Губи з філером• 04 января 2025

Чи можна більш менш нормально прожити сім´ї з двох осіб на 40 тисяч?

От припустимо заробляють 2 по 20 тисяч. Це вважається плюс мінус нормальним зі своїм житлом і авто?
Like-995b• 04 января 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
В нас наприклад, немає такого що кожного місяця ,щось треба.На курси, навчання відразу відкладається сумма,на подарунки теж,я дитині на новий рік ще в осени по знижках замовила,все що вона хотіла .
А у нас есть 🤷‍♀️
автор Губи з філером • 04 января 2025
Ответ дляПилосмок працює
Меня в таких историях всегда интересует вопрос, как в семьях с таким доходом появляется авто? От продажи бабкиной хаты? Земельные паи? Ну, вот - как?
Навідкладали до весілля із зарплати плюс трохи подарували на весілля. По-моєму, це нормально
автор Губи з філером • 04 января 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Так може там Ланос за 2 тис дол?
Навряд чи то мерседес останніх років
Шкода 11 р., дякую, що уточнили
автор Губи з філером • 04 января 2025
Ответ дляАльдебаран
Ну на врачей многовато уходит, значит на одного 10, это мало.
Вопрос в другом, как вы накопили на жилье и машину с зп в 1 тыс долл?
Колись зп була трохи кращою, живемо ми економно
Замороженная селедка• 04 января 2025
Пока все здоровы, все зубы целы и не планируется крупных расходов, то можно
автор Губи з філером • 04 января 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Я не знаю як у Вас не виходить.
У вас кожного місяця машина ламається та ліки купуються?
Уявляєте? Сама в шоці. Але чесне слово, останній рік так і є
автор Губи з філером • 04 января 2025
Ответ дляБезникаЯ
Что? Вы хотите сравнить цены на мужскую и подростковую одежду?
Вы не знаете, что мужчины ходят в баню, на рыбалку, пьют кофе?
И мужика в немо Вы бы с семейного бюджета в 40 тыс не покормили. Вы хоть цены там в ресторане знаете?
Ну ми по ресторанах точно не ходимо
автор Губи з філером • 04 января 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Ну то може не завжди така зп була
А колись була вище
Трохи вища, і менші витрати
автор Губи з філером • 04 января 2025
Ответ дляМааарковная
Ну я ж кажу що у кожного своє «нормально». У нас трохи більше доходи, і ми економимо, вже нема такого щоб я не дивилась на акції і ціни і купила тут і зараз що хочу, і третю пару кросівок наприклад зараз не стану брати. Можна і не економити, але тоді зовсім нічого не будемо відкладати, а я так не можу
Така ж ситуація, але зараз якось взагалі...практично в мінус
Света С Приветом• 04 января 2025
Ответ дляMs. При теле
Їжа - комуналка - всі інтереси
На скільки заробив, на стільки і інтересів.
Хто може - їде на лижах кататися, хто ні - на прогулянку з термосом в парк.
А ось коли вистачає поїсти тільки кашу з зажаркою і борги по комуналці - це вже інші розклади.
Безкоштовних інтересів в країні, де торенти не заборонені, вистачить на будь-який смак
viter33• 04 января 2025
Зі своїм житлом на авто - прожити можна
Так, це не буде рівень ’можу все, що хочу’, але і не копійки рахувати
Малявка ще та• 04 января 2025
Можно, если жилье свое.
автор Губи з філером • 04 января 2025
Ответ дляMs. При теле
Їжа - комуналка - всі інтереси
Так і є, на жаль
katenka_• 04 января 2025
Ответ дляСвета С Приветом
40 тисяч на двох в своїй квартирі - це не виживання, це нормальне життя.
2-4 тисячі за комуналку в залежності від сезона
15 тисяч - їжа
2 тисячі - побутова хімія, засоби гігієни
3 тисячі - топліво
10 тисяч - відкласти
Вот и подтверждение первого комментария в теме - у каждого своё понимание нормальной или хорошей жизни
kpss2017• 04 января 2025
Ответ дляСвета С Приветом
15 тисяч - їжа
3 тисячі - топліво
10 тисяч - відкласти
Ком услуги и топливо никак не влезет в ваш бюджет, да и еда капец как подорожала
НеВРотик• 04 января 2025
Ответ дляМааарковная
Якщо окрім мінімальних базових потреб нічого нема, якихось хобі в які треба вкладатись, навчання, і специфічних витрат (здоровʼя, зуби, допомога батькам, іпотека) немає, то вірю. Але я думаю ви лукавите коли кажете що «не економите», невже і на цінники не дивитесь і пʼяту пару кросівок можете купити бо захотілось?
Удалено администрацией...
Света С Приветом• 04 января 2025
Ответ дляkpss2017
Ну, це не мій бюджет )
Комуналку я написала реальну за цегляну 3ку в Миколаєві. Ну зараз, може, ще піднимуть, але до цього момента - реальна.
Якщо паливо не вміщається в бюджет, на роботу їздять громадським транспортом, а машина - для цільових поїздок.
Ну і я не знаю, який розхід у машини автора, в нашій машині - 6 літрів дизельного палива в міському циклі. І при виборі машини це враховували. Звісно, якщо гарна машинка витрачає 10-12 літрів, то і розклад витрат геть інший.
Мааарковная• 04 января 2025
Ответ дляНеВРотик
Удалено администрацией...
Я з вами погоджуюсь, я з більшими доходами виплати планую. Це була відповідь на коментар «ми не економимо і добре живемо на ці гроші», жити можна, але це вже не про «не економимо»
kpss2017• 04 января 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Ну, це не мій бюджет )
Тут вопрос города и расстояния, мне 1500 на от только надо, Киев. Ком услуги тоже не влезут, все на электричестве и только 2000+ плачу только за него, а ещё отопление и вода тянут ого-го.
Бритоножка• 04 января 2025
Ответ длябювет_в_обед
В трьох, двоє дітей і я, 45000, максимально економно, жодних кафе і т.д., я в шоці, як почала записувати всі витрати, не могла повірити, що так багато. Можу представити скільки потрібно, щоб жити гарно..хоча б тисяч 100..
У мене так само, двоє дітей+я+два кота, 45000.
Щонайменше раз-два на місяць ходимо кудись. Але частіше просто беремо піцу.
Лижі взимку, море влітку. Іноді назбирую трохи і набираю підробітків, то і за кордон на море їдемо.
ЯспАкойнаЯ• 04 января 2025
Ответ дляНеВРотик
Удалено администрацией...
А нащо,вам одяг кожного місяця?
НеВРотик• 04 января 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А нащо,вам одяг кожного місяця?
Бо нас 4, комусь щось завжди треба.
Советничаю тут• 04 января 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А нащо,вам одяг кожного місяця?
Один месяц трусы,второй- лиычик ну и за пару месяцев можно на свитерок собрать. А у вас семья из 2 человек. Или как вы собираетесь обновить гардероб ?
ЯспАкойнаЯ• 04 января 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Нас троє,дитині десять .Я кожного місяця одяг не купую, наприклад.Зараз розпродаж то доньці в зарі набрала на весну,одяг.
Советничаю тут• 04 января 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Вы набрали его на 800 грн?
БезникаЯ• 04 января 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Там вообще то завтрак бесплатный, а ужинать можно не обязательно в Немо😁
Ну т е вы там планируете только ночевать и завтракать?) Пока вы пользуетесь спа вам тоже нужно что-то есть и пить). Или вы отдыхаете заглядывая в рот другим?
Силиконочка• 04 января 2025
Нас 2+1 .Ще тваринка і батько чоловіка майже на утриманні .В цьому місяці чоловік приніс 82 тис.22 тис-заначка.По 8500 на неділю відклала,але завжди є невеликий запас продуктів .Плюс на тиждень1-5.01 4 тисячі.8тис-садок дитини .6 тис-сигарети чоловіку і свекру.Пару тисяч-своя особиста копілка,4 тисячі- пальто купила бо була необхідність.Своя машина,квартира.
Завжди планую бюджет,з меншої чи більшої суми.Інколи невдається відкласти але ніколи в мінус не живемо
автор Губи з філером • 04 января 2025
Ответ дляСиликоночка
Ну, 82 тис.це дуже ок. Чоловік молодець, що вміє заробити такі гроші. Я не мала на увазі зовсім у мінус, а в конкретний місяць, коли не вкладаєшся і чіпаєш заощадження (вважаю що і з маленької суми їх необхідно робити)
Гладиолус• 05 января 2025
Ми так і живемо, 300$ в ничку, решта на життя.
Крапипопка• 05 января 2025
При грамотному розподілі сімейного бюджету можна скромно і по мінімуму закрити усі базові потреби, але без ’перекосів’ у витратах.
Тобто шопоголіки, ті, хто звик харчуватися дорого і не дивитися на цінник в супермаркеті навряд чи зможуть нормально прожити.
І коли створюються подібні теми, то ми не знаємо усіх подробиць. Чи в тій же квартирі все ок з ремонтом, нема аварійної сантехніки, чи є все потрібне з техніки. Та банально чи є запаси одягу/взуття/косметики і засобів догляду на найближчі пів року/рік.
Ціни на все зросли шалено, але якщо сім´я не починає з нуля і має умовні запаси, то проживе на цю суму значно якісніше, ніж ті, в кого аскетичний мінімум одягу, техніка потребує заміни чи житло гостро потребує ремонту.
Я без власної сім´ї, дохід 15-19 тис грн/міс, але власне житло - це старенький бабушатник, в якому паркетини буквально віддираються як пазли, меблі 70-80, старенька газова плита, а з сучасного тільки побілка початку 2000их і деяка дрібна техніка. І з жахом розумію, що ні заощаджень, ні моєї зп на ремонт не вистачить. А ще ж техніка потрібна.
Ще років 10 тому ситуація не здавалася б такою катастрофічною, але тоді квартира мені не належала, і в свій найбільш працездатно-прибутковий період я батькам допомагала будинок будувати.
І так, якщо орендуєш квартиру, то це хоч і щомісячні витрати на оренду, але питанням ремонту і навіть купівлі великої техніки зазвичай не переймаєшся. Тому все відносно.