Та не реву я• 18 декабря 2024

В какую сферу пойти,чтоб зп хотя б 40000 иметь?

Бжоли-бандерівці• 18 декабря 2024
Призывайтесь
Новорічна пальма• 18 декабря 2024
Менеджер по продажам
Логист
Водитель категории С
Как раз такие вакансии сейчас открыты в моего работодателя, и зп 40 тыс
Плету интриги• 18 декабря 2024
Та в любую, просто ценить свои услуги
Заикальница• 18 декабря 2024
Та в будь-яку, зараз сантехніки, електрики, плиточники не менше заробляють.
Не любовница• 18 декабря 2024
Ответ дляПлету интриги
Та в любую, просто ценить свои услуги
Чтобы пойти в любую - нужно много всего иметь разностороннего
Не любовница• 18 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Менеджер по продажам
Логист
Водитель категории С
У нас доречі зараз ціняться водії жінки виїздні.
Непогано заробляють.
Логістика.
Плету интриги• 18 декабря 2024
Ответ дляНе любовница
Непогано заробляють.
Логістика.
Це фуру водити?
СкокоМнеДадите• 18 декабря 2024
А будь-яку. Навіть жіночка маляр- 15 тисяч грн за 5 днів роботи ( з. 9 до 18 )
Не любовница• 18 декабря 2024
Ответ дляПлету интриги
Це фуру водити?
Ні, у нас пасажирські перевезення, індивідуальні. Тобто для 1 пасажира, або родини, або компанії. Часто компанії замовляють для співробітників - на конференцію, відрядження.
Це не зовсім логістика в звичайному сенсі, але щоб довго не пояснювати називаю так.

Тобто легкове авто або мінівен. Є і спринтери і автобуси, але ж там категорія потрібна.
Моя улюблена страшко• 18 декабря 2024
Мені так подобаються коменти... На любую, хочеш хірургом, хочеш генералом, хочеш балет танцюй. Те що середня зарплатня по країні 500 долларів- казочки. Те що люди масово виїхали на виплати, не від гарного життя, придумують. Те що повертатись не збираються, та нє, в країні рай для заробітку. Хто небудь, про можливості і освіту у автора може спитав?
Смайликівна• 18 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Мне больше запомнилась дама, которая советовала в дальнобой идти

Рассказывала как хорошо можно в фуре спать и помыться
Моя улюблена страшко• 18 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна

А дитину в понеділок в садочок завести і там залишити, до повернення. Якось воно буде. Поки мама буде у фурі спати і митись.
Угги_в_горошек• 18 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна

не повірите. Знайома вже більше 10 років їздить по Європі. І пішла після 40). Інша їздить разом з чоловіком в США.
Смайликівна• 18 декабря 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Какая прелесть
миссАрфография• 18 декабря 2024
Від прибирання до судинної хірургії, вибирайте. Он визвала хлопця тен в бойлері замінити, 40 хвилин, 2500 грн.
Моя улюблена страшко• 18 декабря 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
А хтось під куполом цирку літає, давайте і таку пораду всім дамо. Хтось на олімпійських іграх золоті медалі отримує, не повірите. Також всім, без виключення, підійде
Поумничка• 18 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
У шарікових так
І Кухарка може керувати державою
Плету интриги• 18 декабря 2024
Ответ дляНе любовница

Ех, піду підтягну водіння і влаштуюсь😀
Моя улюблена страшко• 18 декабря 2024
Ответ длямиссАрфография
В нашому місті це коштує 400 грн. Вам з хлопцем ´пощастило´. Чи йому з вами. В житті не бачила щоб жінки ремонтували бойлери.
миссАрфография• 18 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Так питання автора, в яку сферу піти на певну цифру, їй і накидали варіантів, що не так?
Моя улюблена страшко• 18 декабря 2024
Ответ дляПоумничка
У шарікових так
І Кухарка може керувати державою
Хто був ніким, став всім? Так це вже було.
миссАрфография• 18 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
А в вашому місті це де? З теном, який коштує мінімум 1800, чи як?
Плету интриги• 18 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
На будь яку, враховуючи навички та вміння автора) а вона про них нічого не написала;)
Угги_в_горошек• 18 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
а де я даю пораду? читайте уважно.
Мама Чели• 18 декабря 2024
Мне так нравится)) женщина на женском форуме спросила где ей найти работу на 40к, ответы :фура электрик плиточники сантехника😅😅😅 однозначно женские профессии
Поумничка• 18 декабря 2024
Ответ длямиссАрфография
То в ціні тен ? А так написано ніби тільки послуга
Моя улюблена страшко• 18 декабря 2024
Ответ дляПлету интриги
Що заважає розумні людині, перед тим як надати комусь поради, спитати про вміння і навички?))
Угги_в_горошек• 18 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
ви взагалі мало бачили десь там в якомусь місті.
Відкушу все що стирчить• 18 декабря 2024
Ответ дляПлету интриги
Наче перевчитися на іншу сферу неможна, як народився сином шофера, так і помер, я вже три рази перевчалася і четвертий планую
Моя улюблена страшко• 18 декабря 2024
Ответ длямиссАрфография
Ви ціни на тен дивились взагалі? Молодець хлопчина. Вони різні, як і ціни на послугу.