Чучело-Мяучело• 27 декабря 2024
повне каско «все включено». хто в темі, зайдіть будь ласка
вечір добрий, шановне панство!
вірю в силу порадниці ☺️
можливо хтось підкаже по питанню.
у чоловіка авто, і повне каско «все включено». потрапив в незначне дтп (винен він). дзвонить сьогодні страхова і каже шо постраждалій стороні виплачувати має чоловік, а не страхова.
але вже був минулого року схожий випадок і тоді витрати страхова покрила обом сторонам (і чоловіку, і постраждалій стороні).
намагаються розвести?
страхова сума, зазначена в договорі покриває всі витрати, але от повідомили що постраждалій стороні вони не виплачують і питають «чи згодні?»
сидимо читаємо договір, а там так написано шо нічого не ясно.
можливо хтось стикався, підкажіть будь ласка чи дайте пораду. буду дуже вдячна
вірю в силу порадниці ☺️
можливо хтось підкаже по питанню.
намагаються розвести?
double-mama• 27 декабря 2024
Обычно КАСКО покрывает расходы , связанные с вашей машиной,а вот автогражданка- компенсирует урон причиненный другому ТС
Чучело-Мяучело
• 27 декабря 2024
Ответ дляdouble-mama
а шо для цього треба робити? автоцивілка є
double-mama• 27 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Обратитесь в страховую, в которой ее приобрели
Чучело-Мяучело
• 27 декабря 2024
Ответ дляdouble-mama
та в тій же страховій що і каско. тобто теоретично воно все має автоматично відбутися при звернені в страхову при настанні страхового випадку?
Вільний митець• 27 декабря 2024
Каско це ремонт Вашого авто, Автоцивілка потерпілого.
Щоб страхова здійснила виплату по Автоцивіоці винуватому потрібно було подати документи та написати заяву, якщо цього не зробили, то так, до вас може буии регрес.
Каско ’все включено’ ні про що не каже, у кожної ск різні умови і наповнення договору.
double-mama• 27 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Нет, автоматически ничего не происходит. В случае страхового случая, вы сами должны позвонить в страховую, назвать номера страховых полисов и КАСКО и автогражданки придерживаться инструкций. Ну и при оформлении ДТП вы так же передаёте пострадавшей стороне данные вашей страховой по автогражданке
Вільний митець• 27 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Як автоматмчно?
Існує процедура і необхідність повідомити та надати документи.
Чучело-Мяучело
• 27 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
Як автоматмчно?
дякую. я не в курсі, тому питаю тут. можливо питання дурне. але дякую за відповідь
Вільний митець• 27 декабря 2024
Коли було дтп, чи повідомили про це свою страхову та чи надали документи по Автоцивілці?
double-mama• 27 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Вы вызывали полицию на место ДТП?
Фляшунька• 27 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Може у вас франшиза в автогражданці є, а ви кажете, що ДТП невеличке, то скоріше за все і пошкодження незначні. Можливо вартість ремонту приблизно дорівнює франшизі, тому в цьому випадку ви компенсуєте в межах франшизи.
Чучело-Мяучело
• 27 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
Як автоматмчно?
чоловік звертався в страхову після дтп. я мала на увазі шо автоматично там і автоцивілка підтягується 😵💫 просто дуже здивував сьогоднішній дзвінок зі страхової, за умови подібної же ситуації минулого року.
дякую за відповідь
Вільний митець• 27 декабря 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
дякую за відповідь
Ні, потрібно звертатися і фіксувати поддію по КАСКО та Автоцивілці окремо, також окремо надавати документи, для оформлення звернення по Автоцивілці треба надати Європротокол або документи які оформила поліція на місці дтп.
Блакитне небо• 27 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
Причем есть сроки у страховой, в моей нужно сообщить о происшествии в течение суток, и в течение трех дней приехать в сервис на осмотр
Чучело-Мяучело
• 27 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
дякую ❤️