младокошкина• 04 января в 10:07
А вам хоч щось подарували на Новий рік?
Мені абсолютно нічого. І це я зустрічаюсь рік з чоловіком. Задумалась. Хочби щось символічне.
Молчалка• 04 января в 10:36
Ответ дляKate_mia
Типова логіка повії. Секс це жіночий товар і жінка торговка сексом за подарунки та ресурси...
У многих такая логика, только не все озвучивают её, скромность знаете ли.
Ответ длямладокошкина
Я знаю що він скаже.-в нього нема грошей. У нього увесь рік нема грошей
А ви спробуйте. Не пиляйте, а серйозно поговоріть. Розкажіть, що підготували йому подарунок, а він ні. Готові розлучитись? Скажіть, що треба змінювати це, бо це дуже вас ранить і ви так не можете. Якщо ви йому щось значите, він, можливо, зрозуміє.
из_под_тишка• 04 января в 10:50
Ответ длямладокошкина
48. Ну мамі своїй не забув 30 вислати велику посилку зі смаколиками і подарунками.
Это тот, который всю зп на маму тратит? И отчима. И Вас жить к себе зовет, чтоб денег больше было для мамы?) Ваша тема была?
Прилипало• 04 января в 10:51
Ответ длямладокошкина
Тск отож.мені треба парфуми. І хотіла би сережечки срібні з синім камінцем. Давно на них дивлюся. І кпзала про це. Реакції ноль. Тому і відношення до чоловіка помінялося Тому
Я вот договорилась про сережки, пришлось идти прокалывалать уши. До этого я клипсы носила
Асталависта бэйби• 04 января в 11:00
Ответ дляСиликоночка
Мой подарок сам пришел, облезлый котенок с мусорки
Це для Вас система розподілення котів відпрацювала.
Показуйте своє щастя )
Замріяна• 04 января в 11:00
Ответ длямладокошкина
А, це ви? Так вам же одразу сказали ще в попередній темі, що діла не буде. А ви вперто за мужичка чіпляєтесь
Брюльтик• 04 января в 11:01
Ответ длямладокошкина
Так якщо ви знаєте це наперед, і давно, а важливо вам саме це, для чого ви з ним? Салатів поїсти на новий рік?
ГейСюда• 04 января в 11:02
Я попросила ничего не дарить в эти праздники и мужу тоже ничего не дарила. Ничего не хочется. Получается бесплатно трахалась, ая-яй!
Замріяна• 04 января в 11:02
Ответ длямладокошкина
А у вас нема гордості та самоповаги. Навіщо тягнути рік, щоб це зрозуміти?
Асталависта бэйби• 04 января в 11:04
Ответ длямладокошкина
Ну це ж Ви писали про те, що він небагато заробляє і частину грошей витрачає на маму?
Якщо так, чогось же Ви з ним зустрічаєтесь? Зі сторони - це якась мазохістська розрада у Вас.
Силиконочка• 04 января в 11:07
Ответ дляАсталависта бэйби
Показуйте своє щастя )
Это точно, у меня в семье это уже 6 кот
В доме дурка, собаки, коты, попугаи)
Асталависта бэйби• 04 января в 11:09
Ответ дляСиликоночка
Это точно, у меня в семье это уже 6 кот
В доме дурка, собаки, коты, попугаи)
Так гарний який! Виросте, буде шикарний котик
Забрызжу ядом• 04 января в 11:12
Ответ дляМарафетчица
как-то печально это всегда читать
В чем печаль?
Ви не розумієте, що є люди яким не обовʼязково чекати свято, щоб купити те, що треба?
Я не розумію, чому просто не купити собі пальто, парфуми, сковородку чи що там ще - просто коли ти це хочеш. Навіщо чекати свято, робити ці всі натяки і тд
Я до речі, не знаю коли у нас річниця)))
PS На новий рік подарунки один одному не дарували, поїхали на тиждень в круїз на теплоході.
Марафетчица• 04 января в 11:13
Ответ дляЗабрызжу ядом
В чем печаль?
выше писала, и в обычный день нужны подарки и в праздники тоже, но что-то особое
Плету корзинки• 04 января в 11:13
Ответ длямладокошкина
Нікуди він не запросив. Запросив додому . Приготуаав шубу і битки і оце увесь новий рік. Я купила подарунок. Але бачу що він і не чухається і не стала дарувати.
так нужно было подарить, пусть бы ему было неудобно. А вообще может у него не принято на новый год дарить подарки? я вот до встречи с мужем и не знала что на новый год взрослым дарят подарки, вот реально ни я ни мне на новый год ничего не дарили
Молода і нерозважлива• 04 января в 11:14
Ответ длязадумчивая мордочка
Я получаю подарки независимо от даты в календаре.
Ага, а на праздники ни-ни
Ответ дляМолчалка
Ну так он потребитель, Вы ему кекс, а он ничего.
Он тоже секс
Забрызжу ядом• 04 января в 11:15
Ответ дляМарафетчица
В мене немає нічого особливого. Все особливе купляється, як тільки виникає таке бажання.
Культ подарунків не розумію.
Марафетчица• 04 января в 11:16
Ответ дляЗабрызжу ядом
Культ подарунків не розумію.
все мы разные наверное, я хоть и взрослая уже девочка, но люблю праздники, атмосферу чего-то чудесного и позитивного, мне это важно
ЛюбимаЯНЬ• 04 января в 11:17
Син 100 гривень)
Від компанії дайсон стайлер
Таємний Санта на роботі книжки з вішліста
І в книжковому клубі ми обмінювались боксами: книжка і подаруночки/солодощі
Від компанії дайсон стайлер
Дева Мария• 04 января в 11:23
Ответ длямладокошкина
Ну вам наверное тогда шуба и битки была
Меломанка Маланка• 04 января в 11:24
Ответ дляПерловая Кашка
Ещё срачи о рождестве переживём ... И с 8 января начнем про ’подарки на 14 февраля’.
Срачи крёстных/крестников ещё
Бабуся мороз• 04 января в 11:29
Да, и муж подарил и брат и невестка и племянник. Всего понемногу. И я всем подарки купила )
Молода і нерозважлива• 04 января в 11:31
Ответ дляМеломанка Маланка
Срачи крёстных/крестников ещё
Так 25-26-го ж были, нет? Вся ж Советчица перешла и отрапортовала!