Розвідка Маші• 04 января 2025

Фільм BUCHA

Подивилась учора . Там такі страшні речі росіяни собаки робили з нашими людьми, взагалі вони такі дикі. Як звірюки. Хто дивився? Як вам? Там розповідь про звичайного українця, який допомагав нашим людям виїхати з окупації.
zajka12• 04 января 2025
Ответ дляlekon-lekon
Тоді співучасники і всі ті країни, які в обмін на яз, гарантували непорушність кордонів, і інші європейські країни, які не хотіли війни під боком. Всі хто підписували Хелсінські домовленності про непорушність кордонів європейських країн, що вже 2 рази призводило до світових воєн, а тепер вимушені мільярди доларів викидати, мати проблеми з біженцями і гібридну війну з кацапами.
Саме так, і зброю нам дають по чайній ложкі, бо бояться шо росія програє раніше ніж вони собі спланували, а на життя солдат їм начхать, опускайте моб вік до 18. Отож.
vasilisa-l• 04 января 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Это враги и это понятно. Гораздо страшнее, что творят свои сограждане.
Росіяни в розстріляний автівці, добивали двох дітей, девятирічного і двомісячного.
Що страшнішого ви бачили від своїх ´сограждан´?
РойЛеля• 04 января 2025
Ответ дляКолючая Роза
ви серйозно??? Зеля, знаючи, що рашка попре, віщав нам про шашлики....і цей ще *андон арестович, за декілька днів до наступу, казав розбирати чемодани. Вони служать нам, своєму народові, повинні були сказати, що така фігня на нас йде. За економіку він боявся, с*ка така
А де ви арестовича того млухали до війни? Хто його знав тоді? Купка театралів?
vasilisa-l• 04 января 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
тобто обговорювати звірства росіян - це разжіганіе срача?
У вас інша точка зору на ці події? Нє всьо так адназначна?
Срач в тому, що набігли ватниці і почали звинувачувати українців, ніби наші ще гірші. Перший коментар тому доказ, тому, скоріш за все, тема створена з цією метою.
tarveldy• 04 января 2025
Ответ дляParasolechcka
Дуже дивна тема весь світ обговорює звірства росіян, а тут наче чи то провину на Зеленського перетягнути намагаються, чи жертва сама винна.
Так і є
tarveldy• 04 января 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
І продовжує брехати, кожнго божого дня оте гнусаве, а його скумбрія теж не знає де себе подіти, після інаугурації Трампа вилізе дуже багато цікавого про неі, про фундацію і так далі. Хоча офісні зараз намагаються зачистити інформаційне поле, бо якщо вилізе все, що вони робили з нами всі роки- то їм не жити
Ну так розкажіть
Труп нареченої• 04 января 2025
я взагалі не можу дивитися укр. фільми постійно враження що я у театрі, дуже переграють або якісь незрозумілі емоції з закосом під голлівуд
Щедрик ледь додивилася
vasilisa-l• 04 января 2025
Ответ дляParasolechcka
Удалено администрацией...
Lyucia2• 04 января 2025
Ответ дляТа не реву я
Удалено администрацией...
Срач розпалюють подібні коментарі. Може я надто тупа для цієї теми, але не розумію, який привід для срача? Є такий фільм, хтось подивився, хтось ні. Є фільм про Маріуполь, теж хтось подивився, а хтось ні. Тема могла бути створена про той фільм. Що не так з темою, якщо вона викликає у когось таку реакцію?
tetnes• 04 января 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Мастерский прием манипулирования)
tetnes• 04 января 2025
Ответ длязаварний look
Мені подобається перекладання відповідальності з нападника на жертву. Жертва сама винувата, бо не готувалась, а повинна сидіти готуватись? Яка ще країна Європи готується до нападу агресорів і готова, мабуть, ніяка?
ЄС якраз таки готується зараз завчасно
Julia -e9ee• 04 января 2025
Ответ дляТа не реву я
Удалено администрацией...
tetnes• 04 января 2025
Ответ дляRemensa
Він на реальних подіях,яке видумано
Бот под анонимом) События в Буче расследовали международные прокуроры, чтобы рашка не говорила про якобы фейки
Julia -e9ee• 04 января 2025
Ответ дляtala-li
перед этим фильмом надо пустить речь зе про шашліки и Василевскую-Смаглюк, которая в первые дни говорила не бояться, руськие мирных трогать не будут, только военных
Да? А чё хуйло речь не предлагаешь, который говорил что мирным нечего бояться? Бо твой идол?
Наталка -русалка• 04 января 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Удалено администрацией...
Яким чином?
tetnes• 04 января 2025
Ответ дляParasolechcka
Ответственность Зе в том, что не было качественной подготовки перед войной есть. Никто не спорит Меня больше коробит когда вбрасывают что это фейк, вымысел или приравнивают ВСУ к этим подонкам
Наталка -русалка• 04 января 2025
Ответ дляtala-li
А де вона це казала?
Julia -e9ee• 04 января 2025
Ответ дляtala-li
Удалено администрацией...
Наталка -русалка• 04 января 2025
Ответ дляtala-li
преднамеренно не готовился к нападению
не хотел предупредить тысячи мирных жертв - ведь будет паника
в результате=жертвы+паника
Не хотів ,бо чоловіки із країни звалили б тоді
Наталка -русалка• 04 января 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Удалено администрацией...
Менше дивіться новин ру
Наталка -русалка• 04 января 2025
Ответ длязаварний look
Естонія от готується вже давно
Наталка -русалка• 04 января 2025
Ответ длязаварний look
Julia -e9ee• 04 января 2025
Ответ дляРойЛеля
Удалено администрацией...
И как ты это поняла? Сама пуйла не ненавидишь? Он пушистенький и лучше чем Зеленский?
tetnes• 04 января 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Удалено администрацией...
Так Омериці чи раші здав? Ви труси або хрестик виберіть.
Julia -e9ee• 04 января 2025
Ответ дляzajka12
Якби зе сказав про реальну загрозу і не закривав кордони, тожертви б мали шанс на спасіння.
А Украина уже была бы вся под кацапскими флагами
Julia -e9ee• 04 января 2025
Ответ дляzajka12
Везли джавелі з байрактарами з осені, вони хлопців загнали на навчання в вересні (мій знайомий пройшов навчання і одразу виїхав за кордон🤣). Танки їхали сутки двоє, їх розвідка бачила. Але ж нам потрібно було європі показать саме жертви.
Удивляют некоторые и как правило украиноязычный. Если бы было так как хочется тебе, то на мове ты больше не разговаривала бы
tetnes• 04 января 2025
Ответ дляРойЛеля
Удалено администрацией...
Типичное детское поведение. Когда после изнасилования дети обвиняют своих родителей в том, что не защитили. И оправдывают насильника
Повторяю я четко понимаю ответственность Зе, в том что не было качественной подготовки, сокращенный военный бюджет шел на сторительство дорог, куча крыс в СБУ и в ВСУ не были выявлены и вычищены. Но не понимаю обвинений в не предупредил. Информации о нападении было полно. Просто кто верил, что такое возможно в 21 веке. Неужели только речь Зе всех убедила, что войны не будет?
Julia -e9ee• 04 января 2025
Ответ дляzajka12
Ви смідомо перекручуєте? Зе мав виступили офіційно, попередить про небезпеку і не щакривати кордони. Інакше співучасник.
Сразу видно кто мужика не успел вывезти
_Lary_• 04 января 2025
Ответ дляДружная семейка
Так.
Де саме знаходились під час окупації Бучі?
_Lary_• 04 января 2025
Ответ дляLLL2005
Я також з Бучі, виїхали 12 березня, дуже важко, дуже... Фільм дивитися не буду, бо переглянувши тізер зрозуміла, що не витримаю.
А бачте, вище анонімка пише, що то все видумка