Добрий вечір. Хто з власного досвіду може порекомендувати страхування здоров’я для дитини. Застрахувала дитину через ПриватБанк в страховій Аркс Лайф, настав страховий випадок, отит, у виплаті відмовили. Я їм подзвонила, сказали очікуйте дзвінка, реакції нуль. Хочу змінити страхову
Физрукая• 03 января в 19:04
Самая лучшая страховка для вашего ребенка,это вы,никто за вас это делать не будет
Ответ дляФизрукая
Я не ангел-охоронець, від усього вберегти не можу. А от страховку плачу справно, а як дійшло до діла, то тиша
Физрукая• 03 января в 20:13
Делайте выводы и деньги которые вы отнесли,этим не порядочным людям,можно было потрать на здоровье своего ребенка