Послушная• Изменено 04 января в 08:07

Какой-то треш, постоянно снится, что я убийца

И что я закопала труп во дворе и боюсь что меня найдут. Вот этот груз тяжкого преступления и страха разоблачения преследуют меня весь сон. По сонникам сон хороший, а мне это переживать каждый раз...
Гербарія сушу• 04 января в 08:10
У вас є страх якогось викриття ваших дій. Не обов´язково це труп, поведінка чи дія що буде засуджуватися оточенням і ви цього боїтеся.
Скажу більше що скоро всі про все дізнаються і буде осуд. Це як попередження що скоро станеться.
Тому такі сни сняться.
Ластовиння• 04 января в 08:12
Вы ненавидите кого то, мысленно с ним это делаете. Возможно делали аборты. В духовном мире так и есть, это преступление и ждет наказание, неудачи в делах, болезни
автор Послушная • 04 января в 08:12
Ответ дляГербарія сушу
Тому такі сни сняться.
Нет таких ситуаций которые я боюсь, что раскроют. Я достаточно добрый человек. Поэтому мне вот это все непонятно.
Миловидна леді• 04 января в 08:12
Просто випустіть на волю своє істинне Я , не живіть з думкою , що ви якоби і хороша , і правильна , будьте самі собою
автор Послушная • 04 января в 08:15
Ответ дляЛастовиння
Мне много кто причинил боль, но я вижу что некоторым возвращается от жизни бумеранг, их смерти я не хочу, на подсознании просто чтобы вернулось, но если эти люди пропали из горизонта видимости к этим мыслям возвращаюсь редко. Мне все равно как они живут, потому что хорошего у таких людей все равно быть ничего не может.
Трусиковед• 04 января в 08:16
а вы всякие каналы на ютубе типа трукрайм не смотрите?у меня бывает такое, если истории оттуда пересмотрю
Трусиковед• 04 января в 08:17
Ответ дляЛастовиння
Ластовиння• 04 января в 08:18
Ответ дляПослушная
Это не желание кому то смерти, это мысленная месть от вас. И любое зло не имеет значение во времени, редко-давно, та когда это было. Если было хоть раз, оно осталось
автор Послушная • 04 января в 08:56
Ответ дляТрусиковед
Нет
Попа как у Кардашьян• 04 января в 09:03
Ви закопуєте, а я у сні тікаю постійно від переслідувань. Місцина завжди одна й та ж, події відбуваються в різні століття, але всіх їх об´єднає те, що мене переслідують, а я шукаю де б сховатись і як пройти непоміченою. Сьогодні була в чоловічій ролі, раніше в жіночій.
Кундалина• 04 января в 09:10
О автор, я Вас розумію, колись також наснилось, що у ві сні вбила погану людину, типа маніяка, який на мене напав і чомусь закопала тіло на дачі у мами і залили бетоном. І весь сон у мене було таке моторошне відчуття провини , совість загризла аж через сон , прокинулась з таким бридким відчуттям
Кашпо• 04 января в 09:12
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Виглядає як спогади з інших життів і кармічне повторення долі.
У мене є схожий сон який неодноразово повторюється у житті, що я їду за кермом вінтажної автівки по вузькому серпантину в горах і в якийсь момент не можу впоратися і автівка падає у прірву
Попа как у Кардашьян• 04 января в 09:39
Ответ дляКашпо
Мені теж так здається, що то з минулих життів, або щось з предками пов´язано. Бо територіально події відбуваються там, де жили мої прабабусі і прадідусі. Наче мене переслідує влада, я навіть від людей які живуть в селі ховають, кожна людина на вулиці для мене уві сні викликає тривогу.
Lacrimo• 04 января в 09:41
Та ну, мені все життя сняться такі сни. І це постійно мужик якийсь, більше того - я його розчленила і позаховувала в різні місця, поглибше закопала. При чому, такі сни сняться як повтор, не кожного разу інший мужик, а новий сон і я згадую , що я його там закопала і там... і кожен новий сон - я його глибше закопую або переховую в нове місце , якщо сниться, що хтось може знайти. Совість не мучить, взагалі, я вважаю в сні, що він получив по заслугах, і мені просто треба , щоб він там гнив. Це щось психологічне скоріш за все. Шось закопано в собі. Я підозрюю що в моїй ситуації - це скрита агресія і фатальність під маскою самоконтролю. При чому агресія до мужиків, як підсвідоме відчуття - що я можу любого закатати, якщо захочу.