Курочка-чубаточка• 03 января в 17:43

Чоловік не може реалізуватись в кар´єрі і заробляти (біситься)

Постійно в нервовому напруженні, сваримося через це...змінив роботу, а тут знову з нуля, робить за мізерну зп, в усьому розчарований, злий , нервовий. Не знаю що робити
к.Буланова• 03 января в 17:45
Сваритеся через ваші докори чи через його низьку самооцінку?
Да будет так• 03 января в 17:45
А что вы должны делать?
Мушля з Криму• 03 января в 17:45
Не всі карʼєристи
Руда ліса• 03 января в 17:45
Поддержите его. У Вас всё получается в проф деятельности? Вы успешнее его?
автор Курочка-чубаточка • 03 января в 17:48
Ответ дляРуда ліса
Ну не щоб аж прям, але так, я себе краще і більш впевнено почуваю...але він трохи змінив сферу діяльності, то воно й недивно
Руда ліса• 03 января в 17:49
Ответ дляКурочка-чубаточка
Возможно он комплексует рядом с Вами, дайте ему понять что Вы поддерживаете, а не давите
автор Курочка-чубаточка • 03 января в 17:50
Ответ дляк.Буланова
Ні, жодних докорів з мого боку. Та й із самооцінкою ніби норм., але ніяк не може пробитись, щоб стати трохи вище і вже просто доходить до того, що більше ні про шо не говорить
Ответ дляДа будет так
А что вы должны делать?
Не знаю...
к.Буланова• 03 января в 17:51
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ну, це ж у кого що болить...все одно не зрозуміла, як до сварок доходить. Але терпіння вам пережити цей період.
автор Курочка-чубаточка • 03 января в 17:52
Ответ дляРуда ліса
Так я ніби стараюсь, але вже зовмім виснажена вислуховувати це все...плюс йому абсолютно не щастить, навіть в простих речах, де можна б легше обійтись
автор Курочка-чубаточка • 03 января в 17:56
Ответ дляк.Буланова
Дякую, та шось період затягнувся 3 роки на тій роботі, і вже 2 рік на цій. Вже зовсім зневірився, що буде краще
Застряла• 03 января в 18:01
Ответ дляКурочка-чубаточка
У нас с мужем тоже был такой период уже больше 10 лет назад. Менял работы, толком ничего не зарабатывал. Просто нищенствовали. Через ругань, буквально заставила его пойти на курсы айти. После жизнь стала налаживаться. Правда теперь другие проблемы. С детьми и в отношениях.
Бжоли-бандерівці• 03 января в 18:02
Автор а вы работаете?На что живёте,если муж не очень хорошо зарабатывает?
Україна наше все• 03 января в 18:05
Ответ дляКурочка-чубаточка
Так може він досягнув свого максимуму та вперся в стелю? Так буває. Так й вік має значення.
Сусідка знизу• 03 января в 18:05
Ответ дляКурочка-чубаточка
так он и не пробьется. Пусть идет в найм. Почему то все думают что откроют свой бизнес и начнут деньги грести лопатой,
ага,
счас
Сусідка знизу• 03 января в 18:06
Ответ дляКурочка-чубаточка
здесь вам не Европа.
у нас мелкий бизнес просто уничтожают
Добро с Кулаками• 03 января в 18:07
Инфантильный тревожный дядька. Пару раз четко сказать что вы его не осуждаете, поддерживаете и любите. Но если он будет продолжать себя вести как дура истеричка - то разлюбите. А не из-за денег и карьеры. Пусть подумает над своим поведением.
Черговий по кухні• 03 января в 18:25
Ну що хотіти від рукожопа з амбіціями маска
Сплюшка• 03 января в 18:32
Ответ дляКурочка-чубаточка
Автор, іноді таких людей дуже видно і це дратує начальство.
Бо може бути декілька причин чому його не підвищують
1) не доріс
2) немає місця для підвищення.
3) якісь суб´єктивні причини, які не залежать від вмінь вашого чоловіка.
І його нерви тут не допоможуть.
автор Курочка-чубаточка • 03 января в 18:38
Ответ дляЗастряла
Мій теж закінчив курси айті, не зміг найти роботу = тепер також привід для сварок. Каже, що я скептично до того ставилась і це правда. Хоча він непогано розібрався в усьому і благополучно закінчив
автор Курочка-чубаточка • 03 января в 18:39
Ответ дляБжоли-бандерівці
Двоє працюємо. Живем ’по средствах’
Ответ дляУкраїна наше все
Навпаки, не досягнув і біситься страшне. П.с. 28 років)
автор Курочка-чубаточка • 03 января в 18:40
Ответ дляСусідка знизу
ага,
счас
Він і робить в наймі, але на жаль, його труд і мізки далекі від його зп
автор Курочка-чубаточка • 03 января в 18:41
Ответ дляСусідка знизу
здесь вам не Европа.
у нас мелкий бизнес просто уничтожают
Він найманий працівник
Україна наше все• 03 января в 18:43
Ответ дляКурочка-чубаточка
А чому ви думаєте, що не досягнув? Йому 28 років, а ви вже висновки за 5 років його роботи зробили, хоча він ще не встиг банально напрацювати собі репутацію.
автор Курочка-чубаточка • 03 января в 18:44
Ответ дляЧерговий по кухні
В сенсі?
автор Курочка-чубаточка • 03 января в 18:46
Ответ дляСплюшка
1) не доріс
2) немає місця для підвищення.
І його нерви тут не допоможуть.
Так, безперечно. Ви ще пропустили пункт, коли керівник підвищує свого племінника, і потім для тих, що пашуть нема місця🥺
автор Курочка-чубаточка • 03 января в 18:47
Ответ дляУкраїна наше все
Ну, я мала на увазі станом на сьогодні
Черговий по кухні• 03 января в 18:47
Ответ дляКурочка-чубаточка
В сенсі?
ПО робота скачуть або рукожопі бо їх звільняють.. або спецалісти, які йдуть на більш високооплачувану

Що вміє ваш ...
Застряла• 03 января в 18:47
Ответ дляКурочка-чубаточка
Пусть ещё пробует, это постоянно нужно делать. Окупится, поверьте.