Не пью, не курю• 03 января в 19:00

Можно ли выучиться на дизайнера интерьеров если нет чувсва стиля и вкуса?

Можно ли этому научиться?
ТайТаке• 03 января в 19:01
Зачем вам эти нервы?
Пишущаяся• 03 января в 19:01
Якщо є велике бажання та цікавість- можна
Снежнакомка• 03 января в 19:06
а кто ж у вас заказывать будет?
Кудряшка Сью• 03 января в 19:13
Можна, звичайно. Зі смаком і відчуттям стилю не народжуються, їм вчаться.
tarveldy• 03 января в 19:14
Найголовніше для дизайнера це композиція і технічні вимоги , все інше специфіка
І тому і тому можна навчитися якщо є бажання і ви дійсно будете вчитися
КапитанльнаЯ• 03 января в 19:14
Конечно можно. Ето ж математика. Главное соблюдать пропорции. Все же циклично. Главное никому не говорить что чувства стиля нет.
tarveldy• 03 января в 19:16
Ответ дляСнежнакомка
а кто ж у вас заказывать будет?
Люди не замовляють собі смак і стиль дизайнера, вони замовляють дизайнера який їм впорядкує їх фантазії і бажання в єдину композицію
Звісно що в кожного свій стиль, але робота дизайнера , це втілити бажання замовника
tarveldy• 03 января в 19:17
Ответ дляКапитанльнаЯ
+++
Снежнакомка• 03 января в 19:35
Ответ дляtarveldy
да вы понятия не имеете, что делает дизайнер). дизайн интерьера стоит 50$ за м2. И его заказывает даже не каждый пятый. И никогда в жизни без портфолио о рекомендаций люди не станут столько платить.
tarveldy• 03 января в 19:41
Ответ дляСнежнакомка
Маю, і ціни знаю, і знаю за що платять . Портфоліо це формальність, які докази що це його проекти?
Я 20 років дизайнер, 90% своєї роботи я не маю права показувати, а в деяких випадках навіть згадувати співпрацю
Жоден з моїх замовників не просив подивитися портфоліо, а от фейкових портфоліо я на дивилася сотні
Бабця в мештах• 03 января в 19:49
Ответ дляtarveldy
А чого це не маєте права показувати? Це ж ваша інтелектуальна власність, про фейкові портфоліо посміхнулася) навіщо? Людина вибирає свого дизайнера за особливим баченням та стилістикою
tarveldy• 03 января в 19:58
Ответ дляБабця в мештах
Отакі умови, ітцеине моя інтелектуальна власність, я продаю весь пакет .
Навіщо? Не знаю, але співбесіди ходять з цим хламом, більшість це студентські роботи, щось внаглу скачане з пінтереса
Бабця в мештах• 03 января в 20:02
Ответ дляtarveldy
ми мабуть з вами якісь різні дизайнери))) Займаюся цією справою вже понад 17 років, вперше чую про студентські портфоліо, кожен поважаючий себе спеціаліст має портфоліо, сайт, який презентує себе, замовник повинен чітко розуміти що він отримає на виході, це не лише картинки, це креслення, карта матеріалів тощо. і в договорі чітко прописано, що файли є інтелектуальною власністю дизайнера.
tarveldy• 03 января в 20:18
Ответ дляБабця в мештах
Я графічний, але основне направлення вишивка , до неї тех.карти . Це не так масштабно як у вас , але теж вимагає специфічні знання
В мене, як правило, замовник не завжди знає що сам хоче, треба вгадать ))) а підрядник не хоче робить, бо то гемор
В моєму договорі всі авторські права належать замовнику, я не маю права їх публікувати і використовувати
Бабця в мештах• 03 января в 20:19
Ответ дляtarveldy
Тепер зрозуміла, у вас інше направлення.
tarveldy• 03 января в 20:30
Ответ дляБабця в мештах
Так, але ж у всіх дизайнерів одна основа , це композиція і технічні вимоги. Мені здається ви як ніхто розумієтесь на технічних вимогах
В мене це 40 хв малюнку і 8 годин математики , бо виробництво не буде гратися , там має бути все просто і зрозуміло