Добрий день .
У мене зараз таке питання .
Живу з чоловіком уже 9 років .
Він почав з 2 року життя разом переписки і приходити пьяним в дім ,на трй момент це було 2017рік примірно , на той момент у мене була самооцінка низька так ,як я рахую мабуть зійшлась з чоловіком ,бо тікала від сімї своеї,але зараз згадую що уолись я боялась його втратити .
Але всі ці роки я намагалась шукати якусь роботу онлайн ,але спустя 8 років я знаходила різні роботи ,і знайшла оптимальну як пів року !
Чоловік робив приносив хоч щось ,але зараз як побачив що я з 4 мя дітьми роблю ішачу онлайн і вдень ,і вночі ,я почала себе цінити ,і побачила що на мене звертають увагу ,і я комусь із дітьми потрібна!
У мене кума мене підтримувала коли чоловік вагітну залишав без копійки ,і я мала з коляскою вагітна на 7 містерміні ідти прашувати .
Але він так мене зробив сильною,що останній час я купляю продукти,хімію,оплачую садочок,якщо потрібно сдавати якійсь гроші в школу,в сад я це роблю ,беру в борг в аптеці я ,в пролуктовом теж .
Зараз він сів просто на шию і каже що я нічого не роблю,що я така сяка,хоч коли е грощі я зороша а коли немае ,то маніпуоіруе що уйде ,що залише мене і дітей самих без дров ,бо ми протаплюемо дровами ,але я розумію що я починаю тикати пальцем ,що усе я ,а ти б мав би хоч не тявкати ,а змовчати поки нема роботи ,а ти ще сміеш відкривати рота ,і казати дітям що ми маму викинемо ,бо йому не подобаеться що я стала дратівлива,убирати ,стірати вручну ,ще й робити ,а він де б не був тарілку не помие ,засяде в телефоні в ігрі і командуе що мені робити ,але може десь там він розуміе щоб не я то він би пропав ,але ж починае обвіняти ,сперечатись і казати що він робе своїм родичам і не тільки а я так...
Я втратила довіру ,та зрозуміла що він подлий ,бо коли я останній час роблю,він заглядуе,мішае мені,дітей в кімнату заводе в 22.00 а не укласти спати ,ьо мені потрібно спокійно робити ,але ж і це не лае робити ,наче спеціально ,і каде щоб ти прогоріла с@ка, і не спить заглядуе ,а мені як не в своїй тарілці .
Він знае що я можу уже і без нього ,але я завішу дровами ,тому він включае маніпуляцію ,і каже що залишить без дров нас....але я незнаю чого він не хоче заробляти ,чого не лопомогае хоча баче що я з дітьми і роблю чого він добивае .просю поради,бо я не можу як морально ,так і фізично.У мене родичів немае ,у нього нвхто не хоче .
У мене зараз таке питання .
Живу з чоловіком уже 9 років .
Таракашечка• 05 января 2025
Ответ дляКатя-1324
Яка різниця адже спитала пораду а не заздрість
Та да, автор, весь форум вам уже завидует...
Кинг-Конгша• 05 января 2025
Ответ дляБідося
Не,она зависит от него дровами. Женщина дров просит ,или газ провести не поняла. Мне больше интересно, кем она онлайн работает.
Онлифанс?
Ну писати вона не вміє - це точно
Шиворот Навыворот• 05 января 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Ну автор працює онлайн, і нарешті розправила крила
Ну не настолько же, чтобы обойтись без дров мужа
Кинг-Конгша• 05 января 2025
Ответ дляКатя-1324
Я спитала за чоловіка а не за дітей .у мене все гаразд і з ними і з порядком але неустраюе відношення його
Неустраюе 😅
Автор, ким ви працюєте онлайн?
Санька-4b93• 05 января 2025
Ответ дляSo_so
В некоторых отраслях важна только картинка..
Если я правильно поняла, то и там картинка нужна соответствующая, с 4 детьми и отвлекаясь на топку грубки
много не заработаешь
Инстагра_мерша• 05 января 2025
Ответ дляКатя-1324
Вибачте, але воно взаємозвязане.
Ви народжуючи купу дітей, не маєте можливості себе і їх забезпечувати чим ставите себе в залежне становище кажете що вас не влаштовує відношення чоловіка.
Лунтик-паунтик• 05 января 2025
Я підписана на ютубі на кулінарний канал Закарпатська господиня. Чомусь читала ваш допис її голосом подумки. Порада така, життя одне людині дається - якщо ви нещаслива, то щось змінюйте й не бійтеся. Божих вам благословінь!
Кинг-Конгша• 05 января 2025
Ответ дляКатя-1324
Ні з міста бо довго живу в селі
Де тут у вас кома, автор?
Всех анонимов аноним• 05 января 2025
Ответ дляКатя-1324
Знімаемо ,але я всіх сама елі тягну треба ще щоб подати на аліменти 2.500заплатити
Шо ви брешете? На аліменти подати не потребує грошей
Пишна молодиця• 05 января 2025
Ответ дляМаю натхнення
По миксеру в каждый глаз.
Я все не осилила. Из того что осилила - вам нужен 5-й ребёнок.
Я чуть не уписалась, так ржала от ваших миксеров)
Простецкая• 05 января 2025
Ответ дляКатя-1324
Подати на аліменти безкоштовно
Шиворот Навыворот• 05 января 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Де тут у вас кома, автор?
Вопросики по орфографии подъехали. Так не стоит автора нагружать, а то наедет на мужа, требуя не только дрова, но и кому!
Инстагра_мерша• 05 января 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну слухайте, було минуле літо, тепло було.
Може б ризикнула?
Баба_Воля• 05 января 2025
Автор, я не совсем поняла в чем ваш вопрос. Если муж манипулирует дровами, то есть смысл перезимовать с ним. А ближе а весне думать как решить вопрос с дровами без участия мужа и вопрос с другим домом.
Может обратиться с письменным заявлением к голове сильрады, ну есть же какой-то выход. Неужели вот так вас все бросят с детьми без дров в зиму?
Инстагра_мерша• 05 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
много не заработаешь
Можливо це шок котент
Инстагра_мерша• 05 января 2025
Ответ дляКатя-1324
Кому заплатити?
Шиворот Навыворот• 05 января 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Може б ризикнула?
Пока у автора смелости хватило только на регистрацию на форуме сегодня
Галябалована• 05 января 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Неустраюе 😅
Автор, ким ви працюєте онлайн?
Автор діалоги для ’Стосується кожного’ пише
Кинг-Конгша• 05 января 2025
Автор, даю чудову пораду, але ви знаєте це краще за мене
В будь-якій трешовій ситуаціі з чоловіком, дітьми та дровами, треба потр….ся без презерватива
Потім буде не до дрів і не до алкаша бєздєльніка
Пʼяту дитинку
Просім
Пʼяту дитинку
Просім
Сиамская сороконожка• 05 января 2025
Ответ дляКатя-1324
Ми живемо в зйомній хаті ,це не його і не моя,я хочу робити і її викупити ,але він мене морально лавить ,хоче щоб я ушла ,а мені куди з дітьми ,?кажу сам як не подобаеться іди нахрен але виежуеться і на ранрк як обично а я уже не можу він мені у тягу ,а уходить не хоче
Ви щось вмієте взагалі окрім народжувати?
Якщо ні, то може вам краще сурогатною мамою пару раз попрацювати замість народжувати собі чергову дитину?
Шиворот Навыворот• 05 января 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Пʼяту дитинку
Просім
Пʼяту дитинку
Просім
С 5 вообще не ясно. На коммент про 5 ребёнка, автор ответила, что у меня он есть 34 года
Кинг-Конгша• 05 января 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Типу іі чоловік алкаш
Значить шостого треба вже
Засиділась
Значить шостого треба вже
Засиділась
Фіфачка• 05 января 2025
Ответ дляКатя-1324
4 детей и съем
какой-то онреал
вы хоть когда-нибудь думали головой, а не писькой
какой-то онреал
Ждушечка• 05 января 2025
Ответ дляКатя-1324
А какое отношение вы ждете, если с первых дней присмыкались перед уродом? Снимите квартиру, там дрова не нужны, подайте на алименты.
Про работу вы скорее всего врете, с вашим ’умением’ писать и выражать мысли, никто не возьмет на онлайн