Губи з філером• 04 января 2025
Чи можна більш менш нормально прожити сім´ї з двох осіб на 40 тисяч?
От припустимо заробляють 2 по 20 тисяч. Це вважається плюс мінус нормальним зі своїм житлом і авто?
Ласковая_львица• 10 января 2025
Ответ дляСвета С Приветом
40 тисяч на двох в своїй квартирі - це не виживання, це нормальне життя.
2-4 тисячі за комуналку в залежності від сезона
15 тисяч - їжа
2 тисячі - побутова хімія, засоби гігієни
3 тисячі - топліво
10 тисяч - відкласти
15 тисяч - їжа
3 тисячі - топліво
10 тисяч - відкласти
Одежда, обувь, лекарства/витамины, спортзал, иногда кино или кафе или что еще. А есои среди этих двоих один ребеньк, то расходы увеоичиваются