ТаЕщеОптимистка• 04 января 2025
Фото. Дівчата, чим замазати синець на обличчі? Сьогодні красний
Вдарилася носом, пів крила носа червоні, в понеділок на роботу, підприємство велике. Це нафантазують там... На лікарняний не можу. Коротше, треш повний. Мажу ліотоном і троксевазіном з бодягою. Дівчата, рятуйте 😭🙏. Завтра піду до магазину, бо вдома тільки легка пудра... Знаю, що все дуже погано. Хоч налисо стрижися, щоб відвернути увагу від синця 😭😭😭
ТаЕщеОптимистка
• 04 января 2025
Ответ длявискас
СинякОфф з тонуючим ефектом. У мене на рчі був синяк. Або кожен толковий фариацепт, щось порекомедує.
Дякую
Кубик Рубика• 04 января 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Нічого страшного не бачу
Тональний нормальний закриє
Це зараз. Далі гірше буде, якщо сьогодні вдарила
Агент Пинкертона• 04 января 2025
Консиллер плотный в несколько раз тонак пудра. Та он как подростки ходят, там маска полная на лицах).
ТаЕщеОптимистка
• 04 января 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Нічого страшного не бачу
Тональний нормальний закриє
Боже, дякую. То просто не видно на фото. А насправді синець на пів носа
. Як жертва домашнього насилля або алканафтка якась
Агент Пинкертона• 04 января 2025
Траумелем мажте без перерыва сойдёт быстрее, и нужно было холодное приложить
ТаЕщеОптимистка
• 04 января 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Ясно, треба буде прокинутися о 4ій ранку. Бо ч навіть очі вже багато років не фарбую...
ТаЕщеОптимистка
• 04 января 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Було холодне. Чередувада 2 години кожні 15 хвилин. Холодне, гель, холодне, гель
Агент Пинкертона• 04 января 2025
Очки? Но это подбирать нужно чтобы отвлекли внимание а не наоборот
ТаЕщеОптимистка
• 04 января 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Я вже думала про маску, типа в мене ГРВі. Але ніколи не ходила, ніхто не носить, а тут тиждень в масці буду сидіти.... А потім на обіді зніму...
Агент Пинкертона• 04 января 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Так маску ж на очі не на тягнеш).
Звоночек• 04 января 2025
Гепариновая мазь.
Завтра ещё день и ночь. Мазать каждые два часа, уберет
ТаЕщеОптимистка
• 04 января 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Купіть тонак корейський типа Міша в них вони були як маска.
Дякую. Завтра піду
ТаЕщеОптимистка
• 04 января 2025
Ответ дляАнонім Секретар
зелений коректор,а вже пiсля нього тональний
Дякую
ТаЕщеОптимистка
• 04 января 2025
Ответ дляЗвоночек
Гепариновая мазь.
Мажу ’гепарин з бодягою’ - гель
Люблю ВалЄру• 04 января 2025
Ответ длявискас
Син впав, купила, не знаючи, що з тональним ефектом .. там така тоналка- що замазує все ,
Звоночек• 04 января 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Мажу ’гепарин з бодягою’ - гель
Если такого плана, то это ерунда, типа Бад.
А нужна лечебная мазь
ТаЕщеОптимистка
• 04 января 2025
Ответ дляЗвоночек
А нужна лечебная мазь
Так, така єрунда
ТаЕщеОптимистка
• 04 января 2025
Ответ дляЗвоночек
Такого типа
Скажіть, будт ласка, а ліотон не так діє?
Звоночек• 05 января 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Нет. Это больше от отека.