Чаклунка-ведунка• 04 января в 21:59

Хочеться підтримки від чоловіка

Зараз не дуже легкий період в житті, пів року назад сильно хворіла, отримала інвалідність внаслідок, але більш менш все нормалізувалось, і тяжко далось мені це морально. Проблеми на роботі з керівництвом, теж тяжко, плюс війна. Це мабуть найважчий період за останні роки для мого емоційного стану. Але що я помітила, чоловік мабуть втомився від всього і навіть незначна зміна мого настрою приводить його до агресії, тобто я постійно маю посміхатися і радіти життю, навіть коли я грузну від реальних проблем. Мені хочеться підтримки, сильне плече. І я задовбала його проблемами, і отримую агресію. До хвороби, я мала право сумувати коли мені сумно, тривожитись коли летять ракети і вибухи, а зараз я маю бути залізною леді…. Не знаю, просто напишіть що ви думаєте
Natalia505• 04 января в 22:45
Ответ дляФрекен бок
О, а вот ту Вы себе противоречите. Если никто не имеет права запретить что-то чувствовать и показывать это, то почему мужчине нельзя чувствовать и показывать свой негатив? Потому что он не человек? Аз да, Вы ж решили, что его эмоции не объективны, точно
Потому что показивать можна по різному. Тому що, повторюю, для всього мають бути об´єктивні причини. І характер лайно, це не причина. Назвіть мені причини, конструктивно. Я не суперечу собі, я лише аналізую те що написано.
автор Чаклунка-ведунка • 04 января в 22:45
Ответ дляФрекен бок
Говорят разные виды спорта и физических упражнений хороши для сброса негативных эмоций и получения позитивных. Вам что-то из этого разрешено по здоровью? Может танцы?
Думаю вже можна, якийсь пілатес чи йогу. Дякую за пораду
Фрекен бок• 04 января в 22:46
Ответ дляNatalia505
Війна - перша причина
Моральний тиск - друга
Загроза померти - третя.
Мало?
Natalia505• 04 января в 22:49
Ответ дляФрекен бок
Війна - перша причина
Моральний тиск - друга
Загроза померти - третя.
Мало?
Об´єктивно мало. Тому що в цьому живе пів країни але не всі кидаються, як собаки, на своїх дружин. Це не виправдання для злості, негативу і ху...ого ставлення до хворої жінки інваліда. Зрозуміло?
Фрекен бок• 04 января в 22:49
Ответ дляNatalia505
Удалено администрацией...
Natalia505• 04 января в 22:52
Ответ дляФрекен бок
Удалено администрацией...
Шмоточницаца• 04 января в 22:53
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Вам что -то нужно , что пот-так выходит излишек кортизола стресса
Фрекен бок• 04 января в 22:53
Ответ дляNatalia505
Удалено администрацией...
Прощайте
Natalia505• 04 января в 22:54
Ответ дляФрекен бок
Прощайте
І вам не хворіти
Фрекен бок• 04 января в 22:56
Ну в общем, автор, выбор за Вами. Бросить мужа, потому шо какая-то Наталья ’объективно’ решила, что он мудила (своего нет и другим того же желает). Или преобразовать свои негативные эмоции во что-то более наполняющее.
автор Чаклунка-ведунка • 04 января в 22:59
Читаю коментарі і вдячна за те що думки розділились. Бо десь є захист моєї сторони, десь є захист чоловіка. Мабуть кожен по-своєму правий, просто так сталось. Але дійшла до думки, завдяки вам, що треба проговорити з ним це, але задати в цю розмову -розуміння і купу любові. Сяду на руки, буду обнімати і просити допомогти нам з цим справитись, щоб кожен з нас був стриманішим і прикладав зусилля, і тоді ми вирівняємо наші відносини. Думаю і спорт допоможе бути врівноваженою більше. Якби тільки ця війна кончена закінчилась😌