Розвідка Маші• 04 января 2025
Фільм BUCHA
Подивилась учора . Там такі страшні речі росіяни собаки робили з нашими людьми, взагалі вони такі дикі. Як звірюки. Хто дивився? Як вам? Там розповідь про звичайного українця, який допомагав нашим людям виїхати з окупації.
Vittoria66• 04 января 2025
Ви справді дивилися цей фільм? Головний герой стрічки литовець і громадянин Казахстану Костянтин Гадаускас, який в якості волонтера врятував понад 200 людей з Бучі - і це реальна людина, як і більшість героїв фільму. На премʼєрі цієї стрічки виступали учасники тих подій, тобто ці герої стрічки не вигадані, а реальні люди, які пережили окупацію.
Картина створена за народні гроші, наша держава ні копійки не вклала в її створення і не допомагала її проштовхувати на великі екрани як в Україні, так і поза її межами.
Все є на каналі Романенка, який безпосередньо допомагав проштовхувати цю картину, організовував збори коштів і являється одним з учасників порятунку дівчинки з важким пораненням з окупованої Бучі, історія якої показана також в картині.
Ця стрічка не має ніякого відношення до пропагандистського контенту. Вона про людяність і самовідданість за ради людського життя.
Parasolechcka• 04 января 2025
Ответ дляvasilisa-l
Удалено администрацией...
Сюжет фильма о самоотверженности и человечности, это да.
Но само качество фильма оставляет желать лучшего.
После просмотра ’ 20 дней в Мариуполе’ я несколько дней не могла в себя прийти.
Фильм ’ Буча’ не оставил никаких особо эмоций. Как то все наигранно и плохая игра актеров.
Предполагаю, что наставят сейчас фейспалмов, но я всего лишь описала свое впечатление. Как фильм, то ’ Буча’ слабый
vasilisa-l• 04 января 2025
Ответ дляДафна
Ви цілком об´єктивно оцінили, на основі своїх вражень та глядацького досвіду.
Тільки, схоже що ціль теми була іншою
А я наївно зайшла почитати відгуки)
Тільки, схоже що ціль теми була іншою
А я наївно зайшла почитати відгуки)
vikinguryonok• 04 января 2025
Ответ дляЯ шалунья
Країна має знати своїх героїв. Ми хочемо вам довіряти. А як можна довіряти аноніму?
А ви з хроніки подій не в курсі, що було в Бучі?
Де ви весь цей час були?
Ответ дляJulia -e9ee
И как ты это поняла? Сама пуйла не ненавидишь? Он пушистенький и лучше чем Зеленский?
На ти я не переходила. Проти Зе нічого не маю, хоч і не голосувала за нього. Написано було про суспільство, а не особисто про мене
Нащо перекладать з хворої голови на здорову?
Ответ дляtetnes
Типичное детское поведение. Когда после изнасилования дети обвиняют своих родителей в том, что не защитили. И оправдывают насильника
Повторяю я четко понимаю ответственность Зе, в том что не было качественной подготовки, сокращенный военный бюджет шел на сторительство дорог, куча крыс в СБУ и в ВСУ не были выявлены и вычищены. Но не понимаю обвинений в не предупредил. Информации о нападении было полно. Просто кто верил, что такое возможно в 21 веке. Неужели только речь Зе всех убедила, что войны не будет?
Я періодично думаю що ми зробили б, якби точно знали чи попередив сам Зе напередодні. І розумію, що ми заздалегідь би нікуди все одно не виїхали б. Бо в нас не було і нема мети осісти за кордоном. Ми і не виїздили то з Київської обл до останнього, поки гаубіцу на сусідній вулиці не поставили і вже було нестерпно це слухать. І навіть лінь нам було кудись далі Житомирської обл їхати. Бо ми рахували дні додому вернуться. І тільки оголосили по новинам, що Київська обл звільнена, їх ще й не вигнали, а тільки йшла операція, а ми вже ща торби і додому. Перші заїхали на свою вулицю. Навіть продукти не було де купити ще, а я вже вікна мила перед Паскою і моркву сіяла. І була сама щаслива, що я вдома
Павлик Равлик• 04 января 2025
Ответ длязаварний look
Мені подобається перекладання відповідальності з нападника на жертву. Жертва сама винувата, бо не готувалась, а повинна сидіти готуватись? Яка ще країна Європи готується до нападу агресорів і готова, мабуть, ніяка?
Бідний бубочка і компанія... жертви бл...
Левобережная• 04 января 2025
Дуже вразили люди з попкорном на цьому фільме. Я не знаю, як так можна ((
Julia -e9ee• 04 января 2025
Ответ дляРойЛеля
Ну так и расскажи, как ты это поняла, а то тупая манипуляция. С чего вообще взяла что вдруг украинцы начали Зе ненавидит больше чем пуйла, расскройся, не скидывай муру.
Ответ длязаварний look
Та скільки он було вторгненнь в німецький повітряний простір беспілотниками ’невідомого походження’ і яка реакція, хіба що невелике занепокоєння.
Певно лише Ізраїль дає відсіч.
Julia -e9ee• 04 января 2025
Ответ дляРойЛеля
Удалено администрацией...
Педали?
Так ты с комментов вывод сделала что украинцы больше ненавидят Зеленского чем пуйла? Что, прям так и писали? Вот хуйла мы меньше ненавидим а тебя больше, за то что хуйло разбивает Украину, а ты просто не дал мужикам свалить из страны? Чи шо? А то что это кацапские боты в голову не приходит? Или такие как ты, любители хуйла?
Julia -e9ee• 04 января 2025
Ответ дляРойЛеля
Удалено администрацией...
Если что то ляпаешь, то и аргументы должна привести, а не почитай....ррррр
Julia -e9ee• 04 января 2025
Ответ дляРойЛеля
Удалено администрацией...
Надо проспаться мне или тому кто трындит что украинцы больше Зеленского ненавидят чем хуйла?
lekon-lekon• 04 января 2025
Ответ дляtetnes
Ответственность Зе в том, что не было качественной подготовки перед войной есть. Никто не спорит Меня больше коробит когда вбрасывают что это фейк, вымысел или приравнивают ВСУ к этим подонкам
Подивіться на карту і порівняйте розміри рф і України, військові спроможності, нафтодолари, впк, населення в 3 рази більше, наявність запасів радянської техніки, тисяч ракет. Нам треба було всю незалежність тільки на впк працювати, готуватись.
Кросівки оригінал• 04 января 2025
Ответ дляЯ шалунья
Нетфліксу довіряйте, там фільм транслюють
Ответ дляlekon-lekon
Розумію про пропорції. Але також з чоловіком бачили ремонт доріг в бік россії в Харківській області в 2020-2021, по якій потім їхала до нас рашистська техніка. А по держбюджету бачила скорочення витрат військового бюджету