Губи з філером• 04 января в 18:28

Чи можна більш менш нормально прожити сім´ї з двох осіб на 40 тисяч?

От припустимо заробляють 2 по 20 тисяч. Це вважається плюс мінус нормальним зі своїм житлом і авто?
Мстящий за Зайца• 04 января в 18:28
Залежно що вважати нормальним життям,
Советничаю тут• 04 января в 18:28
Ми вдвох із дитиною живемо. Не шикуємо,але всі необхідні витрати покриті.
Янка-угомонись• 04 января в 18:28
Можно
Зараз на дієті• 04 января в 18:29
Более чем.
Повелитель бітка• 04 января в 18:29
Конечно можно
Руда ліса• 04 января в 18:29
Ой, вам посочувствовать?
Сарафанное радио• 04 января в 18:29
Я вважаю це повністю нормальним доходом. І вважаю, що можна прожили. Але ж у всіх нас різні очікування)) у нас дохід в 5 разів більший, але нам уже і не 20 років і йшли до цього довго. Років 20, думаю..
Бачу_майбутнє• 04 января в 18:29
Мы бы жили вполне хорошо в своем жилье , но без машины. Сейчас живём на 15, то плохо конечно.
Пи Пи Пилюля• 04 января в 18:30
Більш-менш. Скоріше менш.
Плюс мінус. Скоріше мінус :)
Like-995b• 04 января в 18:32
С такими ценами как сейчас выжить то можно, но без изысков
Білий Лосик• 04 января в 18:34
Я б не змогла, бо в нас більші витрати
Але, вірю - що можна
Алина-1240• 04 января в 18:35
Вполне
Дайте вподобайок• 04 января в 18:36
Жити можна, але не шикувати
Ми вдвох з донькою підлітком, трьома котами і собакою в своїй квартирі і з автомобілем в 40 не вписуємося останнім часом
Але і останні пару місяців на медицину і ліки було витрачено не мало в нас
Мааарковная• 04 января в 18:36
Для різних людей різне «нормально». Залежить від ваших потреб і витрат, якщо скромно жити то цілком нормально. Якщо хочеться і в ресторани ходити, і на відпочинок їздити, і речі не в секонді - то треба вже економити щоб влізти в бюджет, але цілком реально. Поки що, ціни нажаль йдуть вгору постійно
Бачу_майбутнє• 04 января в 18:37
Ну, если пенсионеры выживают на 10тыс двоем, если считать что пенсия у каждого по 5, то на 40 тем более можно.
Панна Кота• 04 января в 18:38
Нет, это нищета
Света С Приветом• 04 января в 18:39
Ответ дляLike-995b
40 тисяч на двох в своїй квартирі - це не виживання, це нормальне життя.
2-4 тисячі за комуналку в залежності від сезона
15 тисяч - їжа
2 тисячі - побутова хімія, засоби гігієни
3 тисячі - топліво
10 тисяч - відкласти
Плекаю думи• 04 января в 18:40
Тю, можно, конечно
Астановитесь• 04 января в 18:40
Да, можно вполне. У нас немного больше, но на троих, со своим жильем и авто нормально.
НеВРотик• 04 января в 18:41
Так
Советничаю тут• 04 января в 18:41
Ответ дляСвета С Приветом
15 тисяч - їжа
3 тисячі - топліво
10 тисяч - відкласти
А одеваться, элементарно сходить в парикмахерскую,заниматься спортом или хобби вам не нужно?
Кручу хвости• 04 января в 18:42
Со своим жильём можно прожить, если запросы соответствуют зарплате. Не все семьи даже с детьми имеют доход в 40 тысяч.
Like-995b• 04 января в 18:42
Ответ дляСвета С Приветом
15 тисяч - їжа
3 тисячі - топліво
10 тисяч - відкласти
У меня не получается) а где одежда? Кафешки и кино иногда? И это без отдыха . А всякие подарки коллегам и друзьям на праздники ? А техника бытовая? Машины ремонт ? И т д
БезникаЯ• 04 января в 18:42
Ответ дляДайте вподобайок
Жити можна, але не шикувати
О, мы сегодня с мужем говорили, что в этом месяце много на медицину у нас ушло.
За 3 недели на 3х разошлось 70 тыс...
Диви яка я пава!• 04 января в 18:43
Ну, ми з дитиною живемо майже на таку суму, на пару тисяч може більше. На все вистачає, їжа, відпочинок, відкласти. Я не розумію, кому там не вистачає цієї суми. Наприклад, зараз їдимо в Одесу, в Немо на 3 дні. Влітку їздимо на Закарпаття. Все можливо і навіть більше, якщо правильно розподілити гроші.
Света С Приветом• 04 января в 18:44
Ответ дляСоветничаю тут
5-8 тисяч, що залишилися, Ви не помітили?
Так, цей дохід - не про те, щоб діставати з кишені гроші, не рахуючи.
Цей дохід - про планування. Але для молодої сім´ї це дуже корисний досвід.
Like-995b• 04 января в 18:44
Ответ дляСвета С Приветом
15 тисяч - їжа
3 тисячі - топліво
10 тисяч - відкласти
Забыла медицину и красоту )
Диви яка я пава!• 04 января в 18:44
Ответ дляLike-995b
Та прям таки. Нормально можно жить.
БезникаЯ• 04 января в 18:45
Ответ дляСвета С Приветом
15 тисяч - їжа
3 тисячі - топліво
10 тисяч - відкласти
3 тысячи топливо? Это на 2х людей? А все остальное по машине?
А зубы? А болеть?
Капли в нос самые дешёвые - 100 грн
Дайте вподобайок• 04 января в 18:45
Ответ дляБезникаЯ
За 3 недели на 3х разошлось 70 тыс...
Я в листопаді 40 стоматологу віднесла
В грудні десь 20 гінекологу (але це з ліками і великим списком аналізів)
В січні деякі обстеження доньці пройти треба