Ума Палата• 04 января 2025

Аптека Подорожник, робота.

Чи дійсно в Подорожнику такий треш зараз відбувається? В пошуках роботи на даний момент, розмовляла з їхнім hr, то наче все добре. На сайті де пишуть відгуки про роботу, перечитала багато відгуків, які в основному не дуже. Що штрафують через невиконання плану, неможна присісти, треба день бути на ногах, що провізора за людину не вважають і радять шукати інше місце роботи, якось так.
Викачую яйцями• 04 января 2025
Це ж не одна аптека, мережа.
Не може бути у всіх погано. Йдіть, пробуйте
Творю чудеса• 04 января 2025
Подруга з великим досвідом, очолювала різні аптеки, але найгірші відгуки саме про подорожник
Купа планів, штрафів і зарплата в кінці три копійки
Mede• 04 января 2025
В кожній аптеці працювати не мед - плани, штрафи, допродажі за копійки. Автор, воно вам треба? Шукайте щось інше
Спілий баклажан• 04 января 2025
Вот особо ни про какую компанию хороших отзывов не прочитаешь)
автор Ума Палата • 04 января 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Угу( а працювати десь треба
Капуста Маша• 04 января 2025
Та такий треш в усіх аптеках...
А саме сумне,що зараз беруть на роботу ’асистентів фармацевта’,які не мають профільної освіти і це жах...я не працюю в аптеці дуже давно і інколи треба консультація,то рівень знань зі знаком мінус
Бо з вищою освітою людина в такому пиз...ці працювати не хоче,а працювати комусь треба,бо аптек як гівна
автор Ума Палата • 04 января 2025
Ответ дляКапуста Маша
Та такий треш в усіх аптеках...
Мені стало боляче за свою вищу освіту(я за фахом провізор), так склались обставини, що після закінчення університету, працювала в сільській маленькій аптеці(фоп), там своя історія чому так склалось, не буду в деталі вдаватись. Тут я майже день сиділа, працювала 2/2, графік з 8 по 18, година перерви, камер немає, допродаж немає, просто відпуск ліків і все, ну і зп три копійки. Аптеку закрили на початку грудня ще. Працювати десь треба.
Однозначная• 04 января 2025
Ответ дляУма Палата
Шукайте комунальну. Меньше зп, але і вимог меньше
Однозначная• 04 января 2025
Ответ дляКапуста Маша
Та такий треш в усіх аптеках...
Асистент фармацевта - людина з середньою фарм освітою
Капуста Маша• 04 января 2025
Ответ дляОднозначная
Мала б бути , напевно...)
Середня фарм освіта -це фармацевт,вища - провізор
Я хз,де треба вчиться на асистента і які його задачі 🙂
Капуста Маша• 04 января 2025
Ответ дляУма Палата
Я теж коли починала,то працювала в аптечці,а не ’магазині з ліками’
Ми готували і мазі і мікстури ,каплі в ніс і тд...це була АПТЕКА
Те що зараз відбувається в фарм бізнесі і аптеках ,це кошмар...аптека на аптеці,працюють масажистки після медичного коледжу,плани продажів...це не про здоров´я
Дуже шкодую за своєю першою аптекою,яку задавили сетеві продажники
автор Ума Палата • 04 января 2025
Ответ дляКапуста Маша
Я теж сумую за своєю аптечкою( де не було планів продажів, люди ходили на консультації, були вдячні...як другий дім було то місце
Однозначная• 06 января 2025
Ответ дляКапуста Маша
Мала б бути , напевно...)
Зараз змінили з 2023р- фармацевт - з вищою освітою, асистент фармацевта з середньою спеціальною освітою