Несу добро людям• Изменено 05 января 2025
Дерматологи не знають що це за пляма і як лікувати..
Була недавно в топ лікаря
Сказала точно не псоріаз
Просто сказала шкіра суха- мажче емолентом. Вже 3 тижні пройшло- немає результату
Воно не свербить. Ніяк про себе не нагадує
Вже 15 років. Було спочатку маленьке
Може це якийсь грибок ? Кольоровий лишай?
Сказала точно не псоріаз
Вже 15 років. Було спочатку маленьке
Цветочница• 05 января 2025
Тобто лікарі зробили всі дослідження, і соскоби і під мікроскопом дивились.
Нічого не знайшли.
А ви все ж підозрюєте грибки?
Нічого не знайшли.
А ви все ж підозрюєте грибки?
Прагматик флегма• 05 января 2025
Малій прописували якусь гормональну мазь, це я тут питала , а дівчата підказали що вона гормональна
Несу добро людям
• 05 января 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Елоком?
Перемелица• 05 января 2025
Я була зі своєю проблемою у трьох дерматологів і всі ставили різний діагноз, хоч були мега досвідчені лікарі. Я інтуїтивно погодилася з третьою лікаркою і її лікування мені врешті решт допомогло.
Не займайтесь самолікуванням, йдіть до іншого лікаря.
Несу добро людям
• 05 января 2025
Ответ дляПеремелица
Та вже трьох обійшла
Кожен по 1200 грн
Мабуть дешевше накупити кремів і експерементувати
Кожен по 1200 грн
Метелики на душі• 05 января 2025
Внешне похоже на розовый лишай Жибера (у меня был, вылечила цинковой мазью), но это только один из вариантов.
Неужели доктора не проводили вам никаких обследований?
Перемелица• 05 января 2025
Ответ дляНесу добро людям
Та вже трьох обійшла
Кожен по 1200 грн
Просто грибкові інфекції дуже легко діагностуються. Роблять йодний тест чи світять лампою. Чому ви вирішили, що це саме він, п лікарі його не побачили
Язвочка• 05 января 2025
Вы уже это показывали.До дерматолога вы похоже так и не дошли
Не верю что врач может такое сказать
Я вам тогда ещё через фото объектив назвала два очень похожих диагноза по вашему фото.Читайте и сами в интернете
Не верю что врач может такое сказать
Несу добро людям
• 05 января 2025
Ответ дляМетелики на душі
Сказала остання якшо емолент не допоможе то треба робити
Але сказала шо не бачить в плямі нічого страшного
Мол можна і так жити
Несу добро людям
• 05 января 2025
Ответ дляЯзвочка
Не верю что врач может такое сказать
Дійшла перед новим роком
Я відразу пішла
Анчо Ус• 05 января 2025
Ви так і не відповіли, які аналізи вам зробили?
Це основне, без чого вам діагноз і не поставлять.
Штора с кисточкой• 05 января 2025
Я буду наверно 10ц которая спросит про соскоб.....неужели не один из 3 х не назначил анализы?
Стебель березы• 05 января 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Потому что автор никуда не ходила
Язвочка• 05 января 2025
Я так и написала ,что автор никуда не ходила.Она узнала сколько стоит приём и на этом всё закончилось .Проще ,с её слов,накупить всяких мазей и экспериментировать.
кнопкодав• 05 января 2025
Ответ дляНесу добро людям
Та вже трьох обійшла
Кожен по 1200 грн
Дешевле пойти к бесплатному семейному врачу, взять направление к дерматологу в поликлинике, к которому сходить и взять направление в областной кожвендиспансер. В кожвене ещё и часть лекарств бесплатно выдают.
Мой муж ходил в кожвен с грибком - взяли соскоб и вылечили. Бесплатно. Дочку с пигментацией кожи повели - назначили мазь и прошло на год, сейчас опять появляется, надо будет или курс опять пройти или сходить к ним вдруг мазь бесплатную выдадут.
Директор Пляжу• 05 января 2025
Ответ дляНесу добро людям
Та вже трьох обійшла
Кожен по 1200 грн
Сходіть в державний диспансер і не морочте голову.
Тану на сонці• 05 января 2025
Ответ дляПрагматик флегма
і шо? ви не мазали? шось інше допомогло?