантрический кекс
• 02 января 2025
А найбільше бісить те, що коли є якийсь конфлікт, то він ображений і на мене, і на дітей. Чмо таке
Засомневаю• 03 января 2025
Я памʼятаю кризу 7 років +~. Він ніби і був поруч, і заробляв, і все робив, всі роки казав не треба тобі працювати, дітям потрібна мати, все покривав фінансово, не бідкались і машину мені купив і все взагалі, але я відчувала, що я для нього як домогосподарка, якийсь придаток, не більше! І сама собі стала не цікава, не спортивна, не приваблива собі в дзеркалі, ніби все норм, але якийсь холод, байдужість, дуже були прісні стосунки. То з того часу я працюю, спорт, домашній догляд сама і в косметолога, купа подруг, все відновила і завела нових, хоббі. Реально мені інколи не до нього, нема часу з ним сидіти ночами, обговорювати його робочі проблеми, як раніше. А як він з моїми метаморфозами змінився! Тепер букети в мене з приводу і без, ревнощі на рівному місці, не засне, поки не прийду, ті ж розмови: сиди вдома, не працюй і т.д. Але ні, тепер я інша в цих стосунках, дякуючи тій кризі я тепер - це я! А він - мій чоловік, мужчина, коханець, покровитель, охоронець, спонсор тощо. Коли жінка реалізована, самодостатня, то і поруч відповідна людина