А вот недавно• Изменено 01 января в 12:24
Не подарував нічого на новий рік, та й таке)
Всіх з Новим роком! Купа вже будо в мене питань щодо чоловіка і його ставлення.
І вже просто як штрих до всього - ніякого подарунка на Новий рік. За декілька днів до НР я йому пропоную, давай разом поїдемо в ТЦ, оберемо тобі светр, бо йому якраз треба був. Так і не вибрались, він з теми з’їхав, коли я мала можливість лишити дитину і поїхати. Обрала на свій смак, подарувала. Сказав сподобався. І продовжив в ТВ втикати. Про мій подарунок ні слова. До цього бачив, що я готую подарунки під ялинку ще дитині, батькам, які сьогодні зранку в гості.
От як сприймати, ну йолки ж палки. Вже навіть не образливо, мені не треба нічого дорогого. Але ж символічно міг постаратись, мав взагалі вільні дні перед святами, які провалявся перед ТВ. І не знайшов час хоч дрібничку приємну підготувати, щоб і для мене під ялинкою шось було. Як сприйняли б ви? Хто з таким стикався?
Єрунда і забити чи дзвіночок повного пофіга?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 января в 12:24
Звонок будь здоров.. если у него в мыслях нет заботиться о своей девочке и баловать ее.
Фізик-ядерщик заочно• 01 января в 12:25
Ви працюєте чи светр та інші подарунки за його гроші купували? І раніше як було?
буреЛОМКА• 01 января в 12:26
Почему вы не спросите у мужа, как так? Считает ли он такую ситуацию норм?
А вот недавно
• 01 января в 12:27
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Працюю, у нас спільний бізнес, у якому така специфіка, що основний пласт роботи технічної зараз на мені. Питання не в бюджеті, в ставленні
А вот недавно
• 01 января в 12:28
Ответ дляSo_so
’мені не треба нічого дорогого’
Вот с этого все проблемы начинаются.
Йому я ніколи не кажу так.
Я сюди пишу своє реальне ставлення, що мені увага була важлива.
Я сама собі в стані купити, але ж є традиції, свято, увага.
Дитина ростиме на цьому прикладі, що до мами уваги нуль
Алина-1240• 01 января в 12:28
Ну так скажите-дай на то и на то,у вас язык ведь есть)или вы мужа боитесь
Чижик Пижик• 01 января в 12:29
Ответ дляА вот недавно
некоторые не понимают намеков. некоторые - когда даже прямо говорят.
Доль Чекомбана• 01 января в 12:29
Тут поки язиком не скажеш - нічого не буде.
Йому пофіг - ви мовчите і ображаєтесь.
І мене зачепило - ’я’ могла лишити дитину, чому не ’ви’, наче 2 окремі сім´ї
Йому пофіг - ви мовчите і ображаєтесь.
Полтавська галушка• 01 января в 12:30
Замало інформації.
Я, наприклад, хоч 10 подарків готуватиму: йому, дітям тощо, - але і собі подарунок маю замовити сама. Чоловік завжди каже, що не любить дарувати непотріб, і хоче щоб я собі купувала те, що мені подобається. Звісно, все купується за його гроші. Усі звикли, всім ок!
Божий одуванчик• 01 января в 12:31
Ответ дляА вот недавно
Просто скажите ему - я хочу подарок
А вот недавно
• 01 января в 12:31
Ответ дляГарнюнька
Ну светр це такий собі подарунок. Це одяг, базова річ.
Йому був потрібен, светр хороший і недешевий. І до чого тут базова/небазова. Питання в увазі, в тому що ти стараєшся, обираєш, турбуєшся, проявляєш увагу. Хіба не в цьому сенс?
Ответ дляА вот недавно
Йому я ніколи не кажу так.
Это считывается без слов. Хотите внимания - выходите из образа я всё могу сама и мне всего то нужно немного внимания. У сильных женщин в паре слабаки и даже если сначала у мужчины и была какая-то инициатива, то потом он расслабляется.
А вот недавно
• 01 января в 12:31
Ответ дляДоль Чекомбана
Йому пофіг - ви мовчите і ображаєтесь.
Про це я писала вже раніше. Бо всі обов’язки по дитині на мені. Він коли схотів куди тоді пішов
А вот недавно
• 01 января в 12:33
Ответ дляПолтавська галушка
Замало інформації.
Він де міг сказати про це, що обери собі. Бо знав і бачив, що всім упаковці готую під ялинку
Полтавська галушка• 01 января в 12:33
Ответ дляА вот недавно
У вас проблеми в сім’ї. І мова далеко не про подарунок 😓
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 января в 12:34
без подарка жен. либидо не работает. так ему и скажите)))
Мию вікна у мороз• 01 января в 12:34
Він і дитині не готував подарунки, з ваших слів. Ну й вам також. Йому так зручно, що ви про все подбаєте сама
Доль Чекомбана• 01 января в 12:35
Вибачте, не слідкую за вашими темами
Але і ви чарівна - є ви з дитиною і є окремо він, а ви щось там все чекаєте мовчки
Дитина вже бачить що татові на вас наплювати.
А вот недавно
• 01 января в 12:36
Ответ дляМию вікна у мороз
Дитині ні, я обирала, замовляла.
Бо я двічі підняла тему - що оберемо дитині на новий рік, давай подумаємо?
Відповідь - що вона ще розуміє. Яка їй різниця
Вдруге піднята розмова, відповідь: та я не знаю.
Врешті замовила і подарувала. Його віником заганяти обрати подарунок чи як?
АнтиТанкист• 01 января в 12:36
Авторе, чому не сказати прямо - хоту то-то і то-то? Скинути посилання на конкретну річ?
Мию вікна у мороз• 01 января в 12:36
Ответ дляДоль Чекомбана
Вибачте, не слідкую за вашими темами
Я взагалі подумала, що він просто повз проходив, а не батько й чоловік)
А Я Самая Самая• 01 января в 12:36
Звик, що ви все тягнете на собі.
Я б образилася і дала зрозуміти, що зі мною так не можна, влаштуйте йому скандал щоб запам´ятав як не треба робити.
А вот недавно
• 01 января в 12:40
Ответ дляДоль Чекомбана
Вибачте, не слідкую за вашими темами
По відчуттям таке є, але як я маю ходити і заставляти. Прохання погуляти з дитиною - ти гавкаєш 20 раз і йдеш, поки він чухаються, бо дитина вирубається вже. Просиш посидіти - дитина впала з дивана вниз башкою, ор, виходжу з душа - тато в іншій кімнаті, по телефону. Друга така ж ситуація - лиже кросівки біля дверей, тато пішов по телефону триндіти. Які виходи ви порадите долучати? Якщо він сам у такому похері? Кажу йому: чого ж ти лишив саму дитину, ти ж бачиш що вона робить. Відповідь: не так роблю, дивись сама. Ну люди…
Він не питає - коли йому піти на теніс з другом, коли ще кудись, щоб розпланувати допомогу з дитиною. Він просто йде. Тому я так і пишу, що є я з дитиною і є він
Підмітайло• 01 января в 12:41
А если сейчас прям (к примеру) подойдёте и укажите ,мол не подарил мне ничего тогда куплю себе сама. Я присмотрела там себе сумочку ,бусики. Пусть даёт бабло 😒
іронічна антитеза• 01 января в 12:42
А почему вы своим подарком не озадачились? Вы ж его знаете....
Я еще осенью себе подарок выбрала, мужу ссылки бросила, в Розетке потом забрала, ему в шкаф спрятала, сегодня под елкой нашла) все довольны.