Файна пані• 05 января 2025
Однорічка не дає нічого мені робити
Всім доброї ночі. Моїй малечі на днях стукнув рік, не думаю що це в силу віку, але що почало відбуватись. Коли починаю шось робити на кухні, готувати чи мити посуд, чи навіть сідаю поїсти, вона просто заходиться в істериці і не дає мені нічого робити. Відталкує мене від мийки чи де я там стою. Як сідаю їсти просто лізе на руки і крик. Починаю з нею гратись все ок. Їмо завжди разом, і якщо мала поїсть раніше, все, або її діставай, вона вилазить з крісла, або даю якісь снеки або печиво, що б мати можливість мені доїсти.
Поки чоловік був вдома він з нею я на кухні. Завтра чоловік знову на роботу, і я не знаю як мені їй готувати їсти… раніше такого не було, вона собі бавилась на кухні, іграшками, каструлями 😂 я готувала, а зараз просто шось не зрозуміло. Можливо теж в когось таке було) або дайте порад як краще робити.
П.с часу з малою проводжу достатньо, допомоги майже немає від бабусь, коли чоловік вдома то він з нею, тому граємось, прибираємо, готуємо і спимо все разом)))
Кукарачка• 05 января 2025
а що у вас по гв? Може вона саме це просить, тоді варто починати згортати.
Крошечка-хаврошечка• 05 января 2025
В мене так само було, якраз з року малого почалось. Нічого не можна було зробити, весь час мама-мама. Йому майже 6 і все рівно без мами нікуди.
Робила все з ним разом. В кухні магніти на холодильнику, каструлі чи судочки перебирав. Ще рятувало що син спав добре, до 18 місяців в нього було два денних сна по 1,5-2 години, за цей час встигала приготувати і прибрати.
Файна пані
• 05 января 2025
Ответ дляКукарачка
Годую тільки вночі
Инстагра_мерша• 05 января 2025
Ви дали реакцію на крик, дитина зрозуміла, що якщо вона буде кричати, мама буде приділяти їй увагу і гратися
Файна пані
• 05 января 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А я тільки з кімнати виходжу вона одразу прокидається, я вже і з залюбки щось би робила в її сни, да не можу((( без мене спить максимум хвилин 30-40, зі мною до 2х годин може спати.
Файна пані
• 05 января 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Та вже пробувала і не реагувати, кричить і плаче аж на пол падає. Ну жалко ж блін( не можу я так.
Файна пані
• 05 января 2025
Ответ дляВумна вутка
У детей вечно кризис на кризисе. Легче уже было.
Це я вже зрозуміла)))
ДА да да• 05 января 2025
Моей 1,9 и до сих пор так. Готовлю только самое простое и быстрое, посуда на муже.
Со старшим было намного проще, хотя, когда не было с чем сравнить, думала, что тяжело)))
Инстагра_мерша• 05 января 2025
Ответ дляФайна пані
Це я вже зрозуміла)))
Ой, ні, ви й близько не розумієте. Зараз можу сказати, що найважче то з підлітками. Але ж спробуйте без емоцій і не реагувати
Не любовница• 05 января 2025
А можливо цю вежу помічник могтесорі придбати? Може мами підкажуть хто має чи допомагає? Малій теж рік вот на днях, і багато хто радить,що тоді спокійно діти поруч стоять і щось роблять
Вумна вутка• 05 января 2025
Ответ дляНе любовница
Моему сыну в этом месяце исполнится 1,5 года, башню подарили на год. Ему не зашла. Нравится только сам процесс подъема на башню. Может рядом поиграть в умывальнике, если наберу воды ему. Но это не долгая история.
ЭтаваНиМожетБыть• 05 января 2025
Ответ дляФайна пані
Годую тільки вночі
Я так і робила, вночі мила поли і готувала. Але в мене ще й погодки були, то я не пам´ятаю як я вижила. Бо ж і спали в різний час вдень.
Ну, вас ще варіант готувати, поки спить вдень.
Не здавайтесь і розгортайте на кухні ігрову на полу.
З двох почне відволікатись на мультики. Вони в нас фоном йшли і діти часом відволікались.
Пам´ятайте, і це пройде
Файна пані
• 05 января 2025
Ответ дляНе любовница
І я вже за неї думаю
Файна пані
• 05 января 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Пам´ятайте, і це пройде
Дякую)
Потребую апгрейду• 05 января 2025
Ответ дляФайна пані
Зробіть чи купіть бізі-борд. Діставвйте лише тоді, коли вам треба відволікти увагу.
Всех в сад• 05 января 2025
Что Вам сказать. Незрелость нервной системы и бла, бла, бла. Мамы спокойных детей не поймут. У меня до трёх была предводитель индейцев, на тропе войны. Тоже не помню как выжила, три года мы с мужем не спали, были похожи на зомби. В 3 года она резко стала леди. Но там начались другие проблемы. И это все ерунда,по сравнению с переходным возрастом. Потому что маленькие они требуют физической сверхвыдержки. А подростки- все,что ты знала о жизни, все во что верила, все что есть твой фундамент и из чего ты создана- все проверяется на дефекты под микроскопом, все отрицается, все обесценивается. Все будет не так, ты будешь одновременно и тревожной с гиперопекой и холодной и не любящей, как это сочетается- не спрашивайте. Часто в голове звучит зачем, зачем я в это ввязалась.
Цибулька зла• 05 января 2025
У меня так было не с года, а изначально. Обедала, давясь, под истерику до посинения. Спас меня...слон. Пластиковый музыкальный слоненок с мигающими ушками. Где-то с 5 месяцев и до 1,5 года он гипнотизировал дочку на пол часа)
Файна пані
• 06 января 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Є, спробую)