Отчебучкина• 05 января 2025

Вже читали, що планується нова пандемія?

Це значить, що війна закінчиться?
Це знов примусова вакцинація?
Це знов штучний вірус доя чогось?
Глаголиця• 05 января 2025
Ответ дляПоміркована думка
Что предлагаете?)
Не розносити цю маячню
Пускаю бісики• 05 января 2025
Ответ дляБожий одуванчик
А сейчас границы у нас открыты для всех? Нам давно пох. Пусть новоявленные эвропейки сидящие на пособиях боятся, не смогут шастать туда-сюда как все три года.
Ps. Пока что усиленное продвижение темы про пандемию вижу только тут. Со вчерашнего дня уже восьмая.
Панна Кота• 05 января 2025
Ответ длякуркулиха
Пік смертності припав на пік вакцинації....совподєніє...але з урахуванням тих побочок післявакцинальних що починають вилазити (рак тромбоз безпліддя) то не факт що вбє більше
Я тут на советчице уже много раз рассказывала про немецкую семью, они идейные, по 4 дозы вакцины себе и своим малолетним внукам кололи.
Через год после 4й прививки у главы семьи лимфома, у невестки аутоиммунка и полиартрит (кортизол колет каждый вторник для угнетения иммунитета), у дочери бессонница неясной этимологии, сейчас обследуется в стационаре; человек просто не спит неделями.
Евга-9246• 05 января 2025
Ответ дляПанна Кота
Людина не може не спати тижнями. От у нас люблять перебільшувати та згущувати
дамаАмстердама• 05 января 2025
Ми зараз хворіємо чимось схожим. У дочки 2 років, температура 7 день 39, горло і соплі, у старшої 12років зараз 6 день 38-39, жахливий сухий кашель, не відчуває запахи. У мене починалось з горла, потім темпа 38 уже 5 день, але ламає і потію страшенно, і здається почався гайморит. Зазвичай ми не хворіємо більше 3 днів, а зараз просто злягли.
liss• 05 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Це значить, що закриють кордони і всі залишаться, хто де
😹а кто кормить студентов будет которые например на обмене ?
Вот блин закрыватели границ 🥴
liss• 05 января 2025
Наши люди в ТЦ уже заняли очередь за прививками :)?!
liss• 05 января 2025
Ответ дляЕвга-9246
Может, заболевание нервной системы .
Исход плачевный .
Евга-9246• 05 января 2025
Ответ дляliss
Может, заболевание нервной системы .
Исход плачевный .
Не тижнями! Вже б за два тижні людина була при смерті
Чемодан-Вокзал-Майами• 05 января 2025
Ответ дляliss
Вот блин закрыватели границ 🥴
На момент пандемии, муж с бригадой работали на платформе океана возле США, их перевезли в отель и кормили долгих 2,5 месяца. Было. Знаем
liss• 05 января 2025
Ответ дляЕвга-9246
За две недели нет . Они ненадолго отключаются . Я к сожалению сталкивалась у знакомых с таким .
liss• 05 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Так это рабочие , а что студентам делать , у них многих весной заканчивается программа и потом им не платят )))
аромат Жука• 05 января 2025
Как и говорили тут, будет и война и это
ПешитеБесАшипок• 05 января 2025
Я не верю что война закончится, в заморозку тоже не верю у хуйла ракет достаточно
СпайдерВумен• 05 января 2025
Ответ дляШукаю стакан
Ознакомьтесь с календарями вакцинации других стран
Никто не делает(мои в Канаде 30 лет) если не хочет. Штрафов нет.
Панна Кота• 05 января 2025
Ответ дляЕвга-9246
🤦🏻‍♀️
Шукаю стакан• 05 января 2025
Ответ дляСпайдерВумен
В Германии не так, например
Слобожаночка• 05 января 2025
Ответ дляПанна Кота
В масштабах больницы можно? Когда под один диагноз отделение на два этажа выделено и оно переполнено, и каждый день умирают люди. И привозят новых. И медсестры в шоке от такого количества работы.
А у врача скорой всю семью переколбасило так, что у нее седина появилась. Но это она ещё легко отделалась. Бывшая теща моего мужа, врач ковидного отделения, умерла от ковида. И прививка не спасла.
А ви пам´ятаєте пневмонію у 2010-2011 роках? Все забите, люди лежали в коридорах і вмирали частою
Зубожиння• 06 января 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Думаете будет война и пандемия вместе?
Дюагональ• 06 января 2025
Ответ дляПрацівниця року
Війна навпаки розв´*яже руки наших до примусу вакцинації. Це і лякає.
Тепер он дослідження, що рнк вакцин викликає рак, а так спочатку нам розказували, що це співпадніння....
Мене хвилює, що вони міняють календар вакцинації і тепер з 2026 добавляють впл в обов´язкові. І от як? Як тут лишатися в цій країні?
А за кордоном,нікому привели не роблять? Да біженців перших змусять їх робити
Дюагональ• 06 января 2025
Ответ дляПрацівниця року
Вірус папіломи людини, штами ті що передаються статевим шляхом.
А і ще добавляють 4ту дозу гепатиту в.
Так в Європі їх дітям роблять,навіть в школах хочуть робити дівчатам
Працівниця року• 06 января 2025
Ответ дляДюагональ
так в жодній країні не змушували як у нас. Подруга поїхала в штати, на кожному кутку безкоштовні тести, сиходиш робиш і йдеш на роботу.
Працівниця року• 06 января 2025
Ответ дляДюагональ
обов*язково? в яких країнах це обов*язково? навіщо прививати від хвороб які передаються статевим шляхом?
Дюагональ• 06 января 2025
Ответ длядамаАмстердама
Да грип звичайний
Дюагональ• 06 января 2025
Ответ дляПрацівниця року
В ЕС змушували,що там в штатах незнає
Працівниця року• 06 января 2025
Ответ дляДюагональ
В ЕС змушували,що там в штатах незнає
ви були в єс на паріод вакцинації?
Дюагональ• 06 января 2025
Ответ дляПрацівниця року
Та що від раку вакцина,чи про гепатит ви пишете? Від вірусу папіломи,хочуть ставити на пртікчщоб всіх дівчат привити
Дюагональ• 06 января 2025
Ответ дляПрацівниця року
ви були в єс на паріод вакцинації?
Так,я всю корону була в ЕС
Працівниця року• 06 января 2025
Ответ дляДюагональ
впч є обов*язковою? геп В є обов*язковим? в германії точно ні
Сегодня сержусь• 06 января 2025
Ответ дляЗубожиння
Думаете будет война и пандемия вместе?
Не будет никакой пандемии. Ещё рано. Может лет через 5-10