Іллюха Перчик• Изменено 03 января в 19:09

Запитання про людей.

Чому більшість людей вважає що для того що б чогось досягти , потрібно все що завгодно тільки не те , що б денно і нічно над чимись старанно трудитися та докладати великі зусилля? Люди чомусь думають що для того що б щось здобути або щось поправити , має прийти хтось чи щось в їхнє життя клацнути пальцями і все зразу вийде і будь яка навіть сама запущена ситуація налаготиться.Чому люди так сильно вірять в чарівні палички і звідки в них все це взялося?Спостерігаю за такими людьми кругом на протязі вже багатьох років.
Ива Купальская• 03 января в 19:10
как хорошо что можно по нику кинуть в чс спасибо админам!
tarveldy• 03 января в 19:10
Відповідь на ваше питання в вашому першому реченні
автор Іллюха Перчик • 03 января в 19:12
Ответ дляtarveldy
Це дуже важливе запитання насправді.Але відповіді на моє запитання в моєму першому реченні немає.Де ви там її побачили?Я запитав чому люди все життя шукають чарівні палички і нічого не роблять?Що це за установки і звідки вони взялися в людей?
Prervana• 03 января в 19:20
Ответ дляІллюха Перчик
Влияние как минимум религии. Бог даст.
lus_so• 03 января в 19:25
Тому, що та магія існує. Розумна порада, отримана в потрібний час від потрібної людини реально сильно допомагає. Але є одне але. Якщо сидіти на жопі тихо і нічого не робити, то потрібна людина пройде мимо. І навіть якщо й почуєте пораду, то не зрозумієте про що мова.
автор Іллюха Перчик • 03 января в 19:29
Ответ дляPrervana
Влияние как минимум религии. Бог даст.
В якій саме церкві кажуть що Бог все дасть а вам не потрібно нічого робити?
Елена1265• 03 января в 19:30
Ви спробуйте поспостерігати протягом життя, а не на протязі, можливо картина зміниться
автор Іллюха Перчик • 03 января в 19:30
Ответ дляЕлена1265
Класна відповідь, тепер все стало зрозуміло.Ви пролили промінчик світла в темну кімнату.
Елена1265• 03 января в 19:31
Ответ дляІллюха Перчик
Рада, що змогла вам допомогти 🤗
Prervana• 03 января в 19:37
Ответ дляІллюха Перчик
А неважно что там дальше 😆 этот тезис самый важный