Мрію про пончик• 14 декабря 2024

В кого декілька квартир, у вас є якийсь алгоритм сплати комунальних?

Весь час боюсь щось пропустити, забути. Немає такого, що на все приходить єдиний рахунок від ГІОЦ - заплатив і все... Десь ОСББ, десь ЖЕК, десь рахунок по ел. пошті, десь - тільки в скриньку кидають, треба забирати. +додаткові платежі (на охорону, обслуговування генераторів і тд). Те, що по лічильниках - взагалі караул - туди подай покази тільки в такі дні, туди - в інші дні, там платити тільки в кабінеті, постачальники різні... В мене вже мізки киплять, все те пам´ятати і тримати під контролем, не кажу вже про купу часу, що треба витрачати на це. Може, є яка табличка, чи програма комп´ютерна, щоб всі дані якось в одному місці і під контролем? Дякую.
ГендиреХтор• 14 декабря 2024
Портмоне много лет. Но следить все равно надо, меняется постоянно что нибудь
Сама собі лікар• 14 декабря 2024
Все в приват 24.
Світло і газ- бот в телеграм.
Все по адресах
Зубная фея• 14 декабря 2024
Сайт мій дім. Там всі рахунки
автор Мрію про пончик • 14 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Так. І особливо дістає, що різні показники потрібно в різні дні подавати.
Метелики на душі• 14 декабря 2024
Один місяць плачу за одну квартиру. Другий місяць плачу за другу квартиру. Третій місяць плачу батькам за квартиру.
Стефанія• 14 декабря 2024
У меня этим занимается муж. Я понятия не имею, как платить коммунальные и сколько это стоит
Сама собі лікар• 14 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Які?
30 або 31 - світло, вода, 1 - 5 газ.
автор Мрію про пончик • 14 декабря 2024
Ответ дляСтефанія
А в мене навпаки - чоловік взагалі поняття не має про це все.
ЖивунаБагамах• 14 декабря 2024
Показники подаю по 5 квартирам і будинку, а плачу за 4 квартири і будинок, нічого не провтикую. Моїх квартири з них тільки 2. Показники по гарячій воді і холодній воді в мене тільки раніше подаються по одній квартирі, всі інші подаю першого числа. А по сплаті все є в Приват 24, хоча плачу в Моно. Але в Моно не все чітко підтягується
Мама фіфті цента• 14 декабря 2024
Я поняття не маю як це робити))
автор Мрію про пончик • 14 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Які?
30 або 31 - світло, вода, 1 - 5 газ.
Тепло і ГВ у нас, наприклад, з 20 по 26.
Сама собі лікар• 14 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
А як подасте 31, то що буде?
Я скажу що - точний рахунок.
Радикальная• 14 декабря 2024
Ну забуду і забуду.
Хтось вмре чи що?
Я взагалі якраз раз на кілька місяців і оплачую. Я ж не бабка з пошти, яка у день пенсії в істериці біжить їх платити, ті комунальні, ніби завтра квартиру відбируть.
Лівий Локіть• 14 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
А в чем проблема? Вода по всем квартирам в последний день месяца, свет и газ - в первый.
Плачу тоже все квартиры в один день.
Квітка Миру• 14 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Так, це капець як бісить: що все треба в свій період часу платити. Як правило, в квартирах де квартиранти в мене порядок, а от свою, де живу, завжди щось да забуду
Радикальная• 14 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
А як подасте 31, то що буде?
Я скажу що - точний рахунок.
Нічо)
Сама собі лікар• 14 декабря 2024
Ответ дляРадикальная
Ну забуду і забуду.
Хтось вмре чи що?
Квартиру ні, а субсидію так.
МатьЧасть• 14 декабря 2024
Веду облік. Сплачую через приват. Одна квартира в день, в зошиті пишу показники, сумму, записую дату оплати.
Лівий Локіть• 14 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Квартиру ні, а субсидію так.
А у вас при наличии в собственности нескольких квартир - субсидия?
ЖивунаБагамах• 14 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
А як подасте 31, то що буде?
Я скажу що - точний рахунок.
Не точно. Якщо стоїть подача показників з 20 по 26, то 27 система їх вже не приймає. В мене гаряча вода до останнього робочого дня місяця до 9-00 ранку. І в 9-05 система покази вже не приймає
Сама собі лікар• 14 декабря 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Я на пошту бігаю в день пенсії чи чому таке питання?
автор Мрію про пончик • 14 декабря 2024
Ответ дляРадикальная
Ну забуду і забуду.
Хтось вмре чи що?
Просто потім не розбереш, де борг, чи правильно нарахували. Взагалі немає часу розбиратись в правильності нарахувань. А вони бувають іноді помилковими. А при сьогоднішній вартості всіх цих послуг, то має значення
Кошка Мурка• 14 декабря 2024
Ответ дляСтефанія
Возвеличили ) что там заниматься
Лівий Локіть• 14 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Простите, поняла, что вы бабуль имели в виду, а не себя. Не внимательно читаю
dreamsunny• 14 декабря 2024
Алгоритм простой.
1 числа передаю все показания счетчиков в эл.кабинете ( газ, вода, свет).
Плачу через приват 24 когда после 10 числа появляются начисления.
Руда ліса• 14 декабря 2024
Ответ дляМетелики на душі
Тобто платите за кожну квартиру 1 раз в 3 місяці виходить? А показники передаєте?
Оч@ров@Шк@• 14 декабря 2024
Я в экселе завела в телефоне, оплаты в моно под хэштегом.
Лівий Локіть• 14 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Ну так поставьте себе напоминание в телефон и заносите показания по одному виду услуг по всем квартирам в один день. Но! У меня 5 квартир в 3х разных городах и вода везде подаётся в последний день месяца, а свет и газ - можно в первый.
Вашу проблему я не понимаю
ЖивунаБагамах• 14 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Ставте нагадування в телефоні щомісяця - там 22 подача тепла і ГВ, 30 подача хол.води, 1 подача світла, газу. Я перші пару місяців так робила
МатьЧасть• 14 декабря 2024
Ответ дляРуда ліса
В маминому випадку вже б дзвонили по газу, що сплатіть борг.