Непогодка• 06 января в 00:19
Вітаміни
Дитина 3 роки відвідує садочок, хворіє часто
Порекомендували мультивітаміни Alive
Чи може хтось про них дати чесний відгук?
Я розумію, зо чудо таблетки немає від вірусів
Я шукаю саме для підтримки організму вітамінами у таку пору року
Порекомендували мультивітаміни Alive
Сплюшка• 06 января в 00:27
Витаминки у всех по разному усваиваются. У моей старшей дочки аллергия на все витамины. Так что польза/вред это очень тонкая грань.
Робот Вертер• 06 января в 00:35
Вітаміни в садочку давала, купувала різні - вони не захищають від хвороб взагалі, дитина всю зиму була дома через постійні простуди.
Тому, як на мене, аби не було алергічних реакцій чи інших побічних від вітамінів.
Плету интриги• 06 января в 11:01
Для підтримки склад нормальний, бренд відомий
Ніякі вітаміни не гарантують, що дитина перестане хворіти, в такому віці напрацьовується імунітет