Не любовница• 05 января 2025
Как вам подорожание автостраховки в 2.5 раза с 1 января?
Пишут автостраховщики решили, что надо стремиться к Европейским цен.. стандартам, поэтому выплату за ремонт поврежденного авто подняли с 160.000 грн в 1.5 раза до 250 тысяч, а цену на страховку почти на 2,5 раза что на сегодня от 100$ в год, но это не предел, страховка будет дорожать каждый год, так как прибыль компаний должна расти.
Перед этим что б простимулировать украинских водителей к покупке пустили по интернету фейк, что камеры фиксации штрафов начали фиксировать в автоматическом режими отсутствие страховки, но если погуглить, то есть опровержения от полиции, что это не правда и закона штрафовать автоматически камерой за отсутствие страховки на сегодня нету.
Крошечка-хаврошечка• 05 января 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Ви так пишете наче життя без авто не існує
Так оно и не існує. Мне в райцентр в поликлинику на автобусе если ехать то надо убить пол дня, а на авто часа полтора. Детей в сад-школу тоже пешком далеко, автобус по графику, ребенку после уроков ждать час надо, на работу тоже пешком далеко, на велике сейчас скользко и холодно. Если в Киеве жить то да, все прекрасно, но есть люди которые живут в сёлах
Міс Всесвіт• 05 января 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я живу в селі, тому не розказуйте мені цю чухню.
В Україні автомобілі є тільки у половини населення.
Крошечка-хаврошечка• 05 января 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Ну если вам норм жить в селе без авто то это ваши проблемы. Мне не норм, я с авто, и соседи все тоже, пешком никто не бегает
Тётя Хрюша• 05 января 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Есть деньги на авто-плати страховку.
Це досить дивна позиція. А народився і живеш - плати медичну, а дихаєш - плати повітря, а ще там хто за що платити має, бо щось там має. Це ж, грубо кажучи, страхування відповідальності. Наразі взагалі своєї. Тож чому не можна просто відповідати за свої вчинки своїм, припустимо, майном. Навіщо обов´язкова страховка? Ну давайте не будемо, що кг прям так круто і ’все для людей’. Для людей, звісно, чому ж ні. Власники страхових теж люди. І в страхових компаніях працюють люди. Схема і є схема. Не треба її виправдовувати, вона цього не потребує. Працює собі, стриже овечок, нащо їй виправдання.
Тётя Хрюша• 05 января 2025
Ответ дляПоказушница
Це добре!!!!Бо деякі ’розумники’ ’бехи’ купують ,а на цивілку грошей не вистачає...
...І треба тверезо дивитися на страхування і невиключати фактори інфляції і здорожчання цін на авто запчастини ...ітд.
Зараз моя страховка буде мтрашувпьи мене. Чудово. А накуя воно мені треба? Медична в мене є, ’все за свої’ називається, тільки грошам горе. А нафіга мені в такому випадку така автоутвілка? Щоб раз на життя ст і ніколи нею не скористатись? Страховка це афера з афер, дивно це заперечувати в шукати в ній якісь ’переваги’. Користь від цього лише тис, хто гроші на ній має. Усе. В усіх інших випадках абсолютно непотрібна фігня, вибачте.
Тётя Хрюша• 05 января 2025
Ответ дляПарова машина
Подорожание - это, конечно, плохо. Но я в месяц трачу минимум 10000 на топливо при том, что езжу только на работу с работы. Замена резины 1000 (то есть 2000 в год).Так что страховка вполне посильна для бюджета. Автомобиль всегда был недешевым удовольствием, увы.
Круто, якщо він просто для задоволення. А мені до найближчої зупинки 3 км. Не скажу, що я не можу собі дозволити такі трати, але ж поряд живуть ще й інші люди , та ц трати ці не єдині. Не такі ми й бідні, але якщо рівень життя навіть моєї родини сильно просів і ’далі буде’, то що ж тоді з тими людьми, які і раніше ледве жили?
Тётя Хрюша• 05 января 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Не заблокировали, а правила изменились. Теперь вы платите за свое авто при дтп, а не чужое. Если раньше выбирали самый дешман все и потом годами судились со страовыми, то теперь выбирают страховую для себя
Ну і начорта тоді вона мені? Чому я не можу сама за себе відповідати?
Тётя Хрюша• 05 января 2025
Ответ дляПоказушница
Ви погано читаєте...тому повторю...авто потребує витрат....і уСьо!!!
Це перше,що потрібно розуміти коли купуєш авто....
Навіть елементарне...паливо, резина омивачі...ТО...мийка....і ще декілька пунктів...
Але думаю, що для вас це не аргументи....
Це витрати на техчастину, безпеку і всяке таке. Без бензину взагалі не поїдеш. Добре. А що дає страховка, крім додаткових витрат, підкажіть будь ласка. Ну люди ж не ідіоти, щоб розказувати їм ці анекдоти
Фляшунька• 05 января 2025
Ответ дляТётя Хрюша
То в вас ніколи голе-босе чудо на Копійці не в´їжджало. А потім страховки немає, у власності нічого немає, не працює, взяти з нього нічого... МТСБУ компенсували лише 100 тис.грн., а решту з кого взяти? І ’ніяких переваг’
для отого голого-босого дійсно ніяких...
Фляшунька• 05 января 2025
Ответ дляdarling84500
Пролонгувала вчора автостраховку, з 2500 стало 3800 грн.
Це ж ви мабуть без франшизи купували і з розширенням. А люди купували за 1000 грн. аби шось було, от тепер для них дійсно в 2,5-3 ціна піднялась.
Тётя Хрюша• 05 января 2025
Ответ дляФляшунька
Якщо вас тільки це турбує, то радійте. Тепер, хоч і дорожче, відповідати перед вами у випадку ДТП буде саме ваша страхова. Тож хороша страховка - кращі гарантії. Чи ви лише ціну дивились, а зміни до закону взагалі не читали?
Фляшунька• 05 января 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Для мене зміни тільки позитивні. Так, я радію.
Тётя Хрюша• 05 января 2025
Ответ дляФляшунька
А я не дуже. Бо мені сама ідея всіх цих страховок бридка. Гроші ні за що. Має сенс лише у випадку, коли у тебе ну дууууже їх багато. Тоді так, одні лише бенефіти. А для звичайного злидня це тема лише про те, як його обдерти. Я не проти, система так працює. Але нащо писати, що воно благо, коли абсолютно очевидно, що це не так? Загадка. Ст то як на чорне всі скажуть, що воно біле, то в це модна вірити. Добре. Але ж воно не побіліє. Так собі
Фляшунька• 05 января 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Як цей звичайний злидень утримує авто? Дуже цікаво
Фляшунька• 05 января 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Так от мені, як законослухняному водію, як раз треба, щоб у такого злидня була автоцивілка. І щоб вона була без франшизи, і щоб була з нормальним покриттям. Бо у цього злидня немає грошей на регулярні ТО і немає грошей на резину по сезону. А ще у таких злиднів часто все ж таки є гроші на спиртне, і вони дуже добре водять, коли п´яні, ну принаймні вони самі так вважають...
Тётя Хрюша• 05 января 2025
Ответ дляФляшунька
Просто і легко. Це засіб пересування, а не золотий батон. Так буває. Страховка вам невигідна, якщо у вас не Бентлі чи Феррарі. А такі звичайні злидні на звичайних Кіа, шкодах і тойотах - звичайне стадо для стрижки. Вибачте, це неприємно, але як вже є
Фляшунька• 05 января 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Ні, вона мені вигідна. Для мене таки 3500 на рік це не такі великі гроші.
Тётя Хрюша• 05 января 2025
Ответ дляФляшунька
Каско не пробували?
Фляшунька• 05 января 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Каско не пробували?
Пробувала. І от як раз КАСКО і є стрижка грошей)
Тётя Хрюша• 05 января 2025
Ответ дляФляшунька
І як, окупилась хоч раз? А потім платіж не підняли? Ніяк? Як так? Не буду вас переконувати, нащо воно мені. Страхові компанії, звісно, існують для вашої користі і на добровільних засадах.Поям як банки)))
Фляшунька• 05 января 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Шо таке ’платіж не підняли’?
У мене не було ДТП. А у друзів були. І так, автоцивілка це добре. І у одного друга як раз була історія з дідуганом, у якого не було автоцивілки і майна теж не було. А от гроші на бензин були чомусь... І в цьому випадку було дуже багато нервів і ссумний результат...
Тётя Хрюша• 05 января 2025
Ответ дляФляшунька
Шо таке ’платіж не підняли’?
Тобто ви за ніщо віддаєте щороку ’невеликі гроші’ і вас все влаштовує.. Питаннь немає) то біле, віруйте)))
Фляшунька• 05 января 2025
Ответ дляТётя Хрюша
’нізащо’ це допоки ви не стали винуватцем ДТП.
Акварель 38• 05 января 2025
Ответ дляКинДза
Я можу не читати. Але керівництву станції буде цікаво почитати на загальнодоступному форумі, де масово тусуються російські боти, і про режим роботи станції, і про ремонт енергоблоків, і про заробітні плати співробітників, і багато іншої інформації, від якої у вас хронічне нетримання.
Удалено администрацией...
Жерица ночи• 05 января 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Есть деньги на авто-плати страховку.
С еврозарплат и пенсий логично начинать, но у нас как всегда через ж@пу
Плету корзинки• 05 января 2025
Ответ дляКучерявочка
Нигде, вам будет компенсировать ремонт МТСБУ.
А что такое МТСБУ?
КоКоКоКоКоКо...• 05 января 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Люди із такою зп не їздять на авто
Ездят. Особенно в селе, где автобус раз в день.
КоКоКоКоКоКо...• 05 января 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Цікаво за що вони живуть, якщо половина доходу йде на заправку і ремонт авто. Щось ви брешете
Авто родителей выезжает из гаража раз в неделю, едут к бабушке, туда не ходит от, такси в посёлке тоже нет, жигулям 20+. Родителям 64 и 70. Бабушке 80+
КоКоКоКоКоКо...• 05 января 2025
Ответ дляПоказушница
Не робіть проблему де її нема...
Є вирішення завжди ,відкладати по місяцю 400 грн... і ось тобі страховка...і як мені здається то можна по півроку платити... ну при наймі так можна з КАСКО...
4000 грн. на сьогодні це не великі гроші....
Это треть моей зарплаты. До работы 10км. Или авто, или пешком.