Щедрик• 03 января 2025
Згода чоловіка: купівля б/в автомобіля?
Привіт, дівчата!
Швидке питання: планую купити корчик дуже не новий в іншому місті. Зразу кажу, купую за свої і не в кредит, а то я вас знаю. :)
Питання: потрібна нотаріальна згода чоловіка при таких водних, хто оформлював нещодавно? Підкажіть, будь ласка. Бо їхати в інше місто України потрібно, не хочеться не підготованою прийти на оформлення. Шлюб офіційний, він не проти, гроші мої, без кредитів.
Дякую.
Молчунья• 03 января 2025
А як вирішувати питання, коли розлучення і він хоче без згоди дружини продати сімейне авто?
Неместная Я• 03 января 2025
И покупала и продавала свои авто и ни раз. В этом году даже пригнала авто (через фирму), растамаживала и ставила на учет. Никаких разрешений от мужа не надо при оформлении через СЦ МВС. Главное по доверенности через нотариуса не покупайте авто
Щедрик
• 03 января 2025
Ответ дляНеместная Я
Дякую!