младокошкина• 04 января 2025

А вам хоч щось подарували на Новий рік?

Мені абсолютно нічого. І це я зустрічаюсь рік з чоловіком. Задумалась. Хочби щось символічне.
Перловая Кашка• 04 января 2025
Ответ дляМарафетчица
та все они популярные, и 14 февраля и 8 марта, непопулярные они только у жен жлобов
Та прям. Тут в темах ’мы годовщину никогда не празднуем, даже не вспомню когда она’.
’Я получаю цветы каждый на году кроме 14 февраля и 8 марта’
’14 февраля не ’наш’ праздник, а навязанный, поэтому не празднуем подарки не дарим, но а вообще я итак каждый день подарки получаю’
автор младокошкина • 04 января 2025
Ответ дляМанка Я
Зробіть сама собі подарунок, так надійніше
Тск отож.мені треба парфуми. І хотіла би сережечки срібні з синім камінцем. Давно на них дивлюся. І кпзала про це. Реакції ноль. Тому і відношення до чоловіка помінялося Тому
Я тут с краю постою• 04 января 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А что за набор тефаль? Покажите
13 предметов, мне сковородка нужна была)))
Марафетчица• 04 января 2025
Ответ длямладокошкина
Нікуди він не запросив. Запросив додому . Приготуаав шубу і битки і оце увесь новий рік. Я купила подарунок. Але бачу що він і не чухається і не стала дарувати.
и правильно сделали, нечего одаривать жлобов
автор младокошкина • 04 января 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Туалетную воду. Я заказала, она как раз 31-го приехала, муж на НП забрал наложкой, то получилась под ёлку.
Но я постоянно парфюмерию заказываю просто так (люблю это дело) и ему приходится забирать, а эта типа новогодняя получилась.
Мені теж треба. Але доведеться самій купувати.
Марафетчица• 04 января 2025
Ответ дляПерловая Кашка
как-то печально это всегда читать
Вбигудях• 04 января 2025
7 днів в Східниці, щоб я відпочила
Перловая Кашка• 04 января 2025
Ещё срачи о рождестве переживём ... И с 8 января начнем про ’подарки на 14 февраля’.
Відповів всім• 04 января 2025
Ответ длямладокошкина
Скільки йому років? Мій чоловік теж не вмів і не дарував подарунки. Я озвучила, що мені подарунки важливі. Він дуже практичний і не любить сюрпризів і не вміє дарувати. Тепер я вибираю те що мені потрібно, а він оплачує, і навпаки. Можливо і у вас так. На новий рік подарував мені пальто, яке я поміряла і обрала.
автор младокошкина • 04 января 2025
Ответ дляМарафетчица
Подарунок піде батьку. У лютому Дн у нього. А цьому жлобу нічого
Марафетчица• 04 января 2025
Ответ длямладокошкина
Силиконочка• 04 января 2025
Мой подарок сам пришел, облезлый котенок с мусорки
Булькаю• 04 января 2025
Ответ дляМарафетчица
как-то печально это всегда читать
Що печально?
Якщо я хочу парфуми, я їх отримую відразу, а не на 8 березня
Ну чи будь що інше
Сюрпризів не люблю, всі про це знають. Мені дійсно шкода потрачених грошей, якщо сюрприз не вдався.
автор младокошкина • 04 января 2025
Ответ дляВідповів всім
48. Ну мамі своїй не забув 30 вислати велику посилку зі смаколиками і подарунками.
Марафетчица• 04 января 2025
Ответ дляБулькаю
Що печально?
Ну чи будь що інше
надо и в обычный день подарки и в праздник, вот тогда приятно)
Kate_mia• 04 января 2025
Ответ дляМолчалка
Ну так он потребитель, Вы ему кекс, а он ничего.
Типова логіка повії. Секс це жіночий товар і жінка торговка сексом за подарунки та ресурси...
Fashion_besties• 04 января 2025
Ответ длямладокошкина
Маме же секс не подаришь
Fashion_besties• 04 января 2025
Ответ дляМарафетчица
Да. Просто на праздники что-то особенно желанное.
автор младокошкина • 04 января 2025
Ответ дляFashion_besties
Маме же секс не подаришь
Я не така ласа на секс. Можу і без нього. Мені важливіше увага. Матер.цяцьки якісь. Коли чоловік не робить ось иаких подарунків то і його сексу не хочеться бо не стоїть.
Марафетчица• 04 января 2025
Ответ дляFashion_besties
вооот! я именно об этом
Я не чарівниця вам• 04 января 2025
Ответ длямладокошкина
Він піклується як вміє. Мій теж сніданок готує, посуд миє. Подарував гроші, щоб я сама купила подарунок 🎁
СирОжино пирОжино• 04 января 2025
Я была плохой девочкой
мне подарил духи
Відповів всім• 04 января 2025
Ответ длямладокошкина
Я так і думала що він не хлопчик. В такому віці зазвичай сталі звички. Мамі то не подарунок, то турбота, про вас турбуватись він не звик. Якщо у всьму він вас влаштовує, а тільки з подарунками проблеми, то намагайтесь це змінити, якщо він просто у всьому щодо вас жлоб, то не тратьте на нього свій час.
автор младокошкина • 04 января 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Нема мені і грошей і за рік не було ніяких грошей
Kate_mia• 04 января 2025
Ответ длямладокошкина
Поговоріть з ним. Чи зрозуміє він свою провину. А далі робіть висновки. Не справедливо, звичайно. Але, може у нього депресія чи ще щось. Але він повинен визнати, що в цій ситуації він не в кращому світлі.
Біле пальто• 04 января 2025
Мы не дарим друг другу подарки, только детям.
Марафетчица• 04 января 2025
Ответ длямладокошкина
и не будет, жлоб это жлоб, сделайте себе сама подарок на нг - пошлите его на три буквы навсегда)
автор младокошкина • 04 января 2025
Ответ дляKate_mia
Я знаю що він скаже.-в нього нема грошей. У нього увесь рік нема грошей
Відповів всім• 04 января 2025
Ответ длямладокошкина
Тоді це звичайний жлоб і не витрачайте на нього свій час.
Марафетчица• 04 января 2025
Ответ длямладокошкина
для вас у него нет денег, когда надо они их быстро находят