младокошкина• 04 января 2025
А вам хоч щось подарували на Новий рік?
Мені абсолютно нічого. І це я зустрічаюсь рік з чоловіком. Задумалась. Хочби щось символічне.
Сапай вазони• 04 января 2025
Ответ длямладокошкина
Нікуди він не запросив. Запросив додому . Приготуаав шубу і битки і оце увесь новий рік. Я купила подарунок. Але бачу що він і не чухається і не стала дарувати.
Глупо. Надо было подарить, тогда бы и он вам подарил, хотя бы задним числом.
Сапай вазони• 04 января 2025
Ответ длямладокошкина
Я знаю що він скаже.-в нього нема грошей. У нього увесь рік нема грошей
Зачем вы с ним вообще связались?
Бува і таке• 04 января 2025
Я виїхавша. І тільки на третій рік народження тут, я навчила чоловіка квіти мені хоча б замовляти, через моїх подружок. Хоча я йому дарувала подарки. За новий рік мовчу взагалі. Знову ж таки,лише від подружки
младокошкина
• 04 января 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Это тот, который всю зп на маму тратит? И отчима. И Вас жить к себе зовет, чтоб денег больше было для мамы?) Ваша тема была?
Ні.не моя. Але думаю, що таких ситуацій тьма схожих
Відморожена• 04 января 2025
От мамы сумочка. я купила она оплатила, и заказала на Тему и на Али себе кое что...жду посылок. Надо себя радовать, если больше не кому, ну мой парень оплатит часть, а нет нахрен ...могу себе позволить))
Княгиня пітьми• 04 января 2025
Ответ длямладокошкина
може у нього в родині не було традиції дарувати подарунки на новий рік... Я наприклад про подарунки на новий рік дізналася тільки тут на форумі - у нас такої традиції ніколи не було - завжди подарунки приносив Миколай, хороші подарунки ( не просто цукерки) - все, про що просила в листі до Миколая і навіть більше. Але ніякого діда мороза не було - в школі давали якийсь подарунок із цукерок, батькам на роботі на дітей давали.
Новий рік просто святкування - без обмінів подарунками
Бабуся мороз• 04 января 2025
Ответ дляМолчалка
Значит получается он даритель, а не потребитель, если автору было хорошо.
А если автору не очень секс с этим мужчиной , значит его нельзя назвать дарителем, а только потребителем ?)
Бабуся мороз• 04 января 2025
Ответ длямладокошкина
48. Ну мамі своїй не забув 30 вислати велику посилку зі смаколиками і подарунками.
Так зачем вы тратите время на этого мужика и встречаетесь с ним ?
Бабуся мороз• 04 января 2025
Ответ длямладокошкина
Это на вас у него нет денег. А на себя и на маму есть. Шлите его лесом.
Пополняю_Карму• 04 января 2025
Ответ дляБува і таке
Ну так вы его кинули, за что вам дарить подарки
Зліпок ступні• 04 января 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Туалетную воду. Я заказала, она как раз 31-го приехала, муж на НП забрал наложкой, то получилась под ёлку.
Но я постоянно парфюмерию заказываю просто так (люблю это дело) и ему приходится забирать, а эта типа новогодняя получилась.
Покажіть, що накупили класного за останній час і що на Новий рік прийшло)
ЯниЯ• 04 января 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
у нас с мужем договоренность что подпрки на нг тглько детям
дети нам и подарили)
Какие у вас хорошие дети-это о многом говорит
Пез Году Неделя• 04 января 2025
Ответ дляGaleTTa
Хоспади, скоро уже Валентин и 8 марта, а вы ещё рефлексируете по поводу нового года)))
Думаете, на Валентина и 8 марта что-то будет?
ЯниЯ• 04 января 2025
Дуже порадував чоловік-підвіска гуземи, айфон і парфуми! Дуже не порадували сини 16 і 11 років могили щось подарувати (чисто символічно гель для душу, помаду -гігієнічну), питання не в грошах, а в відносинах
ЯниЯ• 04 января 2025
Ответ длямладокошкина
Автор, тут питання не в грошах, я навіть своїм дітям кажу класнный гель для душу, шкіряні рукавички, солодощі, піжама, це все під силу навіть дитині! У моєї подруги дуже скрутно з грошима, її донька робила домашки за гроші, що б назбирати матусі на подарунок, а тут чоловік
Асталависта бэйби• 04 января 2025
Ответ дляСапай вазони
А вы не в курсе, что секс нужен всем мужчинам, но не всем женщинам?
Він навіть не всім чоловікам потрібний, зламаю Вам шаблон.
Зашла на 5минут• 04 января 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Чоловіка нема,а діти приїхали-студенти-вчаться.Купили мені сумку і кросівки.За свої зароблені.Я й не очікувала.
Молодці, дітки.
Сапай вазони• 04 января 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Не сломаете, для меня такие - не совсем мужчины
Тримбулька• 04 января 2025
Син подарував білий пухнастий блокнот з совою з Гаррі Поттера і ручку блискучу з рожевим піском всередині
Асталависта бэйби• 04 января 2025
Ответ дляСапай вазони
А жінки, яким секс не потрібний - не зовсім жінки?
Сапай вазони• 05 января 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Вот уж нет. На самом деле, мужские гормоны повышают либидо, а женские - понижают. Для вас это новость?
Так что это за мужчина, с дефицитом мужских гормонов?
Бува і таке• 05 января 2025
Ответ дляПополняю_Карму
І в темі про подарунки відписались саме на мій коментар і саме про те написали, що я його кинула😄
Що вам так болить? Виїхати хочете, але характеру на це нема? Чи може взагалі чоловіка нема у вас?
Бідося ви, бідося, співчуваю. Ні😆