Усміхайлик• Изменено 03 января 2025
Немає розуміння з чоловіком
Разом 8 років. 6 з них він мене не розуміє, не підтримує, не чує. Я часто даю хороші поради з приводу роботи, він сам приходить радитись і не прислухається. Зовсім різні погляди у вихованні дочки. Я з літа не працюю, грошей дуже мало, кожну копійку майже звітую. Зʼявилась ще одна суттєва щомісячна витрата грошей. Раніше він гроші так не контролював. Я на роботу піду через рік, обставини. Сьогодні посварились, бо виявляється я багато від нього прошу зробити ввечері після роботи. Інколи помити посуд і покласти дочку спати, тому що він лягає, а я ще буду прибирати.
Але каже, що мене любить, присвячує всі пісні про любов. Не розумію як бути
Пэрисхилтонша• 03 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
Заберіть собі
а кто кормить вас будет. Вы хоть думаете?
Скоро_вчера• 03 января 2025
У меня чёткое понимание: если женщина не работает и ребёнок не младенец, с которого нельзя глаз спускать, быт полностью на ней! Муж помогает по желанию, а не по умолчанию
ШобВам_КакНам• 03 января 2025
Все це мені нагадує історію
У біди одне начало, сиділа баба і скучала
Своего не предлагать• 03 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
Я мию посуд цілий день. Він може помити 3 тарілки з вечері і каструлю
після кого?
ШобВам_КакНам• 03 января 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Ви знаєте, у мене чоловік 2 роки сидів без роботи, і я вам таки скажу він прям не кинувся нам плінтуса вичищати, і бісквіти готувати.
Я_и_моя_собака• 03 января 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Все це мені нагадує історію
Вот-вот. И я начинаю понимать почему некоторым советуют идти на работу. Придет пару раз с работы, посуду помоет, вместо спать лечь, глядишь что-то в голове и прояснится. Хто кого НЕ розуміє
Околовита• 03 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
А його треба обов´язково мити чоловікові,після роботи.Ви не можете наступного дня помити,щоб вам не мити вночі
Пэрисхилтонша• 03 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
купите посудомоечную машину. Хотя, зачем? Вам же надо чем-то заниматься целый день. Вот и мойте вечером еще 3 тарелки и кастрюлю
Я_и_моя_собака• 03 января 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
И что? Автор тоже не кидается. Что это может означать? Что существуют люди-паразиты, кроме нормальных ?
Кіма кепка• 03 января 2025
Бо ви вірите тому що вам кажуть, а не тому що для вас роблять. Пісні він присвячує.....))) цирк. Нахалєру ці пісні, як він палець об палець не вдарить? Ви 6 років живете з людиною яка вас не чує?вам треба було давно кинути його! Мій мені пісні не присвячує, зато без причини дарує квіти, робить сюрпризи, прибирає, пече і варить. Заробляє гроші аби я все мала. Обожнює мене дивувати. На новий рік сам все купив, наготував, подав. Купив подарунка .і не того аби щось, а те про що я 1 раз обмовилась. Оце любить. А не пісні він присвячує))) їздить вам по вухам як лохушці....чоловік це дії а не слова. Така велика а досі вірите в слова. Ну і якщо ви не працюєте, то побут і готування все ж таки має бути на вас. Не треба нагліти
Я_и_моя_собака• 03 января 2025
Ответ дляКіма кепка
Якщо автор його кине, то де буде гроші брати ще мінімум рік і хто після неї буде посуд мити?
наКоблучках• 03 января 2025
Ответ дляКіма кепка
он ее содержит.достаточно и этого. не хватало ещё за тунеядкой вечером посуду мыть.
наКоблучках• 03 января 2025
автор, не нравится муж, не устраивает, не слышит вас - вперёд на сайт Электронный суд,подаёте на развод и содержите себя, прекрасную, сами. шуруете на работу и вечером моете все сами.
Я_и_моя_собака• 03 января 2025
Вообще тема напоминает мне общение с моей 12летней дочерью-подростком. Та тоже не понимаЛА, почему она сидя месяц на каникулах должна хотя бы посуду за собой же помыть и вещи свои же держать хоть в приблизительном порядке, чтобы мы приходя с работы и приготовив ужин отдыхали, а не разгребали это
Аннуитет• 03 января 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Автор, ну если Вы не работаете, то можно посуду помыть и самой. И не обязательно по ночам. Человеку после работы ещё посуду мыть, потому что Вы за день времени не нашли.
И если денег в обрез, то ясно, что траты нужно жёстко контролировать.
В общем не вижу ничего такого, Вы себя ведёте как маленький ребенок, а не как равноценный партнёр.
Люди ,інколи хворіють ще.
Я_и_моя_собака• 03 января 2025
Ответ дляАннуитет
Люди ,інколи хворіють ще.
І сил цим хворіючим хватає тільки щоб на телефоні кнопочки тикать, створюючи теми про поганого чоловіка і на то щоб ложку до рота підносить, а на помити посуд вже не хватає? Бідні люди. Добре, що чоловік телятко, якого можна легким помахом руки пристроювати на Совєтчиці, а не людина, тож він і не хворіє
Аннуитет• 03 января 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Інколи так. Ось я зараз на кнопочки нажимаю, а на що ь інше сили немаю. Тільки прийшла з поліклініки. Вити хочеться, думаю після всього цього лікування, ще й психіатр знадобиться
Я_и_моя_собака• 03 января 2025
Ответ дляАннуитет
Дуже цікава інформація, але не доречна
Аннуитет• 03 января 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Дуже цікава інформація, але не доречна
Можливо. Але зарікатись не можна.
Життя,то така штука. Ось і автор може в такій ситуації
Я_и_моя_собака• 03 января 2025
Ответ дляАннуитет
Можливо. Але зарікатись не можна.
Ну звичайно в такій. А чоловік, гад такий її не розуміє контролює всі трати. От якби не контролював, то відбулось би чудо ісцелєнія
Куколка-мяуколка• 03 января 2025
Вы не по понятиям живёте. Если он работает на семью, то домашний быт это ваша работа, просить его можно только уделить внимание ребенку. Пойдете на работу будете делить обязанности по дому. А сейчас извините, вы круто придумали себе, он с работы и на кухню пипец
У него ж даже бенефита никакого нет от того что вы не работаете, смысл ему всю семью обеспечивать и ещё и выгребать дома, подумайте логически. А так бы ублажали его после работы, он бы и был тогда заинтересован вас дома оставлять, ещё б подработку нашел бы, улавливаете))
Аннуитет• 03 января 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Мы незнаємо тут повної ситуації автора,але все може бути. Ціни ж ростуть не по днях, а по годинах... ціни нм ліки теж...
Я_и_моя_собака• 03 января 2025
Ответ дляАннуитет
Да-да, когда остальные манипуляции не подействовали, пришло время картинно упасть в обморок
Аннуитет• 03 января 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ну автор чомусь же написала, що зявилвсь ще одна щомісячна трата грошей
Я_и_моя_собака• 03 января 2025
Ответ дляАннуитет
Вона ще й чоловіка тут пропонувала віддати в добрі руки. З цього можна зробити висновок, що вона рабовласниця?