Не за Будка• 04 января в 18:15
Кіт після таблетки від бліх дуже почав чухатися
І вилизує, і чухається, дискомфортно йому. Але після крапель було гірше. Оце надмірне чуханння може бути пов´язане з таблеткою?
Маю сечі• 04 января в 18:18
Якщо в нього є блохи, то після табл. чи спреїі вони сильне кусають тварину. Якщо немає, то можливо алергічна реакція
Чебураха з перцем• 04 января в 18:25
Автор, можна в вашій темі запитання?
Куди вони щезають з кота після обробки? Блохи
Не за Будка
• 04 января в 18:34
Ответ дляМаю сечі
Думаю є, бо постійно чухався теж до цього
Не за Будка
• 04 января в 18:35
Ответ дляЧебураха з перцем
Автор, можна в вашій темі запитання?
Сама не знаю ...Кіт домашньо-вуличний, тобто туалет і погуляти вулиця, спати і їсти в хаті....
Кудрі кручу сама• 04 января в 18:44
Моя кішка після Спіносаду теж сильно чухмарилась десь години 3. Але після цього 1,5 роки бліх не було. Хоча в на вулицю виходила. Це нормальна реакція. В інструкції про це було сказано.
Стопясят раз обсуждала• 04 января в 18:47
Це нормально. Наш ветлікар навіть попереджав, чесатись буде дуже але декілька годин, вони з нього навіть на підлогу випадали. Але пів року потім бліх немає.
Не за Будка
• 05 января в 01:14
Ответ дляКудрі кручу сама
Дякую за відповідь, вже наче норм спить!
Не за Будка
• 05 января в 01:15
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Наш ветлікар не сказав про це...Дякую!