Розвідка Маші• 04 января 2025
Фільм BUCHA
Подивилась учора . Там такі страшні речі росіяни собаки робили з нашими людьми, взагалі вони такі дикі. Як звірюки. Хто дивився? Як вам? Там розповідь про звичайного українця, який допомагав нашим людям виїхати з окупації.
Большой секретик• 04 января 2025
Ответ длязаварний look
Поприбігали свідки ’українці страшніші за кацапів’....і Зе говорив і ті говорили, головне, що робили кацапи - вторглися в чужу країну, порушили кордони, які визнали раніше, і стали захоплювати населені пункти. Всі пам´ятають купу людських тіл сім´ї, яку хотіли спалити кацапи, та не вийшло.
Ще війна не закінчилась, а деяким вже кацапи ну просто бусінки 🤦♀️
Стокгольмський синдром в дії.
Чай не пью, только кофе• 04 января 2025
Ответ дляХарчовий тріль
не хочу такое смотреть, и так ясно, что все было очень страшно(
Фильм не об этом. Ужасы показаны достаточно мягко. Главная идея фильма, помимо того что творили россияне, то КАК может поступить и поступил! человек, вольный уехать, ничем не обязанный ЭТОЙ стране
Бриджит_Фрикандо• 04 января 2025
Ответ дляДружная семейка
Я з Бучі, і у фільма багато видуманого . Це більш художній фільм
звісно там будуть видумані деталі для підсилення враження?
але що конкретно? Не вбивали і не катували?
Чай не пью, только кофе• 04 января 2025
Ответ дляЯ шалунья
Країна має знати своїх героїв. Ми хочемо вам довіряти. А як можна довіряти аноніму?
Мне пофиг кто автор. А вам почему нет?
Розвідка Маші
• 04 января 2025
Ответ дляДружная семейка
Дякую. Зрозуміло.
Пустощі-веселощі• 04 января 2025
І продовжує брехати, кожнго божого дня оте гнусаве, а його скумбрія теж не знає де себе подіти, після інаугурації Трампа вилізе дуже багато цікавого про неі, про фундацію і так далі. Хоча офісні зараз намагаються зачистити інформаційне поле, бо якщо вилізе все, що вони робили з нами всі роки- то їм не жити
Чай не пью, только кофе• 04 января 2025
Ответ дляТа не реву я
Удалено администрацией...
Обеляете действие россиян?!
Харчовий тріль• 04 января 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
если нет ужасов, то посмотрю, спасибо за разъяснение
Я шалунья• 04 января 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Мне пофиг кто автор. А вам почему нет?
Тому що тема навмисне створена саме для срача. Хочу знати, хто у нас ’ранковий кіноман у цивільному’. Пийте каву.
Чай не пью, только кофе• 04 января 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Но очень много эмоционально напряженных моментов. Плачут даже мужчины... неоднократно за фильм
Чай не пью, только кофе• 04 января 2025
Ответ дляЯ шалунья
Вот я обсуждаю фильм, а вы откровенно флудите, переводите стрелки на личность автора.
Харчовий тріль• 04 января 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
главное, не оторванные руки ноги, один военный как-то показал такие фото, до сих пор в шоке
заварний look• 04 января 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Удалено администрацией...
Тоді і срср не готувався, співпрацювали з фашистами, возили їм зерно, тренували льотчиків і поставляли заборонені товари для впк, сталін клоун, кинув мільйони, брехливе, гундосне створіння, що більше вбило своїх громадян, ніж гітлерівці. Виходить, що сталін теж більше винуватий, ніж гітлерівці. Стоп, ні, в історії записано, що Німеччина напала на срср, факт, от і зараз є факт нападу, який дбайливо опускається, а демонізують українців
Чай не пью, только кофе• 04 января 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Нет, такого нету
заварний look• 04 января 2025
Ответ дляДружная семейка
Вы були в той час в окупації?
Розвідка Маші
• 04 января 2025
Ответ дляТрахтибидох
Удалено администрацией...
Не всі. Є нормальні. І які не бігають за мішком з грошима . Я таких знаю. Але їх мало
Чай не пью, только кофе• 04 января 2025
Ответ длязаварний look
Мені подобається перекладання відповідальності з нападника на жертву. Жертва сама винувата, бо не готувалась, а повинна сидіти готуватись? Яка ще країна Європи готується до нападу агресорів і готова, мабуть, ніяка?
Есть ответственность и есть вина. Вина - на кацапах, ответственность - на нас. Учитесь разделять
Душка-свекрушка)))• 04 января 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Удалено администрацией...
Да тут если будут выборы ещё проголосуют за Зеленского.Он по мнению многих людей ни в чем не виноват, люди не хотят слышать правду
Розвідка Маші
• 04 января 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Пробачте. Поясніть, у чому він винний?
MacOS-ница• 04 января 2025
Смотрела. Фильм не понравится, какой то аматорский с плохой игрой актеров.
Леди Репях• 04 января 2025
Собаки при чём? Следите за речью.
Называйте вещи своими именами. Это монстры.
Ответ длязаварний look
Звісно сесери ніколи правду про ту війну не казали, що хотіли з фашистами розділити світ, приклали руку до їх озброєння, почали ділити Європу разом, але їх трішки переграли … А ще з їх історії ви ніколи не дізнаєтеся, чому ж саме Світова війна, бо по їх версії - воював тільки совок з Німеччиною, а не весь світ рятував їх сраку !
Я вважаю, факт озброєння фашистів таким же злочином, як і не підготовка до війни зеленої наволочі … потурання ворогу - розмінування кордонів, здачу півдня, розкрадання міжнародної допомоги !
Гаага чекає не тільки на фашиста путлєра …