Пупуговка• 03 января в 14:15

Ви вільно заходите в кабінет платника податків через Дія.Підпис?

Щось не виходить. Не розумію, це в мене щось із і-нетом, чи компом, чи коли хакнули бази даних, то "зачепили" і це.....
Гидроусилитель руля• 03 января в 14:24
не заходить, на етапі підпису стається якась помилка
НуКаНаКа• 03 января в 14:26
Через дія підпис не можу ні зайти, ні підписати декларацію в самій дії. Ніколи в мене це не працювало, писала у підтримку дії, теж не допомогли
автор Пупуговка • 03 января в 14:37
Ответ дляНуКаНаКа
А як тоді ви заходите і підписуєте звітність? Бо КЕП на флешці в мене давно прострочений, а як ним скористатись через ’хмару’ або ще щось -я не розумію, мабуть вже надто стара для таких технологій....
Гидроусилитель руля• 03 января в 14:44
Ответ дляПупуговка
у мене зазвичай дія.підпис працювала нормально, зараз зайшла через файловий ключ привата
НуКаНаКа• 03 января в 14:50
Ответ дляПупуговка
Файловий ключ, в банку яким користуєтесь можна зробити. В приваті найлегше, як на мене, бо в деякі треба фізично йти оформлювати
автор Пупуговка • 03 января в 15:35
Ответ дляНуКаНаКа
Дякую
Невгамовна сила• 03 января в 15:40
Ответ дляПупуговка
Я вчора через Приват зробила КЕП і подавал заяву на ІПН дитині, все працює. Можливо через ніший банк ID спробуйте ідентифікуватися.
автор Пупуговка • 03 января в 15:55
Ответ дляНевгамовна сила
Дякую.
Lacrimo• 03 января в 16:47
Теж не заходило, треба було саме дію підпис, файловий ключ не було опції( теж думаю, що хакнуті бази. Бо раніше зчитувало рано чи пізно, з якоїсь спроби, зараз зробила під 100 спроб. Забила.
oleshenka• 03 января в 18:22
Колись була така проблема. Мені на гарячій лінії податкової сказали, що коли є діяпідпис і ЕЦП, то тоді треба видалити діяпідпис і заходити через ЕЦП у власний кабінет податкової. Інакше ніяк.