Где тут 0?• 05 января в 18:26
Як втокмачити чоловіку?
Як втовкти чоловіку, що він не правий?
Була у мене двокімнатна квартира до зустрічі з ним. Потім ми рішили відкрити бізнес і взяли кредит під квартиру в $. Потім долар зріс в 2 рази.
В бізнесі ми заробили трохи грошей. І рішили розширились. Двохкімнатну продали за 30000$. Купили трьохкімнатну за 35000$,але поскільки грошей на розширення бізнесу не вистачало, то перезаложили кредит. Бізнес не вдався. Грошей на кредит не вистачало. Банк просив погасити тіло і закриє кредит.
Батько моєї старшої дитини дав 100 000 грн, що тоді було 12000 $ з умовою, що квартира буде нашій дитині.
Тепер ми за кордоном на орендований квартирі. І він весь час товче, що квартиру в Україні треба продати, хоча там живе моя старша дитина. Я ж кажу, що то в принципі все моє виходить. А він дується.
На привозе• 05 января в 18:28
Вы при покупке фиксировали кто и какую часть оплаты внёс в новую квартиру?
66сезон666серия• 05 января в 18:29
Ну по закону, пів квартири його(((, а по совісті, то нехай сидить і мовчить. А вашому першому чоловіку, треба було відразу оформляти (поставити умову) частину квартири на свою дитину
Где тут 0?
• 05 января в 18:29
Ответ дляОно само купилось
Научится деньги зарабатывать, тогда будет дуться
Зараз якраз по стану здоров´я не може того робити,тому і біситься. А я не витягую
Оно само купилось• 05 января в 18:30
Ответ дляГде тут 0?
Сочувствую, такого не переубедить, будет бурчать
Где тут 0?
• 05 января в 18:30
Ответ дляНа привозе
Ні. Квартиру я купувала. На той час ми не були в шлюбі офіційно
На привозе• 05 января в 18:30
Ответ дляИруся-пуся
Автор, ваш мэн наглый и вас использует
Тем не менее, если квартира во время брака была приобретена и сразу не были выделены части ее реальных владельцев,то муж автора имеет полное право претендовать на половину квартиры.
Где тут 0?
• 05 января в 18:30
Ответ для66сезон666серия
Мы не були тоді в шлюбі
На привозе• 05 января в 18:31
Ответ дляГде тут 0?
Ну тогда и проблемы нет, все что приобретено до брака, остаётся у его добрачных собственников. И претендовать на часть вашей квартиры, муж сможет только после вашей сиерти
66сезон666серия• 05 января в 18:32
Ответ дляГде тут 0?
Мы не були тоді в шлюбі
Тобто квартиру ви купували (3-х кімнатну) ще не в шлюбі. То нехай гуляє полем
Где тут 0?
• 05 января в 18:33
Ответ дляviter33
Як на 20 р. в минуле повернуло((
3к за 35 тис(((
То і було 16 років тому
Алина-1240• 05 января в 18:33
Ну вы даете...пускать по ветру квартиру,ради бизнеса какому то василию,при том,что василиев у вас еще с десяток может быть
Где тут 0?
• 05 января в 18:34
Ответ для66сезон666серия
Мы жили разом, була спільна дитина. Але офіційно не були в шлюбі
задумчивая мордочка• 05 января в 18:34
Ответ дляГде тут 0?
Господи Ваш колишній чоловік йому кредити закриває. Вашому нинішньому не соромно? Так йому й передайте. Слимак якийсь, а не мужик
Где тут 0?
• 05 января в 18:35
Ответ дляАлина-1240
Дура, признаю
Невидимка Майя• 05 января в 18:43
Так, а что вы от нас хотите ?
Мужик хитрец, чего, увы, не скажешь о вас ..
задумчивая мордочка• 05 января в 18:43
Ответ дляГде тут 0?
І шо він не може? Не може фізично працювати, хай працює головою. Хай працює з дому.
Тільки грошей в нього більше не вкладайте своїх, хай виросте нарешті і сам лапками шевелить
Звожу з розуму• 05 января в 18:43
В тій квартирі живе ваша дитина . Чоловіку скажіть що дитину на вулицю ви не відправите і що питання закрите 🤷♀️
Мозговая пилочка• 05 января в 18:46
Гроші вашого чоловіка погоріли в бізнесі. Квартира старшої дитини, куплена вами і її татом. Все. Що тут пояснювати?
Где тут 0?
• 05 января в 18:49
Ответ дляЗвожу з розуму
Мільйони разів кажу, посваримось. Проходить час і він знову за своє
Соня-сонятко• 05 января в 18:49
Скажите, что уже переоформили квартиру на ребёнка, пусть расслабится