всегдаДаДа• 03 января в 21:56
Девочки, вчера был такой красивый закат, а первого рассвет..
Давайте, поделитесь фотографиями, немного отвлечься хочется.
Наверняка• 03 января в 22:02
всегдаДаДа
• 03 января в 22:06
Ответ дляИнфотуфелька
Люблю делать фото неба.... первые два фото Днепр родненький.
І я люблю)) ось ще...5 фото мені не дуже хороше щось нагадує.. але зроблено до війни..
Инфотуфелька• 03 января в 22:07
Ответ длявсегдаДаДа
красиво....
КокошинЭль• 03 января в 22:11
Ответ дляНаверняка
Так вчора був класний захід, також любувалася. А сьогодні дуже гарний місяць
на яку камеру сфотографували?
всегдаДаДа
• 03 января в 22:14
Ответ дляНаверняка
Супер
в мене місяць тільки так виходить.. перший вночі, другий зранку, але то повний.. сьогодні не було нагоди фотографувати((
Капитанша• 03 января в 22:15
Ответ дляИнфотуфелька
а якого біса у вас на фото рідненька авіакомпанія з підораші?
Инфотуфелька• 03 января в 22:16
Ответ дляКапитанша
через Стамбул в Грузию мы летели этой компанией в 2021 году
Тоскующая• 03 января в 22:17
Ответ длявсегдаДаДа
5 фото, я бачила це теж на власні очі, дуже вражаюче!
Тоскующая• 03 января в 22:18
Ответ дляНаверняка
На який телефон Ви фоткали? Супер
Леди Г• 03 января в 22:21
Ответ дляНаверняка
І я сьогодні фоткала, але так гарно не вийшло, чк у вас.
Неймовірно сьогодні було. Вийшли з кіно, і я любувалася
всегдаДаДа
• 04 января в 03:54
Ответ дляЛеди_в_ночи
Сегодняшний рассвет в Одессе)
Как же я хочу к вам на море)) никакие Египты и Турции не нужны.. Одесса моя любовь