Була у мене тема, в якій я сумнівалася, що припинення транзиту газу нам на одинадцятому році війни допоможе.
Навіть навпаки...
І багато людей написали, що то все за рахунок звичайних людей.
Як завжди.
Сказала мамі, що от людей в інтернеті спитала, вони пишуть, що з того всього буде піздець і, схоже, це правда.
Моя фантка влади раптом почала кричати, щоб я припинила в інтернеті щось писати, бо мені там тільки дурне розкажуть.
Я розмову згорнула.
Бо мені той її зефанатизм набрид.
Навіть навпаки...
Як завжди.
Я розмову згорнула.
Бо мені той її зефанатизм набрид.
Результат:
вже голосів:
22 (64.71%)
Улибаємся і машем
8 (23.53%)
Хоче вірити в доброго президен
4 (11.76%)
Відчула правду
Ответ дляАльфасамка
Ше 3 роки, знову вирізати і знищити. І так кілька ітерацій
Вже 11 років
Ответ дляsvitochkaa
в россии люди начали на майданы выходить-курские беженцы.матеря срочников.жены мобилизированных.надеюсь скоро подвешают за ноги кремлевского гитлера и станут свободными и богатыми.с такими ресурсами.не выдерживает народ концлагеря вранья воровства нищеты и детей хоронить уже устали
Не тіште себе ілюзіями
Москалі - психічно хворі зомбовані люди
І проти влади вони НІКОЛИ не попруть - це генетичні раби, всі не-раби давно винищені або емігрували
Запустять істерику по телевізору про хохлів і піндосів + збільшать виплату за контракт з армією - і всі радісно побіжать ’мочить хахлов’
Від масової мобілізації москалів стримує лише відсутність зброї
Москалі - психічно хворі зомбовані люди
Ответ дляsvetla2201
а ще памятаємо як в 2019 на колінах стояв на стадіоні і обіцяв війну закінчити
Так, ви що тут вигадувати?
Он нє лох
Нікому нічєго нє должен
Он нє лох
Нікому нічєго нє должен
Ответ дляinneska-85
я как-то недавно позвонила маме, сказала,что Зеленский назвал путина долбоебом,а на следующий день прилетели ракеты. сам Зеленский был в Бельгии.
как начала кричать, что это не при чем,что оно не связано, и Зеленский не при чем и т.д. я аж обалдела. потому,что по характеру мама спокойная, даже холодная на эмоции. а тут такой спич. мама за него голосовала, я нет.
Я вас розумію
Теж дуже здивована, чого це мама раптом грудьми полізла захищати президента
Хоч раніше їй на політику було байдуже
Апель-синка• 06 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
в курске курские беженцы чуть не убили власть на площади.кричали-не доводите народ твари!доиграетесь на вилы поднимем!-вот так рождается революция
и что, они еще не получили по 10-15 лет срока?