Где тут 0?• 05 января 2025

Як втокмачити чоловіку?

Як втовкти чоловіку, що він не правий?
Була у мене двокімнатна квартира до зустрічі з ним. Потім ми рішили відкрити бізнес і взяли кредит під квартиру в $. Потім долар зріс в 2 рази.
В бізнесі ми заробили трохи грошей. І рішили розширились. Двохкімнатну продали за 30000$. Купили трьохкімнатну за 35000$,але поскільки грошей на розширення бізнесу не вистачало, то перезаложили кредит. Бізнес не вдався. Грошей на кредит не вистачало. Банк просив погасити тіло і закриє кредит.
Батько моєї старшої дитини дав 100 000 грн, що тоді було 12000 $ з умовою, що квартира буде нашій дитині.
Тепер ми за кордоном на орендований квартирі. І він весь час товче, що квартиру в Україні треба продати, хоча там живе моя старша дитина. Я ж кажу, що то в принципі все моє виходить. А він дується.
Пффф 100%• 05 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
Мільйони разів кажу, посваримось. Проходить час і він знову за своє
А чого ви досі разом? Любов?
автор Где тут 0? • 05 января 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Скажите, что уже переоформили квартиру на ребёнка, пусть расслабится
Знає,що ні. Бо я не була давно в Україні
Пффф 100%• 05 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
Вася - квартира не моя, а дитини. Питання закрито. І скажи мені Вася де моя квартира, на яку б ти мав нам заробити?
автор Где тут 0? • 05 января 2025
Ответ дляПффф 100%
А чого ви досі разом? Любов?
Совість не дозволяє мені його залишити в такому стані
Пффф 100%• 05 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
А у нього совісті нема
автор Где тут 0? • 05 января 2025
Ответ дляПффф 100%
А у нього совісті нема
Мабуть, ось пишу і плачу.
90x60x90• 05 января 2025
Я еле название прочитала, як видчмакати мужчине..🤮
Соня-сонятко• 05 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
Так это делается через посольство
автор Где тут 0? • 05 января 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Так это делается через посольство
Ні
Бронетапці• 05 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
Мы не були тоді в шлюбі
И шо?
СКИБИДЫШь• 05 января 2025
Зробіть довіреність в консульстві, чоловікові скажіть щоб переоформити квартиру на дитину і хай заспокоїться з вашою квартирою.
Наглість 80 лвл.
Блондинка в Законе• 05 января 2025
Но вы же понимаете, что в случае развода он у вас половину отсудит? Но по совести да, все ваше.
Бронетапці• 05 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
Мы жили разом, була спільна дитина. Але офіційно не були в шлюбі
Как два пальца об асфальт- у вас половину забрать
СКИБИДЫШь• 05 января 2025
Ответ дляБронетапці
И шо?
В консульстві робиться довіреність на нотаріальні дії.
СКИБИДЫШь• 05 января 2025
Ответ дляБронетапці
Сорі, не вам, автору писала.
Бронетапці• 05 января 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ок))
Смайлик• 05 января 2025
Вибачте, але ви дурна як срака навиворіть..я маю 2 дошлюбні квартири і ніколи і нізащо жодному чоловіку не віддам під займ чи на бізнес. Бізнес прогорів, чоловік пішов,а ти зі своїми дітьми на ціділці. Я маю 2 шлюб, все що до шлюбу моє і ніяким продажам і заставам не підлягає.то все дітям і чоловік другий це знає і крутиться сам. А ви дурна. Завтра його не стане-втече, помре, і ви лишитись з голою сракою.нерухомість то табу, особливо якщо у вас є діти. Плюс маю рахунок в банку і ніхто про нього не знає. Ніякий чолрвік нічого не докоав до моїх грошей. І тільки ідіотки про ие ляпають
Смайлик• 05 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
А чого він розпоряджається вашим майном? Що він доклав? А дитину на вулицю?
автор Где тут 0? • 05 января 2025
Ответ дляСмайлик
Я знаю. Що дурна
автор Где тут 0? • 05 января 2025
Ответ дляСмайлик
Він рахує, що ми то разом купили і він робив ремонт
СКИБИДЫШь• 05 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
То порахуйте йому скільки ви з ним втратили.
Щоб бувший закривав його борги, а він ще щось рахує...
Инфотуфелька• 05 января 2025
Ответ для90x60x90

Дааа. С чтением у Вас не очень)
Тут смысл - доказать)
inneska-85• 05 января 2025
как может быть его, если чужой человек за него кредит закрыл на 12тыс долларов? сам он в бизнесе не то, что заработал, а прогорел полностью. что там его может быть? наоборот.он вам принес убытки.если бы не первый муж,то старший ребенок жил бы на сьеме. а все из-за дурачка второго мужа. он вас чуть под монастырь не подвел.
автор Где тут 0? • 05 января 2025
Ответ дляinneska-85
И я так думаю. Но он к тому же и самовлюбленный. А я дура, не могу его больного оставить
Соня-сонятко• 07 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
Ні
Что Ни?
Я так квартиру продала, сделали в посольстве доверенность на продажу, и родственники от моего имени продали