Жена сантехника• 05 января 2025
Що у вас на вечерю?
В мене сьогодні ось так
ТебеОноНадось• 05 января 2025
Вже повечеряли. Було картопляне пюре з вареною курячою гомілкою, консервований помідор, сир інсалата, грушевий мармелад, ще якийсь бісквітик прикольний, газоване напівсолодке маренго, тепер ніяк не можу води напитись, сушить страшенно.
Мрію про космос• 05 января 2025
Повечеряли давно, пюре було з гуляшем, і салат десятку відкрили.
ПесиКот• 05 января 2025
Діти наварили макарони і туди потерли залишки всіх сирів, що знайшли - якийсь копчений з Карпат, гауду, брі, дорблю, пармезан. Присипали травками, налили томатного соку. Каайф!
Начальник Анонимов• 05 января 2025
Ответ дляМетелик
Неделю доедаете?)
А это уже не в первый раз с нашей 3xL
Love_Love_Love_• 05 января 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Фу, яка гидота.
Я так розумію це ви про себе написали, але нікому це не цікаво.
Метелик• 05 января 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
А это уже не в первый раз с нашей 3xL
То хвосты постоянно были🔥
Начальник Анонимов• 05 января 2025
Ответ дляМетелик
То хвосты постоянно были🔥
В начале своей карьеры тут женщина еще постила настоящие камерунские обеды - головы ягнят, кишки. Очень тематично.