Совбез• 05 января в 12:24

Сильні проблеми зі сном

Постійні проблеми із засипанням, хочу спати, але не можу заснути. Посеред ночі підкидує і все, заснути не можу. Мелатонін, валерʼяна, магній, снодійні не допомогають. Медитації і тд теж. Можливо хтось звертався до кваліфікованих спеціалістів? Надайте, будь ласка, контакти.
Да Щас же• 05 января в 12:25
Я купила себе одеяло с утяжелителем . И стала лучше спать и засыпать. Рекомендую.
120-120-120 (не худею)• 05 января в 12:26
Послушаю(
Иванка Бур• 05 января в 12:27
Мені допоміг психотерапевт
120-120-120 (не худею)• 05 января в 12:28
Легко засыпаю, но могу в 3-4-5 проснуться и больше не спать, при чем когда в отпуске таких проблем нет, наверное тревожность
автор Совбез • 05 января в 12:28
Ответ для120-120-120 (не худею)
Аналогічно
сладкий_ноябрь• 05 января в 12:28
Ответ для120-120-120 (не худею)
Кортизол скоріше за всього
Замріяна• 05 января в 12:30
К психиатру он вам выпишит снотворное
сладкий_ноябрь• 05 января в 12:30
Що у вас з гормонами?
Цветов Мне срочно• 05 января в 12:30
Я сегодня в 3 еще не спала, это просто капец🙈 если выпью, то засну, но проснусь в 5-6, да и спиваюсь просто. Вот решила не пить 21 день, вырабатывать полезную привычку, вчера был день первый…
автор Совбез • 05 января в 12:31
Ответ длясладкий_ноябрь
Що у вас з гормонами?
Не знаю, не здавала
Королева спама• 05 января в 12:51
Ответ дляСовбез
Не знаю, не здавала
а ліки якісь приймаєте на постійній основі?
автор Совбез • 05 января в 12:52
Ответ дляКоролева спама
Ні, лише бади почала, магній, лецитин соняшниковий і комплекс В. Але проблеми почалися до цього
Воздух в банке• 05 января в 12:52
Теж саме. А які медітації пробували?
автор Совбез • 05 января в 12:53
Ответ дляВоздух в банке
Теж саме. А які медітації пробували?
Різні, що в інтернеті знаходила і в додатках
Надежда наш компас• 05 января в 13:02
Пробовали мелатонин NOW foods?
Единственное, что мне помогло в период очень тяжёлого стресса
Только на утро часто головные боли были после него
автор Совбез • 05 января в 13:03
Ответ дляНадежда наш компас
Пробовали мелатонин NOW foods?
Да) він спочатку допомогав, зараз взагалі ні
Яжемать Мне можно• 05 января в 13:23
Автор , я вас дуже розумію. Мала таку проблему 2 роки (думала зійду з розуму ( зранку вже була виснажена , оск могла не спали ночами на проліт. Що я тільки не пробувала - донорміл , сонміл, магній, мелатонін - були моїми постійними супутниками перед сном . Лише з ними я могла відключитись . Без них - мозок не засипав .. Психіатр прописував четвертинку антидепресанту, але я не пила , боялася залежності. Нещодавно вирішила провести експеримент- коли пила каву (3 рази на тиждень ) - я взагалі не спала . Тому довелось виключити цей напій . В дні коли я не пила каву - я засипала без пігулок. Звісно , все індивідуально, але моя причина була в цьому, з мого організму не виводився кофеїн . Купила каву без кофеїну (але там теж нюанс ) . Зараз теж можу прокинутись в 12 ночі і пролежати до ранку (в таких випадках я одразу пʼю сонміл).. а , ще забула додати (що мені теж допомогло )- невролог прописувала «Селофен «. Тому я дуже вас розумію …💔
Гжегож Бженчишчикевич• 05 января в 13:23
Зверніться до фахівця. мені допоміг Зопіклон, але не раджу самостійно собі робити призначення.
Ніколи не збрешу• 05 января в 13:34
Я на антидепресанті зараз і кветіапіні, бо в мене ще сильна тривожність була. Але я закордоном. Спочатку виписували снодійні, але в мене почалось звикання до них, то зліпила з чого було. Ось тиждень так приймаю, то нарешті цілу ніч сплю. Ну і плюс всі рекомендації для здорового сну теж роблю. Але то допоміжне.
Один психотерапевт не допоможе, йдіть до психіатра. Він вам назначить те що треба. І не мучте себе. Бо організм тільки виснажується.
Ніколи не збрешу• 05 января в 13:37
І до речі безсоння що від 3 місяців продовжується це хронічне і його важче лікувати стає. Тому краще не затягуйте з лікарем.
Не против• 05 января в 16:30
Ответ дляСовбез
Аналогічно
Зробіть КТ. При онкозахворюваннях людина кожну нічь прокидується і бродить по хаті.