Свій варік• 05 января в 17:40
А вы бухаете?
До усирачки?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 05 января в 17:42
До встрачки дуже рідко. Може раз на років 5, і то мають бути нюанси ( втомлена, голодна, засмучена).
А так я алкоголік ітелегнт бутилочка вина на вечерю
Подвійна веселка• 05 января в 17:43
Бухали в общаге, когда на учебу поехали 1 курс , дальше все не бухаем и не бухаю.
Христя в тiстi• 05 января в 17:44
Нет, меня тяжело заставить выпить бокал пива или шампанского )
Христя в тiстi• 05 января в 17:44
Ответ дляПодвійна веселка
Почему?)
Анонимус Я• 05 января в 17:45
2 раза в жизни) НГ у друзей и приезд подруги, давно не виделись. Второй раз на следующий день думала помру😀 больше так не пью
Анонимус Я• 05 января в 17:47
Ответ дляКу ка ку ка ку
Токо до рыгак.
Я ни разу) мне только на следующий день плохо
Пацака-задирака• 05 января в 17:47
Я курю марихуану и вам советую. Она гораздо меньше отравляет организм.
ЖенаАйтишнеГа• 05 января в 17:49
Ваше питання розуміти буквально?
Тоді ні .
Але щось вживаю майже щодня 🤦♀️
До війни мені пляшки вина вистачало на пів року.
А тепер я не можу знайти якоїсь опори всередині себе , то ж шукаю швидкого полегшення і втечі від реальності через алкоголь.
Тоді ні .
Але щось вживаю майже щодня 🤦♀️
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Аналогічно. Саме до усірачки нажерлася один раз у житті - з горя, в 2007-му....коли помер мій дідусь, якого я обожнювала - а він мене ....
ПробілНеПрацює• 05 января в 17:50
А до усрачки то як???
То ви закушували олівєм якому два тижні???
ЖенаАйтишнеГа• 05 января в 17:51
Ответ дляПацака-задирака
Боже, я у Празі купила «цукерки» , чуть не здохла . Такої паніки я давно не відчувала. Краще вже алкоголь , там хоч передбачуваний результат і раптом перебрала то максимум голова болітиме.
А тут таку «ізмєну» зловила що просто страх Господній.
Нє, нє і ще раз нє!
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Нє, нє і ще раз нє!
Шо, серьозно ?? А шо за цукерки...Бо я їла і мені пофігу...Шо льодяники що з шоколадом...
Мальовнича даль• 05 января в 17:56
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Підтримую.
Мальовнича даль• 05 января в 17:59
Ответ дляПацака-задирака
Эффект не тот.
Рецепторы разные.
ЖенаАйтишнеГа• 05 января в 18:07
Ответ дляKriskaA
На вигляд желейні , схожі на ведмедиків Haribo. В пачці три штучки . Зїли з подругою по одній , через пів години нам здалося шо воно ніфіга не діє , ми третю розділили пополам. Воно я подіяло 🤪 То був трандець. Ми десь з півгодини шукали вихід з магазину ZARA і не могли знайти , навіть плакали в примірочній . Потім якось вийшли, допетрали шо нас «взяло» занадто і з цим треба щось робити. Вирішили поїсти , зайшли в кафе . Там ще трохи почудили що нас звідти вигнали …
Ай карочє , то було страшне. Попустило десь під ранок , ледве встигли на літак. І це тітки по 42 роки … Ото хіба шо є тепер шо згадати 🤣
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Йомайо !!! Желейки я не пробувала....А воно таки діє ??? Офігєть, я була впевнена, що то розвод туристів :))
ЖенаАйтишнеГа• 05 января в 18:15
Ответ дляKriskaA
Я вам раджу до мене дослухатись і не пробувати.
В нас зберігся той пакети з під цукерок і ми коли прийшли до тями вичитали що на ньому написано що там технічний канабіс для сільськогосподарського використання , в їжу не придатний 🤪 Ми з купили в центрі Праги в магазині накшталт кофешопа в Амстердамі , за порадою хлопчини продавця .
Ото вам і європейські закони. Продають в центрі міста , на етикетці казна шо написаної нічого.
Я взагалі вважаю що такі речі не є безпечними то як їх можна робити у вигляді цукерок??? Це якийсь треш. Цукерка це щось що асоціюється з дитинством, з безпекою, щось легке і ненапряжне.
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Жерсть....та і там ніякого контролю..Дякую, що попередили !
13чудоСВЕТА• 05 января в 18:24
Ответ дляСвій варік
Мы нет
А чого цікавить це питання. Ніколи не було усірачки після бухла, а от ригачка і вертольоти були в молоді роки
13чудоСВЕТА• 05 января в 18:26
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Нормально. В житті треба все спробувати.
Гравіцапа• 05 января в 18:52
Нет, наверное никогда так не пила.
Чтобы напиться надо очень много - плохо становится раньше. Но я даже рада, видела друзей в невменяемом состоянии (приличных, но дозу не знавших) - им потом было неловко за свое поведение
Гравіцапа• 05 января в 18:53
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Зато сколько впечатлений )))
Стало интересно что то было.