100%• 05 января в 18:15

Линзы в очки

Какие у вас линзы? И с каким эффектом? Для постоянного ношения, для вождения и для работы за компом разные нужны очки?
Статус Ква• 05 января в 18:22
У дитини для постійного носіння з купою напилень. Вони ж для роботи за компом і читання.
Собі такі самі лінзи брала. Наче в для водіння норм.. вечері коли дивлюсь на машини то фари не так засліплюють
Уходя дверю не хлопать• 05 января в 18:23
Делала в декабре - Никон линзы с защитой от УФ, антиблик, защита от стирания. Ношу постоянно, вожу тоже в них
Краля-Галя• 05 января в 18:43
Тільки скло.Ніякий супер пластик і поряд не стоїть по якості і безпроблемності Якщо корекція невелика,то найкращий варіант-скло.
В мене Carl Zeiss антиблік.