Щедрик• 03 января 2025

Згода чоловіка: купівля б/в автомобіля?

Привіт, дівчата!
Швидке питання: планую купити корчик дуже не новий в іншому місті. Зразу кажу, купую за свої і не в кредит, а то я вас знаю. :)

Питання: потрібна нотаріальна згода чоловіка при таких водних, хто оформлював нещодавно? Підкажіть, будь ласка. Бо їхати в інше місто України потрібно, не хочеться не підготованою прийти на оформлення. Шлюб офіційний, він не проти, гроші мої, без кредитів.

Дякую.
А шо сталося?• 03 января 2025
Не треба, я купувала 2 роки тому.
ЛеньГуглить_правда• 03 января 2025
На машину не потрібно було
автор Щедрик • 03 января 2025
Оооо, дякую вам велике!
Бабульція• 03 января 2025
І продаж, і купівля автомобіля здійснююється без згоди.
90x60x90• 03 января 2025
Без згоди оформлювала.
rybka21• 03 января 2025
Нотаріальна згода потрібна лише у випадку, коли правочин засвідчує нотаріус.
Чумацький Шлях• 03 января 2025
Если это легковая машина, то не нужно
Молчунья• 03 января 2025
А як вирішувати питання, коли розлучення і він хоче без згоди дружини продати сімейне авто?
Неместная Я• 03 января 2025
И покупала и продавала свои авто и ни раз. В этом году даже пригнала авто (через фирму), растамаживала и ставила на учет. Никаких разрешений от мужа не надо при оформлении через СЦ МВС. Главное по доверенности через нотариуса не покупайте авто
автор Щедрик • 03 января 2025
Ответ дляНеместная Я
Дякую!